Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Ceau ... care se risca sa ma ia si pe mine cu el / ea la urmatoarea ieshire ??? din primavara o sa ma alatur voua cu tot cu motor ....pana atunci asfalt uscat ...apropo daca vrea sa ma ia careva cu el / ea datzi pls un PM !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SALUT FRATII MEI , sunt nou in orasul vostru , nu stau mult dar stau ceva pe aici , nu-l bagati si voi pe un bucurestean in gaska voastra? :lol: ...... ma tot dau singur cu motoreta si e cam plictiseala. voi cum faceti ? unde va in talniti de obicei? astept un raspuns daca se poate .

salut,ne gasesti pe centru.e o terasa numita notyng hill sau cum dracu s-o scrie.

suntem zilnic in zona dupamasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-o zis pepe c-o fost ceva italian

...iar in vladimirescu???....e ceva cu localitatea asta!!! :crack:

 

care e dealu? si unde este nothing hill?

...este o terasa faina si unde suntem bine primiti pe centru la citiva metrii de la intersectia cu drumul ce duce spre piata mica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:baldy: :cheers: :cheers: ...in weekend-ul asta,9-10 septembrie as vrea sa merg la cincis la vreo cabana pe acolo!!!...simbata plecarea dupa ora 13(pina atunci sunt la lucru) si inapoi duminica!!!.....e fain de mers la o betivaneala scurta asa de pe o zi pe alta....cine mai vine??....anuntati-va cit mai repede ca sa pot vorbi de cazare!!!.... :crack: :crack: :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :cheers: :cheers: ...in weekend-ul asta,9-10 septembrie as vrea sa merg la cincis la vreo cabana pe acolo!!!...simbata plecarea dupa ora 13(pina atunci sunt la lucru) si inapoi duminica!!!.....e fain de mers la o betivaneala scurta asa de pe o zi pe alta....cine mai vine??....anuntati-va cit mai repede ca sa pot vorbi de cazare!!!.... :crack: :crack: :crack:

 

termina cu tentatiile astea :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termina cu tentatiile astea :baldy:

 

 

"viitorul"suna bine;

ar fi super;eu sunt pentru!!

 

Intrebare:

 

cu "ele(fetele)"sau doar noi,de noi ???

asta ca sa vedem cum rezolvam cu fisele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :moto: ...in weekend-ul asta,9-10 septembrie as vrea sa merg la cincis la vreo cabana pe acolo!!!...simbata plecarea dupa ora 13(pina atunci sunt la lucru) si inapoi duminica!!!.....e fain de mers la o betivaneala scurta asa de pe o zi pe alta....cine mai vine??....anuntati-va cit mai repede ca sa pot vorbi de cazare!!!.... :moto: :nono: :eek:

GIV-ule lasa Cincis-ul pe iarna :) :) :P ca o sa fie :baldy: :cheers: :cheers: :crack: ca anu trecut!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"viitorul"suna bine;

ar fi super;eu sunt pentru!!

 

Intrebare:

 

cu "ele(fetele)"sau doar noi,de noi ???

asta ca sa vedem cum rezolvam cu fisele...

 

:moto: cu sau fara fete,nu conteaza!...pe cine il incurca sa o lase acasa,cine nu.......

 

tentatie....tentatie.....da suna bine :crack: ........... mai ales daca si ploua :moto: :baldy:

...tu ce faci,vii?...plecarea simbata dupa ora 13:00....

 

GIV-ule lasa Cincis-ul pe iarna :nono: :eek: :) ca o sa fie :cheers: :cheers: :crack: :crack: ca anu trecut!!

