Sari la conținut

Cod Culoare


cyborg
 Share

Postări Recomandate

Omul intreba ca vrea sa faca exact la fel cu originalul. Te duci la unuii car evac vopsea si daca ai noroc sa gasesti exact culoarea ta o fac ei pe calculator dupa o formula exacta si au si cod de culoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul intreba ca vrea sa faca exact la fel cu originalul. Te duci la unuii car evac vopsea si daca ai noroc sa gasesti exact culoarea ta o fac ei pe calculator dupa o formula exacta si au si cod de culoare.

 

pai cum s-o gasesc exact pe calculator? decat dupa codul de culoare, nu?

Editat de cyborg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum s-o gasesc exact pe calculator? decat dupa codul de culoare, nu?

ASTA BINE INTELES DACA SUNT MESERIASI ,mie la masina se sertese codul de pe buson unde era si mi-au facut ei dupa niste cartonase colorate a iesit la fix exact ce trebuia nici nu se cunoaste ca este diferenta de vopsea doar un pic ca lacul dedeasupra este mai mat int-o parte si mai lucios intraltadar la nuanta e la fel exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit undeva pe forum despre acest aspect, da search poate gasesti ceva !

Cauta si pe Pro-bike!

Daca ii vorba de albastru mi-am notat pe undeva codurile si cantitatile din care se face albastrul la Yamaha!

Da un PM!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am vazut ca suntem pamanteni :goodposting: stii pe unde avem o vulcanizare ca lumea? pt roata din spate de 190 am nevoie.

 

Vulcanizare pentru ce? Sa iti schimbi cauciucul? Daca da.. la service la Renault incearca, tipul e motociclist din cate stiu. Si eu trebuie sa ma duc la echilibrat roti zilele astea. Mai e una cica buna pe strada Vidin, daca stii unde e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulcanizare pentru ce? Sa iti schimbi cauciucul? Daca da.. la service la Renault incearca, tipul e motociclist din cate stiu. Si eu trebuie sa ma duc la echilibrat roti zilele astea. Mai e una cica buna pe strada Vidin, daca stii unde e.

:angryfire:

1. De cine intreb la Renault?

2. Explica mai detaliat, plz, unde pe str. Vidin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu stiu :angryfire: Da o fuga pana acolo si programeaza-te, ca din cate stiu eu, sunt cam ocupati. Eventual putem merge impreuna, dar saptamana viitoare, ca maine plec la Bucuresti, la dosctor cu Suzeta.

2. Habar n-am, mi-a explicat un amic dar tot uit :angryfire: Stiu asa... mergi pe Grivitei, de la Onix in jos.Cand ajungi la semafor (unde e si reprezentanta Suzuki) faci stanga, dupa care a doua la dreapta, si acolo undeva e o vulcanizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...