Sari la conținut

Noi stiluri la Tulcea


Vizitator rock46hunt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:cheers: tl 02 xkg

draga rocket....inca de la inceput vreau sa-ti spun sa fii mai dur....da si tu o replica mai scandaloasa, ca in tine e baza...stii regula ..la zece bate gongul....mai ai putin..altfel gherilla castiga :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat ..dar nu sa prins ca nu e numaru meu plus ca la cat studiu de caz face despre altii putea sa imi acorde si mie mai multa atentie..dar nuuuuu totdeauna despre poida ..ca e presedinte ... :cheers:

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat ..dar nu sa prins ca nu e numaru meu plus ca la cat studiu de caz face despre altii putea sa imi acorde si mie mai multa atentie..dar nuuuuu totdeauna despre poida ..ca e presedinte ... :cheers:

 

ROCKET PE TINE TE MANANCA N FUND BAIATULE!!!!!!!

post-45620-1245388345.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grije cum mergi, ciclistica la chopper e alta decat la o vitezana...cauciucuri mai late, centrul de greutate mai jos, nu o poti inclina prea tare, poti atinge cu scarita de asfalt, deci pana te obisnuiesti cu ea , ai grije... si reprizele sunt mai lente... have you the best tripe

 

 

 

:cheers: :banana: :lol:

 

Si noi care ne dam pe cheia... cu scaritele de asfalt... :lol:

 

 

 

Deci: foarte tare motorul, sa-l stapanesti sanatos, ASFALT USCAT DAR MAI ALES CURAT... !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata lipsa de ocupatie ...

 

Eu zic sa va canalizati eneregiile catre ceva constructiv si sa lasati circul ...

 

DACA AI STI DE CATE ORI LE AM SPUS SI EU ASTA DAR SE PARE CA AI DREPTATE LIPSA DE OCUPATIE ....

post-45620-1245402142.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
ROCKET PE TINE TE MANANCA N FUND BAIATULE!!!!!!!

 

mai...ce este cu atitudinea asta la voi,doar sinteti colegi de club!

acum nici nu stiu cui ma adresez,ca pe id-ul asta mai posteaza si mincinosul (facarul)...domnule,de ce nu lasi omul sa-si exprime ideile?

ai spui tu ce trebuie sa faca...din aceasta cauza ati ajuns sa radem de voi,nu stiti sa comunicati,iar cind cineva nu e de acord cu parerea voastra luati masuri drastice!

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuckeru avea dreptate , ma mananca care e problema ..e prieten si coleg de club ..!!!!

 

 

FLACARICA SA NE TRAIESTI !)) 1000 de ani ...BOMBOANA DE BAIAT !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum facem...il scarpini tu sau ramane pe mana noastra..??? el incerarca sa scape de statutul de fatalau ..voi???

hai vino cu noi la scarpinat...o sa fie bine....nu te speria sau n-ai voie de la presedinte...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA baieti ...voi nu stiti ca eu is patron de club...asa ca GIGI...mai "un carne" mai "un lapte" !!!!!....plm destul ca sa faca caimac ..UNII..

 

 

RoCK -poc-poc sari cu filmuletu!!!

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
MA baieti ...voi nu stiti ca eu is patron de club...asa ca GIGI...mai "un carne" mai "un lapte" !!!!!....plm destul ca sa faca caimac ..UNII..

 

 

RoCK -poc-poc sari cu filmuletu!!!

 

 

Da ma,stim...dar mai stim ca esti si din neamul lui... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...