Sari la conținut

Ploiesti - Constanta - Bucuresti


"Fanes"
 Share

Postări Recomandate

Cateva poze de la Seawolves Bikefest ... si poze din traseul parcurs de noi!

Rog pe cei care au fost si au facut poze sa posteze ! Adica Iulian voshod , mike si eu cateva de la mine si prietenul meu

 

Astea sunt de la mine..

post-29307-1243792038_thumb.jpg

post-29307-1243792049_thumb.jpg

post-29307-1243792057_thumb.jpg

post-29307-1243792100_thumb.jpg

post-29307-1243792108_thumb.jpg

post-29307-1243792128_thumb.jpg

post-29307-1243792146_thumb.jpg

post-29307-1243792160_thumb.jpg

post-29307-1243792173_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da a fost foarte frumos! Sa va povestesc pe scurt cam cum s-a desfasurat toata treaba si traseul!

 

Eu am plecat de joi cu prietenul meu cu suzuki Bandit 400 (Radu) la el acasa in Ploiesti pentru a putea pleca dimineatza cu gasca din PH!

Vineri am plecat cu baietii { Mike(viroaga si sotia), Boris(viroaga), Radu, Adi (suzuki GS / 2005), Iuli Voshod(cu Voshod 3M :D ) si eu cu bestia!} din Ploiesti si am trecut prin Urziceni - Slobozia -Tandarei(unde ne-am intalnit cu parintii mei si un cuplu din prahova cu un suzuki SV...daca nu ma insel) - Giurgeni(de unde am luat de la un prieten niste discuri de ambreiaj ) - Harsova(unde am schimbat eu garnitura de chiuloasa dupa ce am prajito ca am vrut sa ma tin dupa vioraga lui Mike) ... puncte puncte... Mamaia!

De specificat este faptul ca inca de la plecarea din Ploiesti am alergat pur si simplu dupa ploaie! Am fost in urma ei tot timpul, pana cand undeva dupa Harsova am prins-o de coada si ne-am luat la tranta cu ea! :P

 

Asta este povestea pe scurt...din perspectiva mea! Astept si parerea baietilor! Am sa revin si cu informatii despre Seawolves Biker Fest ... mie mi-a placut! Baietii au fost super de treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar a fost bestial!!!

inca o data SUNT MANDRU DE VOSHODUL MEU!!!

m-a dus la mare si m-a si intors de acolo fara absolut nicio problema

pozele spun totul!!!

 

@Fanes a uitat sa spuna ca la intoarcere am trecut pe la ai lui prin Tandarei unde am fost primiti de niste oameni de nota 20! iar ptr ei...numai respect!!!

 

numai bine!!! :D

post-32558-1243839173_thumb.jpg

post-32558-1243839248_thumb.jpg

post-32558-1243839312_thumb.jpg

post-32558-1243839338_thumb.jpg

post-32558-1243839375_thumb.jpg

post-32558-1243839427_thumb.jpg

post-32558-1243839552_thumb.jpg

post-32558-1243839664_thumb.jpg

post-32558-1243839728_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..mda, eu ma oftic, nu ca n-am fost, ci pt vreme, vremea de cacao si pt faptul ca am ratat ocazia unor noi cunostinte. Am experienta anului trecut, cand ne-a plouat continuu 3 zile(cei care au mai ramas), am fost fericit cand m-am vazut acasa. Atunci n-am inteles nimic, m-asteptam sa fie altfel, dar ploaia a stricat tot! Un champing pustiu, 5-6 corturi, cateva motorete si multa apa peste tot! Pacat de ghinionul celor de la seawolfs bikers, s-au straduit anul trecut, probabil si anul acesta(am inteles c-a fost mai bine)... am ramas in schimb cu amintirea placuta a amabilitatii lor.

Poate la anu' ar trebui sa impinga si mai tarziu(catre vara) evenimentul... sigur vor veni mult mai multi!

Ploaia, frigul ce mai conteaza.. pt cei ce-ati mers si v-a placut! Vor mai fii si alte ocazii... Asfalt uscat!

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da a fost foarte frumos! Sa va povestesc pe scurt cam cum s-a desfasurat toata treaba si traseul!

 

Eu am plecat de joi cu prietenul meu cu suzuki Bandit 400 (Radu) la el acasa in Ploiesti pentru a putea pleca dimineatza cu gasca din PH!

