Sari la conținut

honda hornet streetfighter


ierdna_17fzr
 Share

Postări Recomandate

in mare ai pus pe ea lucruri din comert!

vezi cum ai pozitionat stopul acela cu leduri ... din Louis? pt ca daca nu e pozitionat adecvat risti sa nu te vada cei din spate cand franezi! verifica orientarea stopului punand un prieten sa stea pe moto si tu stai in spate la nivelul unui sofer .... si de auto si de duba si de tir!

 

aripa aceia de pe fata eu as pune-o mai jos aproape lipita de roata!

saua as personaliza-o

cadrul ar trebui sa aiba o culoare de contrast sau macar sa-l polisezi .. sa luceasca aluminiul ala ca oglinda

capacele laterale ... acumulator respectiv filtru de aer ... eu le-as imbraca in carbon

o toba din carbon nu iar strica si orientata un pic ca asta a ta e tare naspa parca e pusa asa ... sa aiba toba!

o aripa spate tot din carbon si aia de pe fata eventual ( am eu doua foarte misto de vanzare ) .... ca tot ai tema la masca ... carbon

rotile .... prea comune

bascula spate ... ar merge una monobrat! de vfr...

un plug ...

crash pad-u' ala mov nu se potriveste la culoare

o protectie la radiator dinaia gen plasa tunning pe care sa aerofrafiezi HORNET

niste stikere nu i-ar strica

un ghidon, niste mansoane, oglinzi mai sexy....

oricum depinde de tine ce doresti sa scoti

 

uite ceva cat de cat http://mototuning.com/galerie/honda/hornet...atrix-img04.jpg

multe streetfight-uri ( o gramada de hornet ) http://mototuning.com/galerie/index_galerie.php3

 

eu cred ca ai luat un motor trantit si ai facut ceva cu el sa fie readus spre utilizare!

tunningul respectiv streetfight-ul se mananca cu alceva... multi bani investiti ( pierduti ) satisfactie pe masura banilor investiti

 

oricum continua! tine-o tot asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...