Sari la conținut

Motociclist cu picioarele zdrobite, dupa un accident


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

Bai ametitule, chiar tb sa fii trezit la realitate...dar nu prin imagini de genul asta....dobitocule.....cu tine orice argumentatie e inutila.....

Nu ma cunosti asa ca nu ma jigni..Imaginile nu-mi provoaca placere ci multa parere de rau si imi aduce aminte ca oricand mi se poate intampla si mie.Din pacate de cate ori ma sui pe motor uit sa ma gandesc la faptul ca este arma mea legala, iar din cand in cand cate o stire sau o filmare sau o imagine reuseste sa ma puna pe ganduri sa ma faca sa imi fie teama.Poate ca acest lucru este valabil doar pentru mine.Bafta si incearca sa gandesti ce citesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salutareeee.

va tot certati aiurea,sunt multi care abia asteapta sa prinda ceva sa filmeze, mai ales daca ii ceva deosebit, nu m-a deranjat ca am fost filmat dar nu mi se pare nici ok,mai ales ca a imprastiat filmuletul pe la televiziuni.cel mai important e ca ma reusit sa imi revin si sper sa ma pun pe picioare, le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine si sa stiti ca au fost multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutareeee.

va tot certati aiurea,sunt multi care abia asteapta sa prinda ceva sa filmeze, mai ales daca ii ceva deosebit, nu m-a deranjat ca am fost filmat dar nu mi se pare nici ok,mai ales ca a imprastiat filmuletul pe la televiziuni.cel mai important e ca ma reusit sa imi revin si sper sa ma pun pe picioare, le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine si sa stiti ca au fost multi.

E de bine, daca poti sa postezi e chiar de bine. Cum stai cu picioarele, poate si titlul topicului e exagerat si trebuie sa-l schimb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dorim insanatosire grabnica si sa ai grija data viitoare cand iesi la ride, sa-r putea ca data umatoare sa nu ai norocul pe care la-i avut acum! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de bine, daca poti sa postezi e chiar de bine. Cum stai cu picioarele, poate si titlul topicului e exagerat si trebuie sa-l schimb?

am avut dubla fractura de peroneu si oasele de la laba piciorului zdrobite,asta la piciorul stang,la dreptul fractura de peroneu si femur,am tije in ambele,cateva coaste rupte si plamanuldrept fisurat.mai am de stat ceva vreme prin spital si apoi recuperare.....

 

Iti dorim insanatosire grabnica si sa ai grija data viitoare cand iesi la ride, sa-r putea ca data umatoare sa nu ai norocul pe care la-i avut acum! :lol:

ms

o sa am mult mai multa grija, cu siguranta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut dubla fractura de peroneu si oasele de la laba piciorului zdrobite,asta la piciorul stang,la dreptul fractura de peroneu si femur,am tije in ambele,cateva coaste rupte si plamanuldrept fisurat.mai am de stat ceva vreme prin spital si apoi recuperare.....

 

 

ms

o sa am mult mai multa grija, cu siguranta

 

 

sanatate maxima tipule,

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...