Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai repet inca o data sa fie sigur.. Sambata plecare catre Casoaia 12:30 , la ora 12:15 sa fiti prezenti la Petrom Micalaca( eu o sa ajung mai devreme ca mai stau si la o tigara ).Pana acuma suntem urmatorii :Hondita,Korben,Pety,Eu, probabil Lau si Danutt cine mai vine sa posteze :)

 

Informatii Meteo --->>> http://www.accuweather.com/world-forecast....AD&metric=1

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai repet inca o data sa fie sigur.. Sambata plecare catre Casoaia 12:30 , la ora 12:15 sa fiti prezenti la Petrom Micalaca( eu o sa ajung mai devreme ca mai stau si la o tigara ).Pana acuma suntem urmatorii :Hondita,Korben,Pety,Eu, probabil Lau si Danutt cine mai vine sa posteze :)

 

Informatii Meteo --->>> http://www.accuweather.com/world-forecast....AD&metric=1

 

 

Maaa . Am zisw eu ca merg ? Si daca merg , sunt apt ptr. duminica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@robert900rr: Nu te supara, dar nu vreau sa o lungesc pe la Ineu, consider ca 50 + 50 km la maxim 10 grade e suficient, deci ne putem intalni la Masca sau, daca vrei, la Siria

Mergem la Casoaia, respiram putin aer curat si o taiem spre casa, ca e ajun de Mos Nicolae :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@robert900rr: Nu te supara, dar nu vreau sa o lungesc pe la Ineu, consider ca 50 + 50 km la maxim 10 grade e suficient, deci ne putem intalni la Masca sau, daca vrei, la Siria

Mergem la Casoaia, respiram putin aer curat si o taiem spre casa, ca e ajun de Mos Nicolae :)

 

 

Da, ramane asa. Incerc sa mai gasesc si eu un partener de drum pana la Siria si ne vedem acolo in statia de bus, langa muzeu, la 13.00-13.15. Oricum vb inainte pe tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeste tu cu restu sa nu merem ca nebunii te rog :)

Mai Peti,de ce iti trebuie avocat? Spune-le tu. Si pe drumul ala,mai ales Arad -Siria e cam problema cu viteza din cauza denivelerilor. Cu 100-120 vad te te poti tine si tu,asa ca zic eu,no problem! Nu uitati clisa si ceapa acasa.Vreau sa va vaz cu tepusele in mana si clisa cum sfaraie la foc.In poza,bineantele.Distractie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...