Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Andr3y

e si el un zeu :D

in toata lumea zace un zeu, in andrey sunt mai multi zei si se cam cearta :D :P

 

ba da prost esti :lol: :lol: :lol: nu`i de mirare ca te`a lasat roxy pt ceva mai capabil.....pardon LOKI :finger: :banana: :D nu roxy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Andr3y am gasit manele la tine in sharing... Nu te cunosc.. :P

 

fara sa vreau am luat de la unu intr`o seara :D :D

cat despre furiosu rapanosu - mama ce frig e POLAR :finger: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

ce poti sa ii ceri :banana:

 

ai facut si tuuuuuu 400 de posturi ? :lol: :P esti un boss :lol: q toate ca nu prea ai fatza tu...da esti :D cand mergem la o savarina ? :lol: serios vorbind :D ultima plimbare q moto 2006 :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

V-a scoat eu la o eugenie sau la o guma.. :finger:

 

Stiti voi vb aia... Daca sunteti cuminti, v'a duc la cofetarie sa vedeti ce fel mananca lumea prajituri.. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai facut si tuuuuuu 400 de posturi ? :P :D esti un boss :lol: q toate ca nu prea ai fatza tu...da esti :D cand mergem la o savarina ? :lol: serios vorbind :banana: ultima plimbare q moto 2006 :finger:

ultima plimbare pe 2006 va fi pe 31 dec inainte sa ma apuc de baut ... unde faci revu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

ultima plimbare pe 2006 va fi pe 31 dec inainte sa ma apuc de baut ... unde faci revu?

 

ma duc la varamiu ca organizeaza q astia din Matei BASARAB :banana: o sa fie supeeeeeeeeeer..daca vrei sa vii :D da`mi un PM :D ca as vrea sa ma duc q motoru...ca au garaju gol :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal, am vazut aseara ca din feb nu mai este voie in buc cu rable care scot fum...dar de motorete scutere care au motoare in 2 timpi si scot fum nu au zis nmk..acum..daca cnv cu un rs sau cu alta motoreta in 2T este oprit de politist ca scoate fum ce face ? primeste amenda 50 de mil ?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Va salut pe toti :crack: !!Este pentru prima data cand postez la "Tineri si nelinistiti ... la clasa 125cc" vreau sa va intreb daca stiti ceva de Yamaha TZR 50. Mai am putin si dau de A1 si vreau sa mi iau o motocicleta noua;pana acuma am mers pe un DNA 50;inca ceva: Vreau sa stiu care este din GL, si sa mi spuneti ce scoala ati facut pentru a1 sau ce scoala imi sugerati !

post-13668-1169985988_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti :crack: !!Este pentru prima data cand postez la "Tineri si nelinistiti ... la clasa 125cc" vreau sa va intreb daca stiti ceva de Yamaha TZR 50. Mai am putin si dau de A1 si vreau sa mi iau o motocicleta noua;pana acuma am mers pe un DNA 50;inca ceva: Vreau sa stiu care este din GL, si sa mi spuneti ce scoala ati facut pentru a1 sau ce scoala imi sugerati !

post-13668-1169985988_thumb.jpg

Ceva de 125cc nu se merita de 50.

Rs,Cbr,Mito,Gpr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...