Sari la conținut

Galerii Inox La Dnepr


madras
 Share

Postări Recomandate

salut

vreau sa-mi faca niste galerii din inox pentru dnepran...

sunt chestii de care trebuie sa tin cont? grosimea tevii de exemplu...?

cum se comporta in timp inoxul pus pe post de galerie? trebuie tratat in vreun fel s au chestii de genul asta?

 

ca sa stiu ce sa cer de la meserias...

 

stiu ca topicul nu-i de mare interes, dar tre sa stiu ceva pareri

multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am inox toata tevaraia la Nipru si tine foarte bine de cativa ani/proprietari incoace.

Dar pastreaza toba originala ca e pacat. Un lucru poti sa faci: daca tot iti faci tu galerii uneste-le cu o teava intermediara pentru un mers mai uniform al motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

salutare la toti bikerii!:finger: eu am vazut mai demult pe forum , ca si-a facut cineva din inox si ca se fac in bucuresti! uite nr de tel:0722699167 NU PREA AM SUNAT DA' AM RETINUT INFORMATIA:) POATE VA AJUTA CU CEVA!;)

BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am inox toata tevaraia la Nipru si tine foarte bine de cativa ani/proprietari incoace.

Dar pastreaza toba originala ca e pacat. Un lucru poti sa faci: daca tot iti faci tu galerii uneste-le cu o teava intermediara pentru un mers mai uniform al motorului.

 

 

 

Tobele anterioare nu erau originale, ci de Jawa, doar ca-s foarte botite si lipsesc si ceva filtre din ele. Am gasit o pereche de tobe nezgariate, aproape neatinse, tot de Jawa si de aia schimb si galeriile...astea vechi is tare ruginite si deformate...

Ideea cu teava intermediara e excelenta insa. Ceva in genul solutiei constructive de la BMW, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa iti spun ca tobele de inox is garantate pe viata.nu trebuie tratate cu nici o soluti trebuie sa gasesti pe cineva care sa aiba un habar cat de cat nu orice ciuruc ca nu e usor de lucrat cu inoxul.eu am tobe de inox de un jumate si nu au nimik si cred ca o sa mai tina inca vrfeo 100 de ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...