Sari la conținut

Si Inca Unul....


MG Daniel
 Share

Postări Recomandate

:laugh:

un bou azi, de la Dristor in directia Salajan, cu o manevra gen:"eu sunt mai smecher decat toti, nu stau la coada" iese din "coada" de la stop direct in mine; ma da jos - noroc ca aveam maxim 50 la ora si am reusit sa mai si franez. X11-le saracu, ghidon strambart, carene julite (una rupta). Imi vine sa mor. Am avut o criza de nervi de am crezut ca il omor pe dobitoc; i-am strambat portiera, i-am tras una si am urlat de am trezit tot cartierul;

 

Aveti mare grija la dobitoci, e de ajuns o secunda...mare grija

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos; sigurul lucru fumos de azi a fost ca in timp ce imi reveneam, a aparut de nu stiu unde un tip cu o casca in mana gata sa ma ajute; il sunase un alt motociclist care vazuse; frumos, nu? Imi pare rau ca nu l-am intrebat cum il cheama....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, fir-ar sa fie ea de treaba ...

Ala chiar merita bataie. Ca nu stiu cu cit il afecteaza ca a ramas fara carnet o luna. Si dupa ce-l ia inapoi o sa faca la fel ...

Pe de alta parte, de ce n-ai sunat si tu? Eram in zona ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact la fel era sa patesc si eu ieri,noroc ca am evitat in ult moment,un idiot cu un bmw a facut manevra..si nu i-am vazut numarul din pacate :cheers: bafta la reparatii

Editat de puya123123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...