Sari la conținut

Intalnire Tg Secuiesc 2009


Postări Recomandate

naspa ca nu am putut sa merg si eu :D(

 

 

Mmmda... depinde...am reusit sa mancam macar gulashu ala pt. amarati.. cat de cat curat (fara sa luam in discutie apa de ploaie..,) apropos ai inlokuit pistonu; la Busa?? :D Dupa cum vezi nu sunt ranchiunos... poate la Predeal??? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,Pt. amarati" se refera pur si simplu la cei ce intentionau sa manance ,,trei mici amarati' la Bacau" nicidecum nu am de comentat ceva la organizatori (Broasca a avut cea mai tare idee cu ,,dezinfectia"" ) si cu toate conditiile meteo vitrege au reusit sa faca (ca intotdeauna dealtfel) toti oaspetii sa se simta SUUUPER OK. Felicitari !!!!

 

PS. Totusi gulashu' a fost diluat oleac' de ploaie... :D , nu din pricina organizatorilor desigur... dar cand ma gandesc ca am visat la el un an intreg.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea mircica iar incepi?las-o domnule balta. e de-ajuns ca le-o pierit chefu tuturor sa posteze pe topicul cu bacaul.asta asa ca o paranteza

 

noi am ajuns sambata seara pe la 10.nu am apucat sa facem poze dar ne-am simtit bine.salutari organizatorilor si felicitari pentru realizare! asteptam sa mergem si la anul! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea mircica iar incepi?las-o domnule balta. e de-ajuns ca le-o pierit chefu tuturor sa posteze pe topicul cu bacaul.asta asa ca o paranteza

 

noi am ajuns sambata seara pe la 10.nu am apucat sa facem poze dar ne-am simtit bine.salutari organizatorilor si felicitari pentru realizare! asteptam sa mergem si la anul! :laugh:

 

 

Intentia a fost pacifista, nu stiu ce ai inteles tu.. dar daca am parut agresiv... scuze, si esti convins ca din cauza mea nu mai posteaza pe Bacau??? In cazu' asta imi cer din nou scuze.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mmmda... depinde...am reusit sa mancam macar gulashu ala pt. amarati.. cat de cat curat (fara sa luam in discutie apa de ploaie..,) apropos ai inlokuit pistonu; la Busa?? :D Dupa cum vezi nu sunt ranchiunos... poate la Predeal??? :laugh:
iar ai intrat sa strici topicul? :D) of...lasa nene lumea sa se puna poze.. nu intereseaza pe nimeni catzi mici ai mancat tu si cu ce printre ei...cauciuc, ploaie si alte delicii...daca vrei sa stii nu eu tziam spus despre ''3 mici amarati'' eu am intrat pur si simplu sa fac pace intre noi...happymansmiling are perfecta dreptate, doar ca tu nu intelegi nimik respect! si asfalt uscat, Bafta!

 

P.S. daca te uiti bine la poza asta, gratarul era in fatza mea cand faceam burnout...nu stiu cum, cred ca am dat in masalier

asta dovedeste ca tu ai ceva cu baietii din bacau, tu si domnu taxi ala, in fine, sper sa vada toti ca nu tziam dat eu nici o bucata de cauciuc pe micul tau.

 

iar ai intrat sa strici topicul? :)) of...lasa nene lumea sa se puna poze.. nu intereseaza pe nimeni catzi mici ai mancat tu si cu ce printre ei...cauciuc, ploaie si alte delicii...daca vrei sa stii nu eu tziam spus despre ''3 mici amarati'' eu am intrat pur si simplu sa fac pace intre noi...happymansmiling are perfecta dreptate, doar ca tu nu intelegi nimik respect! si asfalt uscat, Bafta!

 

P.S. daca te uiti bine la poza asta, gratarul era in fatza mea cand faceam burnout...nu stiu cum, cred ca am dat in masalier

asta dovedeste ca tu ai ceva cu baietii din bacau, tu si domnu taxi ala, in fine, sper sa vada toti ca nu tziam dat eu nici o bucata de cauciuc pe micul tau.

uitasem.....am schimbat si pistonul, acum am 2 hayabusa :D

post-49055-1246986191_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...