Sari la conținut

90/90/18" Si 110/90/18", Pentru Rar


Postări Recomandate

Salutari tuturor

Un prieten m-a rugat sa-i fac rost de cauciucurile din titlu, pentru ca altfel nu ii da Dinicutu identificarea pentru un XJ600 . Iar s-a trezit asta cu fata la cearsaf :moto:

 

Nu conteaza profilul, nu conteaza uzura atata timp cat mai tin aer :moto: Daca aveti asa ceva pe acasa, pls dati de stire, de imprumut pt 24H sau de cumparat. Plata sau "chiria" cash sau bere, la alegere

Scrieti aici sau il sunati direct pe el la 0722556196

Multumesc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer eu un 90/90 - R18 pt fatza, destul de uzat, dar inca folosibil. Il dau gratis contra unei beri. Acso, eu sunt la garaj de la ora 16 incolo, stii unde vine asta, da o tura si colecteaza obiectul.

Pentru spate am un cauciuc 110/90 dar e pe 17 nu pe 18.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un 110 90 18

ideea e ca e pe o janta de jawa. ceea ce vreau de la omul care il ia, este sa il scoata cu grija, sa il foloseasca, sa il aduca si sa il monteze cu aceeasi grija.. asta e singura mea pretentie :moto: .

 

l-as demonta eu dar chiar nu am pic de timp ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de oferte, am transmis omului, daca nu rezolva pana maine va contacteaza el.

 

Multumesc de oferte, am transmis omului, daca nu rezolva pana maine va contacteaza el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...