Sari la conținut

Se vand 3 mobre,o planeta 5 si un jupiter 4...


Mike06
 Share

Postări Recomandate

ok hai ca vedem cum facem,,,,,,,,la prima vedere pare ok.....numa sa fie pereche!!!!!aceeasi serie de cartere....

.....ceva papele se pot face??VC??....astea ma intereseaza cel mai mult :blink:

 

nu am nici un fel de hirtii pt jupi..trebuie sa fie pereche pt ca au fost impreuna in motor, eu le-am desfacut am scos cutia de viteze ca aveam nevoie de ea , deci sunt de pe acelasi motor

intra pe adresa mea de mess si mai vb

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ma intereseaza(ij) roata fata + sistemu de kilometraj de pe ea ...si roata spate

 

si o bobina ,,zimi un pret pe privat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum un an am vorbit la Dacorum cu baietii din Ruse de la Spirit of Freedom si au incropit un mic dar frumos muzeu la ei in club, si m-au intrebat de o mobra...ei acum in mai organizeaza la Ruse party cu motoare clasice si nu numai, asa ca ai putea sa dai o fuga cu mobra pe rampa...poate ia si premiu, ca premiaza cea mai faina vechitura de peste "balta" :eek: Poate o si mariti direct la ei apoi...o sa incerc sa vb cu presedintele lor sa ii zic de mobrele tale si daca e sa fie interesat ii pasez numarul tau :) Vorbeste engleza si e super de treaba....dar, incerc sa dau de el, inca nu promit :D

 

Bafta

 

Am tot zis ca ma duc sa le vizitez clasicele, dar am tot amanat...si distanta e mica rau din Bucuresti pana in Ruse...N-ar sta rau o mobra pusa la loc de cinste, restaurata frumos, acolo...mi-a placut ideea lor :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Domne...ce sa zic,ar fii frumos,dar,nu ma incumet sa ma duc cu mobra acolo,pentru ca eu am nevoie de bani,eu trebe sa le vand,daca premiul ar fii de 10.000de euro as veni :eek:

Sunt de acord sa ii dai nr meu.(0727991367)

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si lantul ALA distribuieee o forta nu? nu la axul cu came ci la ambreaj-cutie. :)

 

Păi NU distribuie (împarte, pe româneÂşte)! Doar TRANSMITE mai departe celuilalt pinion acea forță de care zici tu. :D Apoi, să zicem că "distribuția" acelei forțe o face cutia în sine.

Da Âştiu că Âştii Âşi tu ... :P

Toate bune! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

PRETURI NOI!

 

-Planeta=650 lei

 

 

-Mobrele=500 toate

 

 

Man........haideti ca preturi mai mici decat astea mi-e mie sa pun.....

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Planeta s-a vandut!

 

 

Mobrele se dau TOATE cu 300 de lei,daca nu vine nimeni sa le ia pana vineri,se duc toate la fier!

 

 

TERMEN LIMITA : VINERI 19 IUNIE 2009.

Numai intru pe forum(am calculatorul bushit) asa ca va las numarul meu de telefon.

0727991367.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vandut tot.Se poate inchide,multumesc.

 

 

Numai bine!

fratilor ajutati-ma si pemine ku un pinion din cutia de viteza.mai exact pinionul dintr-a patra.si un nr de tel 0753363235

Mesaj completat

fratilor ajutati-ma si pemine ku un pinion din cutia de viteza.mai exact pinionul dintr-a patra.si un nr de tel 0753363235

pt un ij jupiter 4 am uitat sa mentionez astept orice propunere.baftaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...