Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

dupa o lunga accidentare , soldata cu faptul ca am fost schiop aproape o luna i-mi anunt prezenta ( un pic intarziata ) tot din motive medicale la reintrunirea lotului . :wacko:

 

no de tine imi pare rau :crack: ca tot accidentat ai jucat si amun da cred ca la ambele picioare esti accidentat asa ca io zic sa vii mai des sa dai macar si tu de 10 ori pe saptamana cu picioru in minge si propun sa iti legam una de tine sa in rest sa fii la minge tot timpul :)

 

 

 

 

ps buji hai o data la fotbal ca aron nu mai poate fara tine :lol: .... :D

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

atentie s-a schimbat ora de fotbal pt joi ,este 19-30...21 deci la ora 19-15 la teren .... :D

 

 

prezenti ...io, loza si ema

 

 

 

 

The FOOTBALL is pleasure... :wacko: post-22049-1263458615_thumb.jpg

 

 

 

Ne vedem diseara la 19,15 la teren !!!

 

ps: prezent + ink un om :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o cizma am jucat si azi....dar am o scuza buna: am jucat cu gleznele umflate :banana:

 

Sper ca saptamana viitoare sa imi iau si eu ghete de fotbal...ca deja m-am saturat sa pic pe jos de 10 ori pe meci. :cheers:

 

Ne vedem Luni...in principiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o cizma am jucat si azi....dar am o scuza buna: am jucat cu gleznele umflate :lol:

 

Sper ca saptamana viitoare sa imi iau si eu ghete de fotbal...ca deja m-am saturat sa pic pe jos de 10 ori pe meci. :cheers:

 

Ne vedem Luni...in principiu.

 

:banana: ai inebunit, ai jucat f bine azi ,,,iar daca iti iei ghete te cauta lucescu la nationala enduro :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea a jucat bine. Fiecare a dat cat a putut. Eu ma bucur ca ati reusit sa ma scoateti din amorteala si rugina.

Oare ma apuc iar de o veche pasiune? Sper sa am timp sa fiu prezent la fiecare meci.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...baieti mai jucati niste FIFA pana luni, poate asa aveti sanse sa ne bateti hahahah

 

 

Cuki, tu trebe sa te mai perfectzionezi un pic la simularile alea de fault :D :lol: :banana: , k sunt prea evidente si se vede de la o posta... Aaaaa, si era sa uit..., mai intreaba si tu in staga si'n dreapta ce inseamna notziunea de fair-play, k e cam straina pt tine... (vezi hentz interntzionat, vezi tragere de timp, etc..., etc...) :lol:

 

 

ps: ne vedem luni :cheers:

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita unor probleme care nu sufera amanare....maine (adica Luni) eu nu pot ajunge la meci.

 

Ramane sa ne vedem, Joi. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...