Sari la conținut

Targul National Imobiliar (TNI)


adrianbercea
 Share

Postări Recomandate

In perioada 24-27 septembrie si 12-15 noiembrie, la palatul Parlamentului SALA UNIREA, are loc Targul National Imobiliar (TNI).

Detalii aici http://www.targimobiliar.eu

 

daca va intereseaza piata imobiliara, pot obtine invitatii ! eu si cativa prieteni motoristi vom fi acolo :blink:

Mesaj completat

de joi, 24 septembrie incepe targul....

 

AM FACUT ROST DE INVITATII GRATUITE PENTRU MOTOCICLISTI !

 

daca va intereseaza, ne vedem la intrare la sala UNIREA www.targimobiliar.eu

Editat de adrianbercea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Pentru reclama se poate cumpara un banner eventual...

 

multumesc pentru sugestie, insa, deocamdata prefer sa ofer INVITATII GRATUITE pentru toti motociclistii, mai ales ca am un respect deosebit pentru toti aceeia care sunt in stare sa mearga pe doua roti :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la intrare, orice motociclist ( adica persoana cu casca ) intra gratuit, fara bilet

 

vedeti aici www.targimobiliar.eu CALEA DE ACCES

 

 

Wow, ce tari sunt motociclistii, pot intra gratuit acolo unde oricine interesat poate intra ... sunteti cei mai tari, voi cei ce ne acordati astfel de facilitati.

Va lansez o provocare: daca reusiti sa interziceti accesul "nemotociclistilor" va promit ca va umplu toata sala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow, ce tari sunt motociclistii, pot intra gratuit acolo unde oricine interesat poate intra ... sunteti cei mai tari, voi cei ce ne acordati astfel de facilitati.

Va lansez o provocare: daca reusiti sa interziceti accesul "nemotociclistilor" va promit ca va umplu toata sala!

 

 

foarte tare !!!! subscriu si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Am fost si noi (eu cu prietena) si intr-adevar, avand castile pe brat am avut intrarea libera. Multumim pe aceasta cale organizatorului, despre care am inteles de la fetele de la intrare ca e motociclist.

Bafta mare si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica...eu, client cu banul in buzunar, trebuie sa platesc bilet ca sa ma duc sa cumpar casa de la voi? acum pe prafurile astea cand imobiliarele fac foamea de mor????...Bine ca a venit criza draq ca era prea de tot sa dai 100 de mii pe un apartament de 54 mp.....

 

s-a mai reglementat treaba....

 

un sfat pentru cei din business-ul asta...

multi cunoscuti de-ai mei stau cu banul la ciorap pentru ca nu vor sa investeasca in cacaturi supra-apreciate si vor cumpara atunci cand va fi cu 20-30% mai ieftin :D ca in occident!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o superoferta: daca esti imobiliar si ai casca in mana, poti sa intri gratis in Cismigiu! Oferta e valabila doar in weekendul asta, grabiti-va!

Oferta nu e deloc similara, in Cismigiu chiar ai ce face. :D

 

Eu am o oferta si mai buna: daca esti imobiliar, cu sau fara casca, poti sa intri gratuit la Bursa locurilor de munca . Cine stie, poate prinzi un loc de munca sa nu mori de foame acum ca s-au prins majoritatea cum sta treaba cu bula umflata de imobiliari.

 

Sunt disponibile o multime de locuri de munca in care experienta ta din imobiliare poate fi un avantaj:

- agent paza si ordine (723), deoarece esti deja obisnuit sa freci menta toata ziua si sa pari important;

- operator (529), deoarece ai deja experienta in a spama forumurile si ziarele cu anunturi imobiliare;

- agent asigurare (503), deoarece majoritatea caselor vandute pe bula erau insotite si de o asigurare de viata;

- vanzator (380), adica fix ce facea un imobiliar dar in termeni pamantesti;

- sofer (379), ca tot plimbai clientii de la o cocioaba la alta;

- zidar (242), lacatus (216) sau electrician (205), deoarece nu cred ca a existat imobiliar care sa nu fie "expert" in calitatea materialelor de contructii sau a instalatiilor electrice.

 

AM FACUT ROST DE INVITATII GRATUITE PENTRU IMOBILIARI! MERGETI LA URMATOARELE BURSE DE MUNCA, SPUNETI CA ATI LUCRAT IN IMOBILIARE SI VETI FI LASATI SA INTRATI GRATIS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...