Sari la conținut

Dr 400 Z Gasit!


Postări Recomandate

:cheers: :cheers: :) Hello yeee insfarsit mi-am gasit motocicleta.....Era la politie in Titu.Ea a fost furata din spatele blocului meu pe data de 27 decembrie,iar ea a fost gasita in data pe 3 :banana: ian.Faza a fost ca niste "politisti" ai facut un control de rutina la o Dacie papuc.in spate era dr-u politia la intrebat: "acte aveti" aia nu aveat :banana: politia au confiscato:| si a stat la politia din Titu.cred ca in seara asta :laugh: :moto: :( oky va multumesc :cheers:

MIIII de multumiti celui care ma ajutat sa o gasesc (e un motociclist) so tinem tot asa......SA FIM UNITI!!!

 

 

 

 

 

 

 

Va urez Asfalt uscata!!!!! :cheers::cheers: :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bestial....

si nu au notat, din intamplare, datele celor cu papucul?

Sa te consideri norocos, la shpagarii de pe strada de obicei merge sa le dai si lor o atentie, ca doar ai "uitat " actele, oricum moto era in papuc...

Ma bucur sa vad ca politia mai face ceva si in sensul asta. Totusi ia-le urma alora.Sigur au notat datele lor si masina, daca le-a confiscat moto ( probabil presupuneau atunci ca se vor intoarce cu actele).

Rupe-le capul alora de l-au shutit !

 

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mi-se pare super ciudat, din 2 motive:

 

1). Si ce daca nu ai acte la o motocicleta? Multi au motoare chiar si masino off-road la care nu au acte, au

fost aduse din germania, radiate de acolo si cu asta punct.iar majoritatea motocicletelor cross nu au acte, dar asta nu inseamna ca sunt ciordite.

 

2).pe de alta parte, cum adica, li s-a confiscat "marfa" din papuc ca n-aveau acte la ea, insa cu asta basta, i-au lasat sa plece linistiti?

 

Ar trebui gasiti, trasi la raspundere, ca ori erau hoti, ori au cumparat motorul de la cei care il furasera in cunostinta de cauza (de ex. DR-Z din 2005 la 1.000,-EUR).

 

3).Sau Luci n-a mai postat restul povestii.

 

Ciudat insa ca politia a avut nevoie de atat de mult timp sa identifice proprietarul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...