Sari la conținut

Caut Magnetou De Simson!


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Este pt. un prieten! :blbl:

P.S....chiar nu stie nimeni???

Original de simson nu cred eu ca mai gasesti tu in stare buna... :goodposting:

Dar stiu eu pe cineva care are un magnetoo de nustiu-ce motor auxiliar de buldozer, care seamana cu cel de simson, dar care este de 100 de ori mai bun(si eu am avut pe simsonelul meu dela).

Baiatu il vinde ...

Daca te intereseaza zi-mi, io ii fak poze si dak vrei ti-l dau... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Original de simson nu cred eu ca mai gasesti tu in stare buna... :goodposting:

Dar stiu eu pe cineva care are un magnetoo de nustiu-ce motor auxiliar de buldozer, care seamana cu cel de simson, dar care este de 100 de ori mai bun(si eu am avut pe simsonelul meu dela).

Baiatu il vinde ...

Daca te intereseaza zi-mi, io ii fak poze si dak vrei ti-l dau... :angryfire:

zi-mi si mie ce magnetou este ala(de unde se poate cumpara??).....eu am 2 magnetouri orginale de simson dar nu mai dau scanteia cum trebuie.......vreau sa resturez un simson si nu vreau sa-l pun pe bobina de inductie....astept raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Original de simson nu cred eu ca mai gasesti tu in stare buna...

Dar stiu eu pe cineva care are un magnetoo de nustiu-ce motor auxiliar de buldozer, care seamana cu cel de simson, dar care este de 100 de ori mai bun(si eu am avut pe simsonelul meu dela).

Baiatu il vinde ...

Daca te intereseaza zi-mi, io ii fak poze si dak vrei ti-l dau...

 

 

Sunt interesat! trimite-mi niste poze si spune-mi cate ceva de eventualele adaptari/modificari+pret!

 

multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti...caut si eu un magnetou de simson! Cat mai ieftin cu putinta! :angryfire:

prietene tie iti trebuie magnetoul(ala care produce curent pt. lumini si incarca bateria ) sau aprinderea (aia deasupra magnetoului care prod scantee)

scuter play asta are de vanzare aprindere care is de cacao pt un simson :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene tie iti trebuie magnetoul(ala care produce curent pt. lumini si incarca bateria ) sau aprinderea (aia deasupra magnetoului care prod scantee)

scuter play asta are de vanzare aprindere care is de cacao pt un simson :angryfire:

Bai tu chiar esti paralel!!

Magnetoou inseamna "chestia" aia care da scanteie, care este dedeasupra la ALTERNATOR, nu ce spui tu!! :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...