Sari la conținut

Accident mortal in Oradea


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Offtopic: Te rog nu te mai stradui atat sa propovaduiesti pe aici limba romano-mirca. Cred ca predictia mea de care o pomenesti e posibila dat fiind ca acum 35 de ani as fi ramas repetent la Limba Romana daca as fi scris "niciun" sau "nicio" legat, si mai nou asta e prescriptia Academiei Romane (si aici nu fac bascalie pentru ca am avut intr-a VI-a un coleg cu tatal neamt si maica-sa unguroaica repetent la Romana pentru abateri probabil mai mici decat asemenea "blasfemie" la vremea aia).

Oricum deviezi iar grav de la subiect si incerci sa creezi un fals conflict intre generatii cu "mirca" ta, ca avem pe aici si reprezentanti ai tinerei generatii care stapanesc impecabil sau macar decent gramatica, posteaza de obicei lucruri de bun simt, si chiar daca merg pe vitezana o fac legal (primul care imi vine in minte e Dimitris).

Asa ca nu generalizati si nu incercati sa blamati o intreaga generatie, ca altfel iar trebuie sa pierd o gramada de timp si sa trec la curatenie si pierd o gramada de timp, plkus ca daca ma enervez poate impart si sanctiuni.

 

Oarecum ontopic: Iar avem un accident grav facut de unul fara permis de conducere, si se mai gasesc unii sa spuna ca plasticul ala nu foloseste la nimic. Vreau si eu de la cei care sustin asemenea aberatii o explicatie stiintifica pentru faptul ca "aia meseriasi care stiu sa se dea mai bine decat voi" fac poc mai des decat fraierii astia ca mine care si-au luat motor dupa dobandirea respectivului plastic.

nu ai de ce sa pierzi doua gramezi de timp, ca oricum nu le ai la gramatica. iar daca te enervezi si incepi sa imparti sanctiuni, asta inseamna ca esti subiectiv si, prin urmare, nu esti potrivit pentru a fi moderator, plus ca faci uz si abuz de functie.

papa si o zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...