Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

Nu vrea nimeni sa zica ceva urat de frodo sau de cineva drag lui? Ca ma plictisesc nu de alta. Multumesc anticipat :)

De ce ? :P e Denis_mbr #2 ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

e mata! nu e denis2. ma pish pe voi. va iau mamele in (cuvant urat). ma doare in (cuvant urat) de voi si de forumul vostru. Dupa un an de zile, cand postez si eu la 125cmc isi aduc aminte taranii k i-am suparat cu un an in urma si hai sa faca si ei misto. orice as posta omul ii sar dobitocii in cap! asta e pe forumurile din romania! dezgustotor! sper sa nu ami durezxe mult. defapt nu va mai dura! nu va dau eu voua explicatii asa k ma! si ma doare in (cuvant urat) de orice mi-ati zice, ce injurii imi adresati, etc! bag (cuvant urat) in mamele voastre si atat! nu ne mai auzim :)))

 

 

chiar nu ma intereseaza ce-mi reprosati distrusilor! imi inchipui k va injurati si va bagati singuri pule in gura :P) ciao! :)) si multa sex oral!

Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cagiva raptor=mito dezbracat.

Viteza va fi ceva mai mica,nu cu mult dar la peste 120-130 te bate vantu cam tare din cauza lipsei carenelor

Calicea cred ca vrei sa zici Coeficientul de aerodinamicitate,nu de dinamicitate cum ziceai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coeficientul pasaricii:XX:X:X::X cine iese azi la o plimbare sa va rup franele:X:X: ca mi-ai spalat nsr-ul si ffuge mai tare ca e mai usor .. calicea mai ai cbr-u?.. mai sunati-ma si pe mine ca m-ati uitat toti svf..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coeficientul pasaricii:XX:X:X::X cine iese azi la o plimbare sa va rup franele:X:X: ca mi-ai spalat nsr-ul si ffuge mai tare ca e mai usor .. calicea mai ai cbr-u?.. mai sunati-ma si pe mine ca m-ati uitat toti svf..

Mergi ma in treaba ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vinzi tu gilera si mai pui 1000 pe langa aia 500 iti combin eu un NSR

1.nu e a mea

2.merge si arata bine (pe probate...130 km/h) si e inmatriculata

3.uita-te la preturile unor DNA de 125cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furia_soselei : dupa gandirea ta ar fi 1500 E + ce ia pe DNA daca il vinde ! :( Adica daca ia pe dna 1300 is deja 2800 cu banii astia imi iau rs de 250 ! Esti blvan ? Pe nsr`ul tau 2800 ? Dute drq de om prost ! Numai combinatii de rost gust ai gasit si tu :ok:) Esti bolnav mintal ! Eu bat pariu cu tine ! :ok: Cat tupeu poti avea ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...