...ohooo,pina la iarna trrebuie sa cunosc locurile mai bine!!!...sunt convins ca iar ne vom veseli acolo la iarna dar pina atunci mai este si o plimbarica cu boilerele nu strica !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci....eu,cristi(spy) si florin hotopan suntem anuntati la excursia de simbata!!!!...nu mai vrea nimeni?....sunt casute de 2,3,4 persoane(libere)....150.000 de persoana!!! :cheers: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci....eu,cristi(spy) si florin hotopan suntem anuntati la excursia de simbata!!!!...nu mai vrea nimeni?....sunt casute de 2,3,4 persoane(libere)....150.000 de persoana!!! :cheers: :baldy:

 

sapt viitoare e intalnire la cluj;aseara la "deal"toata lumea a subscris sa mergem la cluj;

hai sa amanam iesirea la cincis(se anunta si ploaie la meteo),si mergem la cj in 15-17;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sapt viitoare e intalnire la cluj;aseara la "deal"toata lumea a subscris sa mergem la cluj;

hai sa amanam iesirea la cincis(se anunta si ploaie la meteo),si mergem la cj in 15-17;

...eu plec anyway!!...la 13:30/40 am plecat!i-mi pare rau de cei care nu vin!!!!...acolo ma intilnesc cu baietii din hunedoara...mamaaaaa ce chef va fi... :baldy: :cheers: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu plec anyway!!...la 13:30/40 am plecat!i-mi pare rau de cei care nu vin!!!!...acolo ma intilnesc cu baietii din hunedoara...mamaaaaa ce chef va fi... :baldy: :crack: :cheers: :moto:

 

Drum bun si distractie placuta !!! :moto: :cheers: :crack:

 

As venii si eu ca un caine dar din pacate stau rau cu fisele. Si la propriu si la figurat :crack:

Editat de akkimo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu plec anyway!!...la 13:30/40 am plecat!i-mi pare rau de cei care nu vin!!!!...acolo ma intilnesc cu baietii din hunedoara...mamaaaaa ce chef va fi... :angryfire: :angryfire: :angryfire: ;)

 

 

no,cum a fost???

ceva poze???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no,cum a fost???

ceva poze???

...nu va spun!! :angryfire: ...va las sa suferiti de curiozitate!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu si cei care stiu...... :angryfire: :angryfire:

...tu sa taci!!....tradatorule!!!.....ai venit pina acolo ca sa pleci juma de ora mai tirziu inapoi!!!...nici macar tu nu stii ce ai pierdut... ;) .. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...tu sa taci!!....tradatorule!!!.....ai venit pina acolo ca sa pleci juma de ora mai tirziu inapoi!!!...nici macar tu nu stii ce ai pierdut... :crack: .. :crack:

 

n-am pierdut nimic, din contra am avut de ce s-a vin inapoi....... :crack:..... la fel cum ai avut si tu de ce s-a ramai... :funny: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am pierdut nimic, din contra am avut de ce s-a vin inapoi....... :crack:..... la fel cum ai avut si tu de ce s-a ramai... :D :crack:

....dar puteai ramine linistit pt ca eu ti-am spus ca nu pt aia am mers acolo!!!...pe gagica aia o pot aduce si acasa daca as vrea ceva cu ea!!!...am mers acolo pt o betivaneala scurta si pt drumul facut cu motorul!!!...in sfirsit aveam chef de o bauta ca asa rar se intimpla si cind colo ma trezesc singur ca prietenii mei de nadejde se iau si pleaca de frica!!! :crack: .... :funny: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....dar puteai ramine linistit pt ca eu ti-am spus ca nu pt aia am mers acolo!!!...pe gagica aia o pot aduce si acasa daca as vrea ceva cu ea!!!...am mers acolo pt o betivaneala scurta si pt drumul facut cu motorul!!!...in sfirsit aveam chef de o bauta ca asa rar se intimpla si cind colo ma trezesc singur ca prietenii mei de nadejde se iau si pleaca de frica!!! :crack: .... :funny: :crack:

de frica cui au plecat prietenii de nadejde acasa ???? doar nu de frica gagicilor?????? :crack: :D :crack: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de frica cui au plecat prietenii de nadejde acasa ???? doar nu de frica gagicilor?????? :crack: :crack: :crack: :funny:

...io de unde sa stiu de ce au plecat ?? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...