Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Tot timpu si peste tot sunt kamikaze si inconstienti... daca se gasesc 2-3 dinashtea, asta nu inseamnca ca asta ii modul firesc de a proceda.

Majoritatea care incep viata motociclistica pe motoare foarte puternice ( asta ii valabil si la masini ) o sa o simta pe pielea lor , din pacate ... majoritatea! Si nu cred ca asta ii un lucru cu, care ne putem lauda.

da is de-acord cu tine,dar nu inseamna ca toti daca isi iau zx10r sau busa merg ca nebunii sau is kamikaze,banuiesc ca mai sunt unii oameni in lumea asta care totusi isi dau seama de riscuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da is de-acord cu tine,dar nu inseamna ca toti daca isi iau zx10r sau busa merg ca nebunii sau is kamikaze,banuiesc ca mai sunt unii oameni in lumea asta care totusi isi dau seama de riscuri

 

sunt, sunt asemenea oameni, :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata totusi cu off topic-urile

 

 

Mergem pana in Chisineu-Cris Sambata ? :finger: :) :kali:

Mesaj completat

ar fi frumos depinde si de voi :kick: ( ruta ar fi : Arad->Zimandul Nou->Simand-Nadab->Chisineu-Cris ) sau daca aveti alte ganduri... :D

Mesaj completat

reformulez prima parte... Depinde daca vreti si daca o sa fie vreme buna

Mesaj completat

sambata asta 11 grade ziua 0 noaptea.. http://www.wunderground.com/cgi-bin/findwe...uSelect=WEATHER

Mesaj completat

saptamana asta o sa fie vreme buna si de saptamana viitoare vreme din ce in ce mai rea,sambata viitoare s-or anuntat 2 grade

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca pot sa vin, dar nu v-as recomanda sa iesiti spre chisineu, drumul e dezastru dupa cum stiti unii

mai bine folositi celelalte iesiri din oras: spre Nadlac, Timisoara sau Deva...

daca va intoarceti pana seara, va invit la ora 18 in fata primariei la un concert de colinde, voi fi pe scena :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca pot sa vin, dar nu v-as recomanda sa iesiti spre chisineu, drumul e dezastru dupa cum stiti unii

mai bine folositi celelalte iesiri din oras: spre Nadlac, Timisoara sau Deva...

daca va intoarceti pana seara, va invit la ora 18 in fata primariei la un concert de colinde, voi fi pe scena :kick:

 

pff :finger: teroare publica ii Romania asta :kali:

Mesaj completat

oricum eu ma gandeam la o iesire ca ii ultima saptamana in care ii cat de cat cald afara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca pot sa vin, dar nu v-as recomanda sa iesiti spre chisineu, drumul e dezastru dupa cum stiti unii

mai bine folositi celelalte iesiri din oras: spre Nadlac, Timisoara sau Deva...

daca va intoarceti pana seara, va invit la ora 18 in fata primariei la un concert de colinde, voi fi pe scena :kali:

De acord, trec zilnik acolo,.. ii vai samar drumul ala,.. :finger: cu lucrare neterminata,.. asfalt pe o portiune decopertata, o portiune ridicata cu 50cm.. care are deja gropi de 1-2 m2 plus nevopsit cu indicatoare care mai mult te deruteaza..

Dar idee e buna,.. sa mai facem sambata o iesire scurta ca de 1 dec.. :) (duminica nu pot oricum)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oriunde numa' sa mergem... :) SAMBATA...

ALOOOOOOOO,.. restu..... TREZIREAAAAAAAA... cine mai vine.... ? Haideti,.. un pic de vointa numai.... :kali:

 

Gata, STIU... CASOAIA.... :finger:

excelent casoaia,am bagat ceva ture pe acolo,si drumul e ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine o tura putzin fortata.. pana la Seged! :> mancam ceva bun... FARA MAMALIGA!!!!

Si apoi ne intoarcem pe o alta ruta.. Iesim la Nadlac, si revenim pe la Turnu.. :> Ce parere aveti?

 

Daca va hotarati sa mergem in ungaria.. Vreau sa ajungem cel tarziu la 11 la Seged. Sau ne intalnim direct acolo.

 

Asta mai ramane de vazut..

 

Dati cu pietre!! :) Care aveti curaj! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine o tura putzin fortata.. pana la Seged! :> mancam ceva bun... FARA MAMALIGA!!!!

Si apoi ne intoarcem pe o alta ruta.. Iesim la Nadlac, si revenim pe la Turnu.. Ce parere aveti?

 

Daca va hotarati sa mergem in ungaria.. Vreau sa ajungem cel tarziu la 11 la Seged. Sau ne intalnim direct acolo.

 

Asta mai ramane de vazut..

 

Dati cu pietre!! Care aveti curaj! :kick:

Ia pietre nahhhh :) mai vrei , mai vrei ? Mai ia.... :finger:

:kali: m-a apucat curaju acum cand nu am motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia pietre nahhhh :finger: mai vrei , mai vrei ? Mai ia.... :kali:

:kick: m-a apucat curaju acum cand nu am motor :D

ai patit ceva? :)

Mesaj completat

a fost si 1 decembrie ,de la o intalnire in oras am ajuns la o tura frumoasa,uni lenti,altii rapizi,si o amenda de 360 ron(90kmh localitate lipova),da ce sa faci se mai intampla.

post-50516-1259865125_thumb.jpg

post-50516-1259865230_thumb.jpg

post-50516-1259865470_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai patit ceva? :)

Mesaj completat

a fost si 1 decembrie ,de la o intalnire in oras am ajuns la o tura frumoasa,uni lenti,altii rapizi,si o amenda de 360 ron(90kmh localitate lipova),da ce sa faci se mai intampla.

 

si totusi cine e nefericitul ?:|

Mesaj completat

:finger: Explica-te!

 

chiar asa ma netrebuitule, explicate, ce ai facut iara??

ai primit macar un "kil" de coca pe motor ?:kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...