Sari la conținut

Prima intalnire de amploare a posesorilor Honda Dominator - 2009!


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

cu cei care vin de vineri ne intalnim undeva langa DN1, posibil in parcare la magazine inainte de intrare in oras, caci sigur trebuie sa mai luam cate ceva. cei care vin sambata, ne gasesc pe valea sadfului pe stanga inainte de cascada. cand sosesc acestia dimineata plecam toti spre paltinis, coboram, santa, 5 km asfalt, iar macandam, apoi ajunsi la gura raului baraj, stanga cheile cibinului iar urcam etc.

 

cu cei care vin de vineri ne intalnim undeva langa DN1, posibil in parcare la magazine inainte de intrare in oras, caci sigur trebuie sa mai luam cate ceva. cei care vin sambata, ne gasesc pe valea sadfului pe stanga inainte de cascada. cand sosesc acestia dimineata plecam toti spre paltinis, coboram, santa, 5 km asfalt, iar macandam, apoi ajunsi la gura raului baraj, stanga cheile cibinului iar urcam etc.

 

 

valea sadului scz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Breee sa nu ma bagi prin traseele lui Speedy! Eu mi-s fata, am tupeu dar sa nu ma chinui pe traseu

 

 

care speedy?

 

pai karpatenwolf merge pe traseele de romaniacs ...nu din alea ca nu se poate nici cu echipament de alpinist...

am fost ieri pe o bucatica din traseu si e ok pentru dominatoare. dar sa nu va ganditi ca e traseu cu 2- 3 urme de baltoace de campie... :D mai cate o piatra ascutita, 2,4,4 un milion, dar merge :laugh.

traseu de raliu etapa nationala. vin aia cu 60 de masini participante si terminau raliul 10 :P

dar la sominatoere le place f mult traseul. al meu scartaie tot azi dupa ce am fost ieri...

 

 

 

scz dar am emotii

 

 

sper ca stiti de gluma. acuma, care ramane in drum il scoatem noi ce naiba. in cel mai rau caz, trimitem rotile si telescoapele cu acceleratul catre bucuresti :baubau: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Confirm si eu participarea - cu al meu DR 650 RS - deja am studiat cu initiatorul ei: Dominator72, traseele de asfalt de intoarcere si avem o varianta faina care vizeaza cetatea Sighisoarei si Piatra Craiului.

Pentru traseele locale - vezi Sibiu si imprejurimi - fratele Dorin e Master & Commander.

 

Harciogu - intai sa te vad cu mobra facuta si apoi emitem pretentii cu "I love Onda" .Ok?:P)

 

Hai noroi in crampoane, strangeti fonduri, echipamente si pregatiti" caii " ca avem de umblat. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate pune cineva o harta? cu locul de campare si traseul de sambata. nu cu valea oltului, fireste.

 

nu stiu altii cum sunt dar eu pe soselele Romaniei nu prea sunt un fan al mersului in grup.

 

eu vin din N, unde trebuie sa ajung... din Sibiu unde ma indrept ?

Poza cu googlemaps care sa aiba traseul marcat ?

sambata dimineata la ce ora se pleaca si care e traseul mai exact ?

 

eu plec din Iasi vineri dupa munci si sper sa ajung intreg pe la 23-24... are cineva sa imi arate unde anume trebuie sa ajung ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin din N, unde trebuie sa ajung... din Sibiu unde ma indrept ?

Poza cu googlemaps care sa aiba traseul marcat ?

sambata dimineata la ce ora se pleaca si care e traseul mai exact ?

 

eu plec din Iasi vineri dupa munci si sper sa ajung intreg pe la 23-24... are cineva sa imi arate unde anume trebuie sa ajung ?

 

iti aratam exact unde ne gasesti vineri seara sau sambata dim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rav. SLR-ul merge pe unde merge Domi adica pe aici ?:

 

:P

nu va speriati mai ca nu pe acolo va duc ca e chiar chin si pt motoare si pt. motoristi.

Te ia mama lu proces verbal daca ma bagi pe acolo...macar zi, poate fac rost de un cross :D

 

Chiar asa, cei din bucuresti ar trebui sa ne vedem pe undeva sa discutam. Spune-ti voi unde si cand, eu pot relativ oricand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o harta pt amicul de la iasi si nu numai

 

tii drumul 105 G , inainte de locul unde se bifurca drumul 105G . daca cumva vi vineri seara singur. noi astia cum vedem noaptea un motor ii sarim in cale si-l oprim la o bere

 

http://www.hartasibiu.ro/map-1-judsibiu-1-1-judetul+sibiu

 

 

 

acolo dupa sadurel ne vezi pe partea stanga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea poate si cu masina sa vina

 

 

incearca tu un traseu d-asta urmarit de o haita de ciobanesti. Mie mi-a iesit. :D Pe drumul dintre Lepsa si Oituz (pe sus, pe forestier, nu ca boierii pe sosea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduc si eu magarul meu la pascut cu vacile voastre. + 1 cort :D

 

Esti binevenit! Vii de vineri?

 

P.S. Ne cunoastem, daca-ti amintesti, de cand ai contribuit prima data pentru a-l ajuta pe Adi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce ma oftica cel mai tare? Ca aia cu Husqvarna au fost deja! :P Pe Mtii Cindrel

 

au fost sa taie niste lemne pentru foc

 

:baubau:

 

eu prefer astea:

http://www.makitafactoryoutlet.com/makita/.../chain_saws.asp

 

decat husqvarna

 

 

 

 

incearca tu un traseu d-asta urmarit de o haita de ciobanesti. Mie mi-a iesit. :D Pe drumul dintre Lepsa si Oituz (pe sus, pe forestier, nu ca boierii pe sosea)

 

pai daca aveai cizme ca a lu Switchu ii trimiteai la dentist pe ciobanestii aia :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti binevenit! Vii de vineri?

 

P.S. Ne cunoastem, daca-ti amintesti, de cand ai contribuit prima data pentru a-l ajuta pe Adi :D

Nu stiu cand pot pleca din Bucuresti. Daca pot vin de vineri. Mai vorbim.

 

Stiu ca ne cunoastem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...