Sari la conținut

accident Constanta


Toxicomanu
 Share

Postări Recomandate

am primit acum un telefon referitor la un accident in Constanta in zona Trocadero.. un motor intrat intr-o dacie.. stie cineva mai multe?

am inteles faptul ca ambulanta a plecat de la fata locului fara a avea girofarul in functiune.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am vazut la stirile antena 1

 

un politist pe motocicleta (era in timpul liber cu moto personal, honda cbr 600 sau 900), circula regulamentar si o madam taximetrista l-a acrosat!

 

motoru era destul de sifonat.

 

dupa ce a cazut, motociclistul a ''tamponat'' soferita cu un pumn in ''mufa''!!!!

 

nu sunt de acord cu violenta dar in cazul asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre accident nu stiu nimic, dar poza din articol sigur nu este de la accidentul de ieri, fotografiea este de la un accident mai vechi de pe bulevardul mamaia.

 

poza nu este cea de la accident.

era o dacie galbena (taxiu) si motoru cbr negru parca.

cand am vazut stirea la antena 1 au prezentat-o pe melodia lui florin maimuta- pumnii mei minte nu are, si un nene martor tot zicea ca soferita are 6 copii acasa etc. era circ oricum! foarte haios!

 

bine ca nu a patit nimeni nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai s-a cam ars politistul,pacat de el.Pe langa ca nu mai poate avea pretentii de la taximetrista,il desfiinteaza si presa(in articol nu scrie ca putea lejer sa il faca ingeras,ci ca i-a ''distrus frumusete de motocicleta personala'') o sa-l puna la zid si sefii de la servici pentru ''lezarea ''imaginii institutiei. Mama lor de nervi..pacat.Bine ca este el ok. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El s-a ales numai cu piciorul rupt Âşi a fost externat în această după amiază de medicii constănțeni.

 

damn .. doar cu atata :D ... cat despre comportament, nu prea iti arde de fineturi cand ti se baga cineva in fata si vezi ca poti sa te duci naibii ... ca doar e viata ta in joc, in timp ce ala din masina poate scapa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e numai un picior, da-l dracu' , doar mai are unul de rezerva :D

 

Gresit! Cel de rezerva este muuulllttttt mai scurt! :D

 

Sanatate partenerilor de ambulanta! :D Oare in ambulanta, fiind doar ei doi acolo inchisi ca doi porumbei, omu' a convins-o pe tanti sa se abtina de la IUP?Cum o fi reusit?Oare ce argumente logice o fi invocat? ;)

 

Off-Topic:in Constanta femeile au voie sa conduca taxiuri?De cand?Foarte grav!Bine de retinut... :D

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresit! Cel de rezerva este muuulllttttt mai scurt! ;)

 

Sanatate partenerilor de ambulanta! :D Oare in ambulanta, fiind doar ei doi acolo inchisi ca doi porumbei, omu' a convins-o pe tanti sa se abtina de la IUP?Cum o fi reusit?Oare ce argumente logice o fi invocat? :D

 

Off-Topic:in Constanta femeile au voie sa conduca taxiuri?De cand?Foarte grav!Bine de retinut... :D

Asta e o replica misogina, normal era sa ti-o tai, dar dat fiind ca te stiu utilizator mai vechi pe aici si de obicei nu o dai pe din aste cu "blonde" si mai stiu eu ce o las. Era un taxi, conducatorii de taxi merg cum stiu ei (adica de obicei reusesc sa devine cei mai antipatici pentru noi motociclistii), si de data asta conducatorul de taxi s-a nimarit sa fie o ea, ce e asa mare problema?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e o replica misogina, normal era sa ti-o tai, dar dat fiind ca te stiu utilizator mai vechi pe aici si de obicei nu o dai pe din aste cu "blonde" si mai stiu eu ce o las. Era un taxi, conducatorii de taxi merg cum stiu ei (adica de obicei reusesc sa devine cei mai antipatici pentru noi motociclistii), si de data asta conducatorul de taxi s-a nimarit sa fie o ea, ce e asa mare problema?

 

Este intradevar o replica foarte misogina emisa de un tip la fel de misogin! :D

Insa asta e cam tot ce am invatat eu de pe topicul asta:combinatia tanti+taxi este mult mai periculoasa decat combinatia nenea+taxi!

 

Sper sa ma insel, desi pana acum nu prea mi s-a intamplat... :D

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este intradevar o replica foarte misogina emisa de un tip la fel de misogin! :D

Insa asta e cam tot ce am invatat eu de pe topicul asta:combinatia tanti+taxi este mult mai periculoasa decat combinatia nenea+taxi!

 

Sper sa ma insel, desi pana acum nu prea mi s-a intamplat... :D

Suntem absolut off-topic, dar de unde ai ajuns tu la concluzia ca eu sunt misogin? Eu incerc sa integrez pe cat posibil si comunitatea motociliostilor si in NATO si in UE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem absolut off-topic, dar de unde ai ajuns tu la concluzia ca eu sunt misogin? Eu incerc sa integrez pe cat posibil si comunitatea motociliostilor si in NATO si in UE...

 

 

Cred nu m-am facut pe deplin inteles!Vorbeam despre MINE, nu despre tine!

 

Bafta la integrare! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...