Sari la conținut

Lucrari Service


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

prestez lucrari pt. comuniste, orice fel! :crack:

 

la domiciliu sau la mine, reparatii capitale, partiale, reglaje, reconstruiri de instalatii electrice, etc! daca e nevoie de alezari sau frezari am unde sa le fac si pe alea! pt. preturi intrebati! oricum nu costa mult! :crack:

 

p.s. la instalatiile electrice doar refaceri complete de instalatii originale! nu ma puneti sa umblu cu improvizatii ca nu umblu cu asa ceva si nici nu stiu (de fapt NU fac improvizatii la nimic, electric sau mecanic) si nici nu stiu ce montaj de aprindere electronica ca iar nu stiu! pt. astea apelati la altcineva! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

si eu ma ofer ca si client la o instalatie electrica ... care e pretzu meshtere ??

 

 

o lada de 24 de beri la jumate sau una de premium la 1 l! :crack: asta e manopera pt. toata instalatia :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

tazzy, tu vino dreq in romania sa am cu cine bea pana dimineata ca astia care au ramas is de cursa scurta!

 

p.s. NU LUCREZ BEAT, clientii care nu cred pot sa stea langa mine pe durata reparatiei (daca vor sa mai si invete ceva) sau sa ma verifice pe "neveu" cum s-ar spune! :blbl:

 

eu sunt ucenicul .....ma ofer sa te ajut ....fara pretenti

ce zici sa ne apucam de troaca aia pe care o am eu ...... :crack:

 

 

ne apucam, tu adu-o in galati, ti-am mai spus :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

multzam fain! si tie la fel! :crack:

 

alcoolu' e doar o gluma, nu mai beau decat maxim odata pe saptamana iar pretul a fost special pt. csman :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

stressule...mai am otzara, si termin nipru! sa-l ia dreq k mi-a mancat zilele ficatzii si banii...dak se foute ceva cand vin pe la tine(k o data tot dau o tura pan la galati-braila!:cheers: ) ti-l las tie de tot!:laugh:) m-a omorat nipru asta....si stai sa vezi cu adaptatu carb vacumatice... la R.A.R. ma duc asha ... cu K-uri......sa vezi ce raturi o sa le traga la aia in hala:):laugh::).......... in fine las k mai vb noi! eu trag tare sa-l inscriu pan la sf. lu aprilie!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

inscrie-l, adu-l si lasa-l vreo saptamana la mine! dupa aia ti-l aduc io inapoi... pt. tine pretul este de o betzie la o intrunire :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

hmm , tentanta idee:) numa sa vezi ce bou sunt...... am pus-o pe cric si am fugit pana-n camera k suna tel.... si ca o vaka ce e , a cazut de pe cric.... si am spart semnalizarile......MOOOORR DE CIUDA... erau noi ....poate le reconstitui cu poxipoula....... era o treaba dak le spargeam la o plimbare , da asha..... nici nu am iesit cu ea la plimbare si deja am inceput sa sparg chestii ....

PROMIT K MA FAC PRASTIE CU PRIMA OCAZIE CAND NE VEDEM...!

ciao!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o lada de 24 de beri la jumate sau una de premium la 1 l! :laugh: asta e manopera pt. toata instalatia :lol:

... Nu te dezminti.... :laugh:

Bravo, spor sa ai! In toate cele'!

Eu sunt din Focsani, poate iti imping si eu o vizita curand.

Hai noroc! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

multzam fain! treci, te astept cu placere! :laugh: ai si unde sa stai daca reparatia dureaza mai mult de o zi... de obicei da ca tre' sa bem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...