Sari la conținut

Excursie La Giugiu


Postări Recomandate

SALUT BAIETI!!!! SUNT DIN GIURGIU SI V-AM VAZUT DUMINICA.ERAM CU MINSK-UL PE BANDA DIN SENS OPUS,AM INTORS DUPA VOI IMEDIAT CUM AM AVUT POSIBILITATEA,DAR NU V-AM MAI AJUNS,CRED CA ATI ACCELERAT PREA TARE.MI-AR FI PLACUT SA DAM O TURA IMPREUNA.DESI NU AU IESIT DUMINICA SA STITI CA SI IN GIURGIU EXISTA MOTOCICLISTI(IN JUR DE 15),SUNT CHIAR SI CATEVA MODELE 2005.DACA VRETI SA MAI VENITI O SA VB CU EI CA SA NE INTALNIM CU TOTII SI SA DAM CATEVA TURE IMPREUNA SI SA BEM UN SUC LA TERASA.PASTRAM LEGATURA dj_mady_mady@yahoo.com

UITE POZE CU 2 DINTRE ELE: HONDA SHADOW A LUI IUSHUT SI BMW KS1200S A LUI DAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si noi am vazut ,cred ca vreo 3 motoare,noi am incercat sa ne bagam in seama am salutat,am claxonat,am dat din cap da, degeaba probabil era soarele prea puternic de nu ne-a raspuns nimeni..asta e alta data :D :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si noi am vazut ,cred ca vreo 3 motoare,noi am incercat sa ne bagam in seama am salutat,am claxonat,am dat din cap da, degeaba probabil era soarele prea puternic de nu ne-a raspuns nimeni..asta e alta data :baldy: :baldy: :cheers:

probabil k nu v-au vazut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auuuuu Dj Mady pacat ca nu te-am cunoscut :cheers: dar mai avem timp, poate chiar duminica daca e frumos ajungem pe acolo.Mergem in Turnu Magurele si daca vor baietii ne intoarcem pe Zimnicea-Giurgiu-Bucuresti asta daca e vremea buna sambata si daca sunt bani de benzina :D .Salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT BAIETI!!!! SUNT DIN GIURGIU SI V-AM VAZUT DUMINICA.ERAM CU MINSK-UL PE BANDA DIN SENS OPUS,AM INTORS DUPA VOI IMEDIAT CUM AM AVUT POSIBILITATEA,DAR NU V-AM MAI AJUNS,CRED CA ATI ACCELERAT PREA TARE.MI-AR FI PLACUT SA DAM O TURA IMPREUNA.DESI NU AU IESIT DUMINICA SA STITI CA SI IN GIURGIU EXISTA MOTOCICLISTI(IN JUR DE 15),SUNT CHIAR SI CATEVA MODELE 2005.DACA VRETI SA MAI VENITI O SA VB CU EI CA SA NE INTALNIM CU TOTII SI SA DAM CATEVA TURE IMPREUNA SI SA BEM UN SUC LA TERASA.PASTRAM LEGATURA dj_mady_mady@yahoo.com

UITE POZE CU 2 DINTRE ELE: HONDA SHADOW A LUI IUSHUT SI BMW KS1200S A LUI DAN

 

 

au aparut in sfarsit si Giurgiuvenii (si eu sunt tot din Giurgiu), mai e o Hayabusa pe acolo un CBR600RR vreo 2 GSXR 1000, un Hornet si ce s-o mai fi luat prin iarna asta. Ma bucur sa vad ca se imultesc motoarele pe acolo nu numai masinile de figuranti :D . Motorul meu (Fazerul) e la iernat la taicamiu in garaj asa ca, cand o sa vin sa il i-au poate ne intalnim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au aparut in sfarsit si Giurgiuvenii (si eu sunt tot din Giurgiu), mai e o Hayabusa pe acolo un CBR600RR vreo 2 GSXR 1000, un Hornet si ce s-o mai fi luat prin iarna asta. Ma bucur sa vad ca se imultesc motoarele pe acolo nu numai masinile de figuranti :D . Motorul meu (Fazerul) e la iernat la taicamiu in garaj asa ca, cand o sa vin sa il i-au poate ne intalnim :cheers:

pot sa zic ca aproape sau dublat numarul motoarelor din gr.hornetul nu mai este,la dat la schimb pe un rr de 900 si niste bani,mai sunt 2 zzr 600,un ducati,un ktm 2005 si multe altele.in general domina suzuki iar yamaha pe ultimul loc,sunt doar 2:un xj si un enduro. multe salutari

dj_mady_mady@yahoo.com

Editat de DJ_MADY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...