Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Andr3y

erau aproape 0 grade si pana atunci am stat cu caciula in cap :| dar merge ma lasa ca nu eram la agatzat, pt agatzat o las pe tanti din poza urmatoare :hurt: ;)

 

auzi mai putzoiule tu de ce ai avatar ca al meu ? club ca al meu ? :P nu`tie un pik asa rushine > :) dupa ce ca mergi cu 97.6 kmph mai suferi si de tine....ai vazut azi cine mergea pe rezervor pe magheru si il aplaudau chizdili :haha: EXCULS AUTOGRAFE :)

 

vai "demente" sunteti :cheers: :) :D :nono: marfa poze...(unele) hai va pupa roxy :puke:

 

pe cine in special ca sa stim ? :) :smoke:

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

io dau si autografeeeeee in ciuda posibilitatilor ( numai cu pixul vostru)

ne pupa roxyyyyyyyy :):D :cheers:

nu a zis ca pe tine in special :) pe totzi la un loc...si pe dan :) :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mai putzoiule tu de ce ai avatar ca al meu ? club ca al meu ? :) nu`tie un pik asa rushine > :D dupa ce ca mergi cu 97.6 kmph mai suferi si de tine....ai vazut azi cine mergea pe rezervor pe magheru si il aplaudau chizdili :P EXCULS AUTOGRAFE :)

 

pe cine in special ca sa stim ? :cheers: :)

 

 

pe toti ma :smoke: nu sunteti voi bikerii mei preferati??? :puke: in special paulika..poknitu preferat kre ne e dor de el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe toti ma :) nu sunteti voi bikerii mei preferati??? :D in special paulika..poknitu preferat kre ne e dor de el :cheers:

te-ai stricat cu paulica e .. gata numai am cuvinte zi tu andrey deci numai are topicu rost ..

 

 

 

ba glumeam ghost ridere nu te-am sunat eu azi sa vad ce faci :X hai te-am pupat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

te-ai stricat cu paulica e .. gata numai am cuvinte zi tu andrey deci numai are topicu rost ..

ba glumeam ghost ridere nu te-am sunat eu azi sa vad ce faci :X hai te-am pupat

 

daaaaaaa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

si yo va iubesc ma pe voi :)

 

zi zau cu limba scoasa :) :cheers:

 

furia,ai raportat ca aseara ai rupt pocketu bike-ul lu alexutzz ? :D pampalache :) si pe ala trebuie sa te invatz sa mergi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

mda....ce a fost a fost :what:

da pana la urma Furia e Furia si

Andr3y e Andrei

 

asa ca aceste 2 randuri spun tot :friends: :drink: :cheers:

 

 

maine la arc ? cine vrea belet de ordine? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm...tre sa apar si eu din nou pe doua roti sa va arat niste trickuri noi:)

Ai incercat sa privesti motociclismul pentru un moment din alt punct de veder decat al "trickurilor"? Altceva nu poate sa citeasca omul despre tine decat lucruri precum: "m-am dat pe o roata in fata la politie","mi-am stricat o pereche de incaltari deoarece am mers pe langa ea de acasa pana la scoala" etc

Nu va mai vine si voua mintea la cap?Suntem tineri,avem motorete cumparate de parinti(in mare parte),prea,prea mult fite de la multi dintre voi. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......asta stiu sa fac ma si o fac bine...cand inveti sa vorbesti si sa fii baiat de onoriu atunci sa mi te adesezi mie acum esti.....nu mai stau sa imi bat capu cu tine.....si baieti care ma cunosc dupa forum sa spuna daca sunt eu un figurant fitzos si eu jur ca daca unu zice eu nu mai intru la tineri si nelinistiti cat oi trai

si ce ai zis tu cu politia si incaltarile nu am scris in nici un topic ....si totusi am si eu 35000km pe motor tu cati ai?stai linistit ca eu privesc motociclismul cum trebuie...te inteleg ca ai boala pe mine;)

 

 

ps..lasati dreaq topicurile si faceti-va baaa gagici lasa-ti figurile de 16 anisori apucativa de futut hai bafta all

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rss si fitzele/arfele

hai ca te ai rupt in figura :friends: :drink: :cheers:

muhahaha cobra deja incepi sa aberezi si tu:)

later edit: cobra nu mai vb aiurea....ai uitat ca te laudai ce bine te dai tu pe curbe?....stopie....si wheelie langa "garda" da aaaia erau niste jandarmi infecti? daca ai amnezie caut pe forum si iti arat...

PLS NO COMMENT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......asta stiu sa fac ma si o fac bine...cand inveti sa vorbesti si sa fii baiat de onoriu atunci sa mi te adesezi mie acum esti.....nu mai stau sa imi bat capu cu tine.....si baieti care ma cunosc dupa forum sa spuna daca sunt eu un figurant fitzos si eu jur ca daca unu zice eu nu mai intru la tineri si nelinistiti cat oi trai

si ce ai zis tu cu politia si incaltarile nu am scris in nici un topic ....si totusi am si eu 35000km pe motor tu cati ai?stai linistit ca eu privesc motociclismul cum trebuie...te inteleg ca ai boala pe mine;)

ps..lasati dreaq topicurile si faceti-va baaa gagici lasa-ti figurile de 16 anisori apucativa de futut hai bafta all

Faptul ca ai 35 mii km cu motorul nu ajuta la absolut nimic,faptul ca eu am 33 de mii de km nu ajuta la nimic.Mai mult nu ma cobor sa iti rasp.

 

rss si fitzele/arfele

hai ca te ai rupt in figura :friends: :drink: :cheers:

muhahaha cobra deja incepi sa aberezi si tu:)

later edit: cobra nu mai vb aiurea....ai uitat ca te laudai ce bine te dai tu pe curbe?....stopie....si wheelie langa "garda" da aaaia erau niste jandarmi infecti? daca ai amnezie caut pe forum si iti arat...

PLS NO COMMENT

Nu cred ca ma vezi ca scriu in fiecare post de al meu ca ma dau bine pe curbe,daca ma dau este strict treba mea!!!

2.De stoppie nu am zis nimic ca nu fac asa ceva(am mai incercat in urma cu un an).

3.Nu cred ca m am laudat prin 10 posturi ca eu sunt cel mai smecher ca ma dau pe o roata si ca nu stiu ce!!! am pus niste poze pe topicul de poze si acolo au ramas.Arata-mi te rog in schimb unde m-am laudat eu in afara acelui topic acum de curand precum eu ma dau pe o roata,ca dreg,ca fac!

Salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai frate tu chiar esti prost....atat pot sa iti spun....auzi nu ma cobor oi fi si vrun smecher nebunule bagati dreaq mintile in cap (cuvant jignitor)....punct de azi incolo nu mai postez la tineri si nelinistiti 125

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...