Sari la conținut

MOTOR BIKERS PARTY BACAU 2009


Postări Recomandate

Ma pregatesc pentru aceatsta intalnire si voi pleca de vineri pe ziua.Daca mai este cineva interesat sa mergem impreuna s ama conatcateze.Traseul meu...Fetesti-SLOBOZIA-URZICENI-BUZAU-BACAU.

 

 

te astept emy... dupa cum am stabilit si la telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Puneti niste poze cu locatia , grupuri sanitare , alte posibilitati de cazare in zona , etc . Hai , nu stiti sa va faceti reclama ?

LOCATIA ESTE LA INSULA DE AGREMENT , CHIAR IN ORASUL BACAU

INSULA ESTE PE LAC LA 5 MINUTE DE CENTRU

INSULA ESTE INCHISA DOAR PENTRU MOTOCICLISTI , CARE TREI ZILE FAC CE VOR.

 

ESTE CEA MAI TARE INTALNIRE DIN MOLDOVA , ARE 8 ANI DE VIATA.

 

CAZAREA ESTE LA 5-10 MIN , TOATE HOTELURILE DIN ORAS.

IN INTERIORUL INSULEI SE POT MONTA GRATUIT CORTURI SAU INSTALA RULOTE SI CAMPERE

 

ESTE CATERING , BARURI , RESTAURANTE , CLUB HAUSE.................

 

E SUPER TARE , CINE A MAI FOST POATE SA SPUNA.

 

CU STIMA.

 

BOGDAN ANDRIES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOLDAVIA BIKERS IMPREUNA CU PRIMARIA BACAU ORGANIZEAZA CEA MAI TARE INTALNIR MOTO

 

MOTOR BIKERS PARTY 5-6-7 IUNIE BACAU 2009

 

INSULA DE AGREMENTpost-45818-1243625101_thumb.jpgpost-45818-1243625258_thumb.jpg

 

CANTA SI COMPACT - EXTRAORDINAR!!!!!!!!!!!!!!11

 

HAI LA SPRITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ai uitat un amanunt important ...

-cat costa intrarea?

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am auzit, in jur de 20 de lei, dar nu sunt sigur

mmm si eu banuiesc dar nu sunt sigur, dar cred ca.... mai bine las sa-mi spuna cineva din organizare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm si eu banuiesc dar nu sunt sigur, dar cred ca.... mai bine las sa-mi spuna cineva din organizare

 

 

de la un organizator am auzit ...o sa fie 20 lei

nu ma intrebati de la cine k nu spun

cei ce organizeaza nu stau pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e super locatia, am fost si anul trecut si mi-a placut, depinde si de gusturile fiecaruia.

Vadereeeee ce sa fak , sa vin sa nu vin?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pleaca cineva maine spre bacau? eu vreau sa ajung in piatra neamt si imi e urat sa merg singura :D

 

Salut. Noi ne vedem maine la 6 AM in zona metrou Titan, pentru plecare spre Bacau. Asta ca sa apucam sa ne punem corturile inainte de parada.

Daca doresti sa mergi cu noi, da-mi un PM cu un nr de telefon, te sun si iti spun restul detaliilor.

Oricum ar fi , asfalt uscat si un w/e cat mai frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca reuseam sa ma abtin de la o polemica. Mie nu-mi place Bacaul, da' e doar o chestie de gust pentru modul in care e construit / asezat un oras, asa ca nu-mi dau cu parerea.

 

Oricum, aia vroiam sa spun, mersi de lamuriri.

 

 

Hai Pucule tata, ca nu am uitat de berica.. maine ajunge si baiatu' , asta in caz ca nu ai plecat inca.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oameni buni, eu am mai adastat o zi prin regiunea neamtului si tot io pun primu' post aici? Hai cu niste poze eventual.

 

Mentionez ca am venit sa stau vreo doua ore da' nu m-am putut abtine si am dormit in masina. Mircea s-a achitat de promisiunea de a da o bere, da' nu imi amintesc daca am baut-o. M-au agatat niste (noi) amici de-ai pompierului atomic si m-au troznit cu palinca de pitesti, adusa de la buzau. Combinatie fatala pentru neuronii mei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina locatia. Parada a cam fost de scuteristi, prea multi scuteristi :rock:

 

Putine poze, dar .. poftim http://picasaweb.google.com/horiajam/BacauBikeFest2009#

 

Am fost singur , spiritul "motociclismului" a cam lipsit in w/e asta. A fost un fel de care si cum apuca.

 

Asfalt uscat si "cauciucu-n jos"

 

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da' nik nu va convine. Si ce daca au fost scuteristi? Is si ei niste copchii care aspira, si eu m-as fi dat cu scuterul daca as fi avut de unde. Eu zic ca a fost acceptabil.

Sint poze la sectiunea "Bacau".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecat vineri dimineata cu elan ,Io , Nevastica si moto distanta de 570km pe drumurile frumoase ale patriei ,cu gindul de a petrece pina dumineca dimineata la frumoasa intilnire moto de la Bacau. Drum frumos ,toate bune , ajuns cu bine la ora 19.00 la locul intilnirii pe acea minunata insula situata in centrul Bacaului. Prima impresie : numai cuvinte de lauda ,locatie excelenta ,organizare excelenta din punct de vedere a asigurarii cu standuri mincare bautura , formatii de muzica buna , asigurare ordine cu jandarmi ,masina de pompiri in caz de ceva , deci toate bune . Am montat cortul si am inceput distractia.

Pe la orele 12 noaptea cintaretii cereau voie organizatorilor si oamenilor de ordine sa ii mai lase sa cinte o melodie ceea ce sa si intimplat si a fost frumos. cind s-a incheiat spectacolul ne-am retrs cu gindul la odihna binemeritata dupa atita drum si distractie. De aici incepe NASOL. Nici nu ne-am pus bine in sacul de dormit ca a si inceput o alta muzica sa cinte la fel de tare pina la 6 dimineata . Nu m-a suparat deloc pt ca se putea dormii daca nu erau o mina de moldoveni care pina la 7 dimineata s-au plimbat cu motoarele le-au turat si pocnit de le-au inebunit si nu s-a putut pune geana pe geana . UNDE ERAU ORGANIZATORII SI OAMENII ORDINII CARE SA ASIGURE LINSTEA MACAR INTRE ORELE 3,00 SI 7,00 DIMINEATA . :rock: :rock: :P

Asa ca de nevoie cu gindul ca nu mai rezistam o noapte de calvar am plecat la 7 dimineata cu regret ca nu vedem formatia Compact simbata seara si vizitind manastirile din cale am ajuns in linistea de la Putna unde am dormit un somn binemeritat,dupa alti 300 km parcursi. Dumineca dimineata sculat si mers alti 600km spre casa incusiv pe o scutatura aratata pe GPS de am facut hardenduro.( se vede pe filmulet )

 

 

Iaca si pozele de la intilnire Bacau.

 

http://picasaweb.google.ro/ninel222/IntilnireBacau#

 

 

Si filmuletul cu scurtatura

 

http://picasaweb.google.ro/ninel222/PeScrt...CLfznbb38_aRWQ#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...