Sari la conținut

invitatie 5-6 septembrie


Elena89
 Share

Postări Recomandate

Pe data de 5-6 septembrie va asteptam la Balta Alba( la 18 km distanta de Rimnicu Sarat), la o prima intrunire! locatia este excelenta, complex amenajat anul acesta ce ofera loc de campat, casute in conditii excelente, 2 restaurante, piscina si balta :lol: !. Vor fi concursuri specifice cu premii simbolice( :laugh: ) , muzica buna si oameni pe masura..asadar, distractia garantata! noi am fost la intrunirile voastre, acum va asteptam si pe la noi. daca sunteti interesati si doriti mai multe detalii puteti suna la nr o768627300 sau 0761999036(Iulian).

 

Toti iubitorii de motocilete sunt bineveniti..Pana atunci, asfalt uscat!

 

Va asteptam!

 

http://picasaweb.google.com/elena.fluturas...aiRimnicuSarat# (poze de la o intalnire a baietilor din Buzau si Rimnicu Sarat la Balta Alba)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YUHUUU super tare, laser frate !!!! venim :lol:

Mesaj completat

o mica precizare

 

Balta Alba este pe drumul dintre Ramnicul Sarat (jud. Buzau) si Braila (DN22), un locsor frumos :laugh:

 

data trecuta ne-am distrat tare bine si motociclistii din ramnic sunt tare prietenosi si primitori !!!

Mesaj completat

.

post-43369-1250775638_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YUHUUU super tare, laser frate !!!! venim :lol:

Mesaj completat

o mica precizare

 

Balta Alba este pe drumul dintre Ramnicul Sarat (jud. Buzau) si Braila (DN22), un locsor frumos :lol:

 

data trecuta ne-am distrat tare bine si motociclistii din ramnic sunt tare prietenosi si primitori !!!

Mesaj completat

.

asa e, asa e!!! :laugh: ms pt completare :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu va prea place la munte baieti.Avem si noi la Bv intrunire in perioada 4-6 sept.(nu ne confundati cu ce a fost anu trecut la Prejmer,nu avem legatura),daca va razganditi,va asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti sper sa se mai tina ca deja mi-am rezervat we viitor sa viu la voi

Suntem mai hotarati ca niciodata! pregatirile sunt in curs, iar pofta de distractie creste pe zi ce trece! daca aveti nelamuriri sau orice fel de comentariu sunt aici sa va raspund :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine organizeaza intrunirea si cam pe cine asteptati sa vina?

cand incepe sa vina lumea? de sambata? care e capacitatea de cazare la casute si preturile de campare/cazare/intrare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine organizeaza intrunirea si cam pe cine asteptati sa vina?

cand incepe sa vina lumea? de sambata? care e capacitatea de cazare la casute si preturile de campare/cazare/intrare?

Intrunirea este organizata de motociclistii din Rm Sarat si am primit confirmare de participare din partea baietilor din Buzau, Braila, Focsani, Bucuresti. Nu s-au anuntat toti insa.

Intrarea este libera, camparea gratuita iar cazarea la casute (3 locuri si baie) este 50 lei, iar la camerele de motel 70 de lei.

Sunteti asteptati de sambata de la prima ora :D asta depinde de fiecare!

Mesaj completat

Intrunirea este organizata de motociclistii din Rm Sarat si am primit confirmare de participare din partea baietilor din Buzau, Braila, Focsani, Bucuresti. Nu s-au anuntat toti care vin insa.

Intrarea este libera, camparea 20 lei/cort, cazarea la casute (3 locuri si baie) este 70 lei, iar la camerele de motel 80 de lei.

Sunteti asteptati de sambata de la prima ora :D dar asta depinde de fiecare!

 

Mesaj completat

Mesaj completat

 

Mesaj completat

Intrunirea este organizata de motociclistii din Rm Sarat si am primit confirmare de participare din partea baietilor din Buzau, Braila, Focsani, Bucuresti. Nu s-au anuntat toti insa.

Intrarea este libera, camparea gratuita iar cazarea la casute (3 locuri si baie) este 50 lei, iar la camerele de motel 70 de lei.

Sunteti asteptati de sambata de la prima ora :D asta depinde de fiecare!

Mesaj completat

 

 

Mesaj completat

Intrarea gratuita, cazare casuta cu 3 locuri si baie proprie 70 lei, cazare camera de motel 80 lei.

Completarea vine deoarece sunt aspecte pe care organizatorii nu le pot controla..cum ar fi preturile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe partea cu ianca e mai simplu:D! te asteptam :ph34r:

elena . ai habar cu apoximatie .. cati km sunt de la ianca .. pana la locul intrunirii ? va rog eu ... luati o bucata de pfl si un spray si scrieti pe el .. 500m intainte si dreapta sau ceva de genu .. ca nu prea stiu unde vine balta alba. parintii stiu dar eu nu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma bag si eu. Dar doar sambata.

Daca mai e cineva din Bucuresti amator de o calatorie de o zi pana acolo cu intoarcere in aceeasi seara... sa se faca auzit.

Bye!

Editat de razvanescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elena . ai habar cu apoximatie .. cati km sunt de la ianca .. pana la locul intrunirii ? va rog eu ... luati o bucata de pfl si un spray si scrieti pe el .. 500m intainte si dreapta sau ceva de genu .. ca nu prea stiu unde vine balta alba. parintii stiu dar eu nu .

De la Ianca la Balta Alba sunt in jur de 30 km! dupa localitatea Baile, pe partea stanga o sa vezi atat balta/copmlexul/pancarde pe care este anuntat evenimentul :lol: ! nu vii insotit? poate prietenii tai stiu mai bine locul!

Mesaj completat

Am obtinut o reducere la campare de la 20 la 10 lei...e ceva si asta, nu? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOATA LUMEA VINEEEEEEEEEEE !!!!

! ZGOMOT

! FUM

! MULTI NERVI PE TRASEU ( atentie la soferii din buzau , nu prea stiu ei ce e alea mobrete ; la ei daca nu ai peste 4 roti si 2 tone nu prea existi :| )

! MANCARE

! BAUTURA

! CATERINCA

! BAUTURA

! ZGOMOT

 

Cum sa nu venim :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...