Sari la conținut

Aseara, Iuliu Maniu La Apaca


Ikarus
 Share

Postări Recomandate

Traversand aseara in jur de 22:30 intersectia de la Apaca pe Iuliu Maniu, am vazut un VW de politie oprint in intersectie care avea afisat pe display-ul ala dintre girofaruri "Atentie Accident".

Putin mai in fata (la intrarea pe Iuliu Maniu) era un matiz verde cu parbrizul spart in stanga si incercuit cu popice portocalii din alea cu care se delimiteaza locul accidentului.

Pe langa matiz erau cativa oameni si printre ei niste baieti cu casti de moto in mana. N-am reusit sa vad nici o victima sau vre-un motor busit, dar nu sunt sigur pt ca nu am putut opri (eram in coloana care plecase de la semafor).

 

Daca stiti ceva in plus, va rog faceti lumina. Sper sincer sa fie o alarma falsa. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calmati-va baieti, au dat la stiri azi dimineata si e vorba de un accident in care a fost implicat un pieton, la luat ala cu matizu pe capota destul de tare din cate am inteles........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calmati-va baieti, au dat la stiri azi dimineata si e vorba de un accident in care a fost implicat un pieton, la luat ala cu matizu pe capota destul de tare din cate am inteles........

 

cum sa te calmezi ba cand l-a palit conserva pe pieton? chiar daca nu e motorist, tot e nashpa...

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt lucrurile stau asa:

-motociclist si matiz(nu am retinut numele motociclistului) am vb cu el.

-el era pe motor si prietena lui in matiz,matizul a trecut intersectia urmat de motociclist,si unul care se pare ca era cam "trotilat" a sarit in fata matizului,de aici zvonul cu motociclistul.(m-am intilnit cu el si mi-a spus ca prietena lui a lovit un "ametit",nu mi-a spus mai multe...se grabea sa ajunga la Municipal sa vada ce a patit ala care a sarit in fata matizului prietenei sale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me enerveaza betivanii astia,era sa iau si eu cu motorul vreo 2.Sa intre o data legea aia in vigoare ca poate vrea unu sa se sinucida si dupa aia tot ala ce l-o lovit face puscarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...