Sari la conținut

Am Cazut Si Eu


puya123123
 Share

Postări Recomandate

acum 30 min am cazut,pe metalurgiei ,unde se pot intoarce masinile,un sofer imbecil a intors si s-a asigurat pana pe banda a 2-a(venea din stangga)si banda din dreapta era ocupata de un camion de gunoi.am franat brusc,de la 40 la ora,cam in 2-3 metri mi-a taiat fatza,mi-a fugit roata fatza pt ca era ud pe jos,si....buf..avarii minime din fericire,o bucata de 1 cm din scarita rupta si carena putin zgariata,chiar f putin,cam 1cm jumate. si sa mai ziceti ca astia nu trebuie batuti.. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 30 min am cazut,pe metalurgiei ,unde se pot intoarce masinile,un sofer imbecil a intors si s-a asigurat pana pe banda a 2-a(venea din stangga)si banda din dreapta era ocupata de un camion de gunoi.am franat brusc,de la 40 la ora,cam in 2-3 metri mi-a taiat fatza,mi-a fugit roata fatza pt ca era ud pe jos,si....buf..avarii minime din fericire,o bucata de 1 cm din scarita rupta si carena putin zgariata,chiar f putin,cam 1cm jumate. si sa mai ziceti ca astia nu trebuie batuti.. :angryfire:

bine ca ai scapta numia cu atat.

Ai grija in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe asta nu l`ai mai batut? :angryfire: bine ca n`ai patit tu nimic....fierul se repara....

nu l-am batut ca era tata cu masina pe langa mine,ca mergeam impreuna cu el sa imi strang lantu..ca altfel ii aratam eu de ce trebuie sa se asigure.. :angryfire: PS fierul nu are de ce sa se repare,mai bine zis bucatica de plastic zgariata se coloreaza cu markeru :hurt:

Editat de puya123123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah frate..e grava treaba cu prostii astia

ieri sau alaltaieri faf acum u

mi-a zis paul ca au mai cazut catziva

plm e grava treaba cu prostii astia

eu era sa o iau d cateva ori

si dak o luam atunci era grava..o luam rau d tot

dar noroc ca am avut prezentza d spirit si noroc..si am putut sa evit

si toate din aceiashi cauza...ca nu m-au vazut

:angryfire: tuturor idiotzilor astora

eram odata cu tata in mashina ....si nu a vazut un motociclist decat in ultimul moment si a stat p loc cu conserva,nu i-a ieshit in fatza....moama c scandal i-am facut...cat d mare e el sa vedetzi prieteni c tacea din gura...stie si el ca doar a fost mociclist mare la viatza lui ...ma trag din neam

hai bafta si asfalt uskt ca ati vazut lu` puya cum i-a alunecat roata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie de cacao rebu si udatu strazilor cica sa le spele :angryfire:) cea mai mare teapa...masinile le murdaresti ca drq si motocicletele le dai pe jos si totul din cauza carosabilului "umed"!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca a fost doar atat spre deosebire de mine

http://faf.us.to/accident

bafta si asfalt uscat !

 

ghinion,bine ca nu ai patit tu mai rau...2cm nu e o distanta prea mare..s-a spart ghinionul,cum se spune....in prima poza se vede spinarea unui ciine cu coada taiata? seamana rau cu ce am eu acasa..chiar m-a uimit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...