Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci am un chef de fotbal, da parca vad ca deseara o sa ma accidentez...dupa pauza asta de 1 luna pt mine tot m-am anchilozat...oricum de ruginit nu am ruginit ca am avut grija de sarbatori sa am constant o alcoolemie decenta in sange :rock:

 

primiti si majorete? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ruginitzilor" , ne vedem azi la 19,3o la teren... :crack: Orcine are chef de o miscare si o berik dupa este bine venit :rock: . O stire de ultima ora, v-om juca de la 20,oo-21,30 deci v-om avea din nou o ora jumate, sa ne rupem in figuri pe teren, sper doar sa rezistatzi cu brio, dupa pauza asta competitzionala indesata cu carnatzii si cartabosii de la Cracun... :D

 

ps: @cuki: referitor la termenul de finalizare itzi reamintesc, k traim in Romanica... :D

 

 

 

Diseara 19,3o FOOTBALL post-22049-1262866074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jucam 1,5 ore?

 

Mama mia!

Direct la pat ajung.

Ioi .... ca tot o sa fiu rupt pe weekend.

 

Noah bine! Ne vedem deseara. De-acum inainte doar bere fara alcool ca is sofer.

 

Zbye! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ruginitzilor" , ne vedem azi la 19,3o la teren... :crack: Orcine are chef de o miscare si o berik dupa este bine venit :rock: . O stire de ultima ora, v-om juca de la 20,oo-21,30 deci v-om avea din nou o ora jumate, sa ne rupem in figuri pe teren, sper doar sa rezistatzi cu brio, dupa pauza asta competitzionala indesata cu carnatzii si cartabosii de la Cracun...

 

ps: @cuki: referitor la termenul de finalizare itzi reamintesc, k traim in Romanica...

 

 

 

Ce rai sunteti.... :D Pe mine nu m-ati luat cu voi la o miscare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna o fost miscare de azi ,abia am asteptat desi am pierdut da importat ii miscare ,am mai scapat de sorici si carnati din burta o parte mica din ei , luni inca o partida de scuturat sorici ............apropo aron da bara aia poate fi si din otel vopsit numa sa o montezi o data :crack: ca ne cam duci cu vorba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna o fost miscare de azi ,abia am asteptat desi am pierdut da importat ii miscare ,am mai scapat de sorici si carnati din burta o parte mica din ei , luni inca o partida de scuturat sorici ............apropo aron da bara aia poate fi si din otel vopsit numa sa o montezi o data :crack: ca ne cam duci cu vorba

 

:rock: Tu mai trebuie sa mai scapi de multe. Asa ca baga fotbal in tine, macar de vreo 5 ori pe saptamana, sorici si carnati ce ai dat jos au fost portia ta pe 12 ore. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amu lasand la o parte faptu ca am jucat ca o cizma si ca dupa nici 50 de minute imi scuipam plamanii si ca nici macar un sprint decent n-am putut baga, mi-o prins bine de tot meciu!

 

Daca totu mere bine, pana joi e posibil sa invat si pasa cu picioru in fata.

 

Mesaj completat

primiti si majorete? :crack:

 

Daca stii sa sutezi la poarta de sa intre, nu veni ca ma baga astia rezerva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma! E mai bine decat am crezut initial.

 

Un pic mai dificil la asezatul pe "tron" :crack: .... dar in rest acceptabil.

 

Luni se joaca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lustruiti-va adidasii , caci diseara jucam din nou... :lol: post-22049-1263201856_thumb.jpg

 

 

Pt cei care nu stiu, se joaca o ora jumate, de la 2o,3o - 22,oo , iar dupa... :wacko:

 

 

Ne vedem la teren, la 20,15 !!!

 

 

 

 

ps: rog, facetzi prezentza din mare, aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa o lunga accidentare , soldata cu faptul ca am fost schiop aproape o luna i-mi anunt prezenta ( un pic intarziata ) tot din motive medicale la reintrunirea lotului . :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...