Sari la conținut

Suzuki Bandit 1200 Chop Job


Raul.
 Share

Postări Recomandate

Postul asta mai are ceva de dovedit! :D

Ca ai nostrii isi cunosc limba mai bine decat ai lor! :lol:

Personal, inca n-am vazut engleza mai aproximativa si cu mai multe greseli decat in pagina respectiva! :P

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carei problema cu linku ala?? e belea motoru ala. conteaza mai putin limba in care a scris. pozele spun totul pe limba noastra, a motoristilor.

care e treaba cu schimbatul asta de cadru??? pot sami schimb cadrul la motor, sa ii pun numarul si gata nu zice nimeni nimik??? nu trebuie omologat sai testat cumva, pot sa il modific cum vreau eu???

ar fi belea.

oricum visul meu e sami fac un kart cu motorul de la scuterul meu de 49 cc, ce ziceti cum vi se pare ideea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vreau sa-mi fac un lastun cu motor de busa ... (sau nu neaparat de busa dar de cel putin 9000rpm ). oare dau ceata la cocalarii care asculta manele in merturi :lol: shi bemveuri :lol: :D ? ; shi io sa trec pe langa ei ascultand pantera la maxim ( vise :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum motorul a fost destul de fain modificat

dar banii care ia bagat in el sal transforme au fost o gramada

numai furca costa o avere la noi in tara

in rest arata super :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s chiar asa de scumpe piesele,fii serios!- si daca ma nervez fug pana-n germania sau italia si iau o moto japoneza usor tavalita dar cu ciclistica si mecanica bune in jur la 1000 de euro! apoi sa vezi ce chop iasa de acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s chiar asa de scumpe piesele,fii serios!- si daca ma nervez fug pana-n germania sau italia si iau o moto japoneza usor tavalita dar cu ciclistica si mecanica bune in jur la 1000 de euro! apoi sa vezi ce chop iasa de acolo!

gindestete ca sunt multi care nu au nici 500 de euro sa investeasca intrun motor

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...