Sari la conținut

Conditii la locul de munca pentru curieri


Hekate
 Share

Ce conditii aveti la locul de munca?  

44 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

M-ar interesa raspunsurile voastre la poll-ul de mai sus, restul de comentarii se pot face prin reply. Daca ies calculele bine s-ar putea sa fie disponibile 2-3 posturi de curieri, in viitorul apropiat :makeout:

 

Daca nu am pus topicul unde trebuie, rog sa fie mutat la sectiunea corespunzatoare :wink:

Editat de Hekate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu intrebam ce anume vor, ci ce conditii au la actualul loc de munca.

Mesaj completat

Up

Mesaj completat

Ii rog pe cei care au spus ca lucreaza pe scuterul lor sa dea un reply cu mai multe informatii sau un PM. Merci :makeout:

Mesaj completat

De asemenea m-ar interesa si salariile, pe PM va rog :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

cred ca e mai putin important cine e proprietarul scuterului(particular sau firma) atat timp cat se asigura service.salariu ar trebui sa fie lunar avand in vedere ca poti sa faci oricand o cerere de avans si sa iei banii mai devreme, iar de regula se merge pe cartea de munca, dar asta paote sa fie si la alegerea angajatului(daca vrea sa palteasca taxe in plsu sau nu)....cat pentru benzina stiu ca banii sunt deductibili din impozit deci nu ar trebui sa aiba o limita....bafta in ceea ce vrei sa faci si consider ca cea mai importanta regula a reusitei in viata este sa fii sigura pe tine si sa crezi in ceea ce faci!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...