Sari la conținut

Amortizoare Pe Aer


s-kidu'
 Share

Postări Recomandate

Ia-ti gandul, te costa mai mult decat motorul!!! (sist. franare 70-70$, janta fata cu disc turnata aprox 80$ plus furxca care nu se prea gaseste). Cea mai buna solutie ar fi o fata completa de la alt motor (de ktm era cu furca, janta cauciuc sist de franare cu 90euro la o intalnire)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Kidule, eu is garcia cu cz-ul din 6

Sergiu... nu cred ca ne cunoajtem.

cred si eu..ca in 6 nu stau decat cei de la electronica , iar eu nu sunt la electronica decat de 5 ani...si cu motoru prin tudor nu ma dau decat de catziva ani :D

apropo...insanatosire grabnica lui stefan...iar daca va intalnitzi cu radu sa ii zicetzi sa treaca pe la mine ca am vb cu un omuletz sa aducem piese de la moldoveni

 

bai kidule cand vii sa itzi fac asigurarea RCA?...sau de viata, ca uite ce o patzit stefan

apropo......ce cz o fost in t6....????

zau ca nu am vazut vreodata asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Kidule vad ca te agiti tare de tot!! cand vi in iasi cu motoru? ma gasesti in 10 la 210 sa bem o bere :( ... glumeam ma...mai luam legatura pe messenger..

Ba tare rau imi pare ca nu pot sa fiu si io la prima intalnire de la Iasi, draci cand am fost acolo nu s-a facut nimic...

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...