Sari la conținut

plimbaricaaaaaa


Drama
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde, cand?

Da si tu mai multe detalii

Pai sambata ar fi , locatia ? ce ziceti de Barajul Siriului? drumul e super pana acolo,iar eu zic ca momentan sa incepem cu plimbari de o zi si vedem ce si cum. Daca aveti alte preferinte de le astept ca sa le putem dezbate :blink: asa ca hai ca sa stim cati ne strangem si in ce directie o apucam ....... hai ca acum vine sambata ;) :angry: contact id: domino082

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io...io vreau la Baraj...mai ales ca daca-i frumos avem niste peisaje de pe viaductele alea...ceva de speriat!

Doar ca io as putea pleca de acasa undeva dupa ora 09:30! Caci dimineata ies de la shaiba!

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sambata ar fi , locatia ? ce ziceti de Barajul Siriului? drumul e super pana acolo,iar eu zic ca momentan sa incepem cu plimbari de o zi si vedem ce si cum. Daca aveti alte preferinte de le astept ca sa le putem dezbate :blink: asa ca hai ca sa stim cati ne strangem si in ce directie o apucam ....... hai ca acum vine sambata ;) :angry: contact id: domino082

 

si eu cu inca cu un amic ies pe siriu si facem intoarcerea pe brasov-cheia..........ne vedem pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu cu inca cu un amic ies pe siriu si facem intoarcerea pe brasov-cheia..........ne vedem pe drum.

 

salut,

ma primiti si pe mine pt plimbarea de maine ? daca da, unde va intalniti si la ce ora? eu am postat un topic buc-sighisoara-sibiu-buc, dar nu se alatura nimeni si am chef de plimbare dar nu de unul singur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge cineva la sighisoara maine? daca bagati un pm sau 0766737679

 

as merge dar viteza de croaziera propusa de tine e prea mica, sunt totusi aproape 600 km , macar 70-80 km/h prin localitati si 100- 110 km/h in afara loc., unde se poate? ce zici ?

 

eu m-am decis, merg la voineasa, intalnire maine 07 15 la benzinaria dezafectata imediat dupa carefour militari, pe dreapta

eu fac dus - intors in aceeasi zi, mai este un grup mai mare, care ramane peste noapte,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar si prin urmare maine ne vedem la ora 10 sper ca e ok la toata lumea locul....hmmm eu zic la tineretului in fata parcului e bine? cred ca stie toata lumea parcul tineretului :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu prietena mea dar vom merge singurei, tranca - tranca; deci ne vedem acolo; va rog: din buzau care e traseul spre baraj? sau mai bine il marcati voi cu pietricele :angry:

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am zis ca eu cu prietena mea pasager venim singuri, adica pana la baraj; ei nu ii place cu viteza si n-am chef de pumni in casca; de aia am intrebat care e drumul din buzau, ca sa nu ne ratacim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in localitati se merge regulamentar in afara nu stiu oricum nu ne alearga nimeni dar nici sa dormim deci vedem stabilim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin cu un supermoto cu pasager si viteza de croaziera la mine vreau sa fie sub 100 km sa nu inteleaga lumea ca vreau sa alerg:D deci daca e ok putem merge linistiti asa deci de cati km este vorba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai cam asa 100 cred ca e o viteza rezonabila oricum sunt ceva km vreo 200 dus si tot atatia intors dupa spusele unui prieten de al meu care ne insoteste maine si el a mai fost de cateva ori ..... ne va spune el maine dimineata cati km sunt exact pana la destinatie :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...