Vineri am plecat cu baietii { Mike(viroaga si sotia), Boris(viroaga), Radu, Adi (suzuki GS / 2005), Iuli Voshod(cu Voshod 3M :D ) si eu cu bestia!} din Ploiesti si am trecut prin Urziceni - Slobozia -Tandarei(unde ne-am intalnit cu parintii mei si un cuplu din prahova cu un suzuki SV...daca nu ma insel) - Giurgeni(de unde am luat de la un prieten niste discuri de ambreiaj ) - Harsova(unde am schimbat eu garnitura de chiuloasa dupa ce am prajito ca am vrut sa ma tin dupa vioraga lui Mike) ... puncte puncte... Mamaia!

De specificat este faptul ca inca de la plecarea din Ploiesti am alergat pur si simplu dupa ploaie! Am fost in urma ei tot timpul, pana cand undeva dupa Harsova am prins-o de coada si ne-am luat la tranta cu ea! :P

 

Asta este povestea pe scurt...din perspectiva mea! Astept si parerea baietilor! Am sa revin si cu informatii despre Seawolves Biker Fest ... mie mi-a placut! Baietii au fost super de treaba!

 

tin sa va multumim din suflet ca ne-ati ales pentru a petrece weekendul la festul nostru. parerea de rau este ca nu ai timp sa stai la o poveste si-o bere cand esti bagat in asa ceva. ploaia ? ce a plouat? eu nici nu mi-am dat seama !!! poate altadata...

p.s. a propos, sunt Mendoza si scriu de pe contul colegului meu de club, Moldoveanu.

 

RESPECT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care a fost viteza voastra de croaziera...si cam la ce km parcursi faceati pauza?

 

dupa spusele baietilor am mers cam cu 80+ km/ora in afara localitatilor ...mai greu a fost pe dealurile din apropierea Constantei ! eu personal cand ne-am intors , dupa ce ne-am despartit de Iulian si Adi la Urziceni am mers chiar si 90-100 pe VITEZOMETRU.... dar baiatul cu care ramasesem cu banditul a spus ca aveam 80 - 90 cu vantul din fata...

Adi spunea ca am mers si suta dar era in panta :cheers:

 

apropo la intoarcere am fost decat 4 motoare... celelalte au ales alta ora de plecare!

 

PS: nush ce importanta are viteza... nu am facut drumul ca sa doboram record de viteza!

 

si in plus viteza la voshod dauneaza grav garniturii de chiuloasa din bere ;)

Editat de "Fanes"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa va multumim din suflet ca ne-ati ales pentru a petrece weekendul la festul nostru. parerea de rau este ca nu ai timp sa stai la o poveste si-o bere cand esti bagat in asa ceva. ploaia ? ce a plouat? eu nici nu mi-am dat seama !!! poate altadata...

p.s. a propos, sunt Mendoza si scriu de pe contul colegului meu de club, Moldoveanu.

 

RESPECT !

 

RESPECTELE NOASTRE @Mendoza...

a fost un super fest...

ne-am simtit super ok...berea rece,muzica de calitate;oameni extraordinari...super organizare...intradevar un festival reusit!!! FELICITARI VOUA CELOR DE LA SEAWOLVES!!!

 

acum va asteptam noi la Ploiesti cum auzim ca se organizeaza un fest al cluburilor pe care le avem si noi aici heavyriders si silver pistons...

 

pana atunci insa va doresc multa bafta,numai asfalt uscat alaturi de femei umede!!! :cheers:

 

iuliane sa mai bagi si poze din traseul parcurs...nu numai de la mare!

 

nu prea am facut pe drum...radu a facut...btw sa-i dai id-ul meu sa primesc si eu toate pozele... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECTELE NOASTRE @Mendoza...

a fost un super fest...

ne-am simtit super ok...berea rece,muzica de calitate;oameni extraordinari...super organizare...intradevar un festival reusit!!! FELICITARI VOUA CELOR DE LA SEAWOLVES!!!

 

acum va asteptam noi la Ploiesti cum auzim ca se organizeaza un fest al cluburilor pe care le avem si noi aici heavyriders si silver pistons...

 

pana atunci insa va doresc multa bafta,numai asfalt uscat alaturi de femei umede!!! :cheers:

 

 

 

nu prea am facut pe drum...radu a facut...btw sa-i dai id-ul meu sa primesc si eu toate pozele... ;)

 

 

 

 

ti-am trimis PM cu id-ul... cand ai timp sa imi dai si mie id-ul lui adi! si sa imi trimiti si mie pe mess sau pe mail... toate pozele ...ca sa nu umplem forumul cu absolut toate pozele cu noi! ma refer la cele in care faceam baie in mare etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...