Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

"Locatzia exacta este Floresti, str Avram Iancu (E 60), nr 338, dupa unitatea militara pe stanga, mai exact prima intrare dupa ONCOS, cum vi dinspre Cluj. Gazonul este unul de 60 mm, agreat de FIFA. Dimensiunile terenului sunt 45 de metrii pe 25 de metrii, se poate juca 7 pe 7 lejer , fara k jocul sa devina aglomerat. Terenul este dotat cu nocturna si se poate juca pana seara tarziu. Exista loc de parcare, iar in curand vor fi puse in functziune dusurile, toaleta si vestiarul.

REZERVARILE SE VOR FACE LA TEL 0741207849, Aron."

 

ADUC SI IO O MINGE, NU E GROZAVA, DAR MERGE. E DIN AIA DE LA OMV SI PETROM V DE VARA TRECUTA. ADU SI TU O MINGE SI VOM VEDEA CU CARE SE JOACA. POMPA SI AC PENTRU UMFLAT MINGEA ADUC IO.

ORICUM, PE VIITOR AR FI BINE SA NE GANDIM SA PUNEM TOTI BANI SI SA LUAM O MINGE CALUMEA. PE LA 200-250 LEI DEJA GASESTI O MINGE BUNICICA.

 

MERSIII NU AM FOST ATENT LA NR DE TEL ,SI MINGE AM SI IO TOT ASA DE LA OMV DA DISCUTAM ACOLO CE SI CUM FACEM SA CUMPARAM O MINGE BUNA....ASA CA NE VEDEM JOI LA 19-45 LA TEREN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vesti bune baietzi.... Terenul este in perfecta stare de joc ! Azi deja s-a jucat pe el si totul este ok, nocturna merge brici, in rest mai sunt ceva urme de santier, dar sper sa rezolv cat mai repede si acest aspect.

Deci..., rog pe totzi cei din "lot" sa intre de azi in cantonament, k maine au meci mare... :)

 

 

PS: ...si , da sunt si mingi, si maieuri, si pompa si va mai fi si ceva berica din partea casei, asta in cinstea lui Mark (baiatul meu), care s-a nascut sambata dimineatza :D HAI NOROC !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva berica din partea casei, asta in cinstea lui Mark (baiatul meu), care s-a nascut sambata dimineatza :D HAI NOROC !!!

Hai noroc si la mai multi(e), nu-i vreme de pierdut :) ! Mai lasa-l doua, trei zile sa-si revina dupa socul venirii pe lume, dupa care la footbal cu el.

Poti sa-i iei echipament deja :)

5058523_1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa iti creasca mare si motociclist :)

 

si io am luat echipamentul si la fotbal cu noi si de ploua facem polo :P

Mesaj completat

1233 wiews 4 pagini scrise si 40 de replies = 4 oameni la fotbal rusine :D celor care au zis ca vin si au stat acasa de ploaie sau mai stiu io ce , am rezervat terenul si nimic ,asta e :) din partea mea se poate inchide acest topic , nu cred ca isi mai are rostul ...numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca o fost super bine si asa, numai o zi de cantonament nu o ajuns, asa ca pe jumate de teren o fost chiar bine, poate ca inca un pic prea obositor :)

 

lasand gluma la o parte vrem sa facem o trupa sa mergem in fiecare joi seara de la 20.00 si sa jucam

 

pana acuma suntem vreo 7-8 care cred ca vor veni constant. Mai ii nevoie de inca 7-8...asa ca, care doriti sa faceti niste miscari si sa beti o bere dupa, sunteti invitati, important este sa va anuntati.

 

By the way, terenu este super, cel mai bun din cluj dupa parerea mea, iar locatia...nota 10 +

 

 

Nu inchideti topicul, miscarea e importanta si mai ales daca ai oameni de nota 10 :P pe langa tine, nu va prea cunosc dar stiu un singur lucru, nu m-am anuntat din cauza faptului ca sunt racit, dar sunt dispus...chiar mi-ar placea sa vin la fotbal joia care urmeaza. Eu spun ca cea mai buna idee ar fi sa se anunte intre luni si miercuri toti doritorii, sa se vada clar in fiecare saptamana daca are rost si cel tarziu pana joi la ora 12, sa posteze si cei care renunta in "ultima clipa"..... nu cred ca are rost sa ne batem joc de cei care renunta la altceva pentru un fotbal si pe urma nu mai au cu cine juca!

Cei care se anunta sa se prezinte sau sa dea de stiut cumva ca nu o sa poate veni.

 

E o initiativa buna, mai merita o incercare! :D

Bafta tuturor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va astept si joia viitoare poate iese ceva..., sigur va mobilizati voi cumva si facetzi de 2 echipe(12-14 pers) si va spun k merita distractzia pt k nu e scump. 1 ora de joc costa 100 de RON, iar dak e cu nocturna 120 de RON , asta impartzit la 14 oameni vine undeva pe la 8,5 RON/caciula. Nu se poate compara cu distractzia care poate sa iasa, plus miscarea, si burtzile date jos, k vb aia "Mens sana in corpore sano ". Deci invitatzia ink sta in picioare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va astept si joia viitoare poate iese ceva..., sigur va mobilizati voi cumva si facetzi de 2 echipe(12-14 pers) si va spun k merita distractzia pt k nu e scump. 1 ora de joc costa 100 de RON, iar dak e cu nocturna 120 de RON , asta impartzit la 14 oameni vine undeva pe la 8,5 RON/caciula. Nu se poate compara cu distractzia care poate sa iasa, plus miscarea, si burtzile date jos, k vb aia "Mens sana in corpore sano ". Deci invitatzia ink sta in picioare...

si numai sa imi mai rup o mana si tot vin :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci joi se joaca de ora 20 si se face o lista cu jucatori care vin si daca ploua sau ninge...cine vrea si stie sigur ca vine pana miercuri seara sa sune pe mine la 0745538663 sau pe cuki la tel 0741177336 ca lista se incheie cand suntem destui de 2 echipe ......in rest fotbal :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci joi se joaca de ora 20 si se face o lista cu jucatori care vin si daca ploua sau ninge...cine vrea si stie sigur ca vine pana miercuri seara sa sune pe mine la 0745538663 sau pe cuki la tel 0741177336 ca lista se incheie cand suntem destui de 2 echipe ......in rest fotbal :unsure:

 

Buna, cum e pana acum? o sa avem doua echipe sau o sa fim prea putini?

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma trag pe poponeata si joia asta.....ca inca nu mi-am scos toate firele de la operatia de la nas....dar o scurta plimbare fac pana acolo sa va vad in actiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: care e pretul / ora ? (pentru tot terenul)

Sa vedem daca ne permite bugetul.

 

Eu joc joia in cotton de la 7 la 8, insa daca pretul e rezonabil fug si dupa la o continuare,

eventual vin si