Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

Da' pe mine ma primiti?...ca am revenit pe meleaguri natale...

 

Astia "sezonierii", sa va pregatitzi pt diseara k vetzi da cate o proba de joc,sa vedem dak mai reusitzi sa prindetzi din urma echipa MARE... :laugh:

 

 

post-22049-1265894231_thumb.jpg

 

 

 

 

ps: ne vedem la 19,3o la TEREN... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A fost cel mai interesant meci de cand vin sa joc cu voi.

imi cer scuze pentru unele afirmatii si nervii mei de idiot :angry:

Ne revedem luni, sper sa apara si Cocopack.

 

intradevar interesant cu rastunarile de scor ,si nu cred ca o luat nimeni in seama serios afirmatiile la nervi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E adevarata afirmatia lui "fairplaybiker" :hurt: Ce e pe teren, e joc, ai un adversar, la care de multe ori pui si osul un pic pe langa suflet si ambitie dar cand meciul e gata atunci din nou suntem toti prieteni langa o bere! :angry:

 

Astfel eu cred ca nu trb sa isi ceara nimeni scuze din cauza faptului ca "i s-a rostogolit medicamentul" din cauza cuiva sau a ceva...:) Shit happens. :P

 

Ne vedem saptamana urmatoare!

Mersi de joc!

 

ps. lasati voi razbunatorilor ca roata tot roata se intoarce.... mai vorbim :laugh:

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezultatul de azi :)

 

post-25872-1265920899_thumb.jpg

post-25872-1265920917_thumb.jpg

 

echipa albastra s-a razbunat

 

 

cocopak te-am razbunat ...ne-ai lipsit :angry:

 

A fost un meci pe cinste aseara!!! Cu daruire, cu sacrificiu , cu dorintza de VICTORIE..., exact asa cum trebe sa fie o partida de fotbal. Imi place k a crescut mult nivelul/calitatea jocului fatza de primele meciuri jucate impreuna, si imi mai place, k incet-incet se nasc orgolii, ambitzii ascunse si o dorintza oarba de razbunare. Ok, dar nu uitatzi k totzi nervii si toate frustrarile care se acumuleaza intr-un meci, trebuiesc lasate acolo pe teren. Pt k in fond si la urma urmei e un JOC si noi suntem niste prieteni/amici, care mergem acolo sa ne simtzim bine IMPREUNA si la final, sa ne dam mana si sa bem o bere tot IMPEUNA. :laugh: Asa k, eu va doresc in continuare multe SUCCESURI, si astept cu sufletul la gura urmatoarea partida...

 

 

 

ps: aaaaa, si imi place f tare tricoul PORTOCALIU a lui Cuki..., (prietenii stiu de ce) :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc si eu sa ajung azi....dar nu promit nimic, ca nu sunt intr-o forma generala prea buna.

 

Vedem mai incolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez pana tarziu azi, asa ca nu prind echipa galacticilor, dar poate totusi ne vedem ca merg dupa cu alta echipa.

 

Spor la joc.

Mesaj completat

Eu lucrez pana tarziu azi, asa ca nu prind echipa galacticilor, dar poate totusi ne vedem ca merg dupa cu alta echipa.

 

Spor la joc.

 

 

LOLS... nu am fost atent la ora... deci am un joc inaintea voastra ;) daca mai am energie suficienta mi-ar placea sa stau!!! Prin urmare prezent daca imi aduce cineva un set de duracell.jpg de schimb :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez pana tarziu azi, asa ca nu prind echipa galacticilor, dar poate totusi ne vedem ca merg dupa cu alta echipa.

 

Spor la joc.

Mesaj completat

 

 

 

LOLS... nu am fost atent la ora... deci am un joc inaintea voastra :) daca mai am energie suficienta mi-ar placea sa stau!!! Prin urmare prezent daca imi aduce cineva un set de duracell.jpg de schimb :)

 

Am un redresor bun la cabana si te reincarcam..., deci ramai si cu noi un meci ;)

 

Prezent si eu + Cristi de la restaurant.

 

 

Va prezint mai jos o imagine unde l-am surprins pe Cuki facand un "tackling" in stilu-i caracteristic de cocos, rasa "urban" :)

 

 

 

. post-22049-1266240990_thumb.jpg

 

 

PS: ne vedem la 2o.3o la TEREN...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai categorica invrangere de pana acum ....rusinos (7-8) goluri diferenta :)

 

post-25872-1266269526_thumb.jpg

post-25872-1266269564_thumb.jpg

 

 

pana joi ma uit la fotbal non stop si dau la perete :)

 

cocopak din cauza ta am pierdut numa tu esti de vine ;) ......sa vezi ce te asteapta numa sa viii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai categorica invrangere de pana acum ....rusinos (7-8) goluri diferenta :)

 

post-25872-1266269526_thumb.jpg

post-25872-1266269564_thumb.jpg

 

 

pana joi ma uit la fotbal non stop si dau la perete :)

 

cocopak din cauza ta am pierdut numa tu esti de vine ;) ......sa vezi ce te asteapta numa sa viii

Cum se vede si din poza am jucat 4 la 6...... :)

Mesaj completat

Cum se vede si din poza am jucat 4 la 6...... :)

Loaza era cazut poza 2

Editat de bujor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe maine, Gabi e prezent (Si-a luat examenele cu mai mult sau mai putin brio..da le-a luat) cu frateso cu tot, ca de obicei in echipa castigatoare :)

 

EDIT: Am vazut si eu ce i-ati facut la cocopack data trecuta. Apoi meritati sa va bata pe toti! (Mai ales pe ala care o sutat) ;)

Editat de gabibyte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent!!!

 

Am reusit in final sa imi fac cont.

 

Ioooiiiiiiiiii Loaza ce pofta imi faci cu poza ta din avatar, k imi vine sa-mi iau sculele si sa trag o fuga pana la Lesu' Ursului, pe coada lacului..., si sa iau un pic pastravii la controlat. ;) Da niste carlige tat ma duc sa-mi leg..., ia amu'ni !!! :)

 

 

Prezent si eu diseara + Cristi + cainele de Cipri...

 

 

 

ps: ne vedem diseara la 19.3o la teren...

 

 

 

 

 

EDIT: ...nu m-am rabdat sa nu pun poza asta... :) post-22049-1266491871_thumb.jpg

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...