Sari la conținut

Meet The Newst Member Of The Family


demostene
 Share

Postări Recomandate

:yikes: Sa o stapinesti sanatos ! Remarci de genul "Tantarul calare pe vaca.

Abia astept sa te vad Demo...sa dai un tel inainte cand vii la noi sa te prindem la aterizare." am primit si eu cind mi-am luat kawaul dar ..te pui cu nebunu cind vrea ceva..! Am cicalit un amic care cauta motor sa il cumpere cind ti-am vazut transalpul pe net,am fost chiar si la Alfa dupa el dar pasarea zburase deja....! Bine ai venit in rindul "balerinilor "

Cu simpatie

aliance !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt urari! :P Deja simteam cum incepe sa-mi fiarba sangele in vene. :D

Am gasit deja o multime de lucruri care trb facute pe www.transalp.de. Aerisire pt releul de incarcare, intarituri deasupra CDI-ului ca sa nu crape, etc.. Plus ce mai stiu si eu de la prieteni care au asa ceva care ar fi hibele... Am deja mansoane incalzite pt ea, mai trb sa-i cumpar niste hand guard-uri si sa vad cum construiesc niste crash bars. Carena aia fata e ditamai bestia, s-a dus cu slalomul printre masini :cheers: Am mers cu un amic s-o vad, pe un Transalp, dar el nu avea fata, era la lipit :P Deh, buf, trosc si caput...

Si cand am vazut-o pe a mea cu ditamai botul mi-am zis "Mama!! Da mare mai e!!! :baldy: Mda. D-ale motociclistilor :baldy: Si el a exclamat la fel, se gandea sa renunte complet la a o mai face, a uitat cat se lateste cu ea :baldy:

 

Sal. Sa-l stapanesti sanatos. L-ai luat de la Cosmin?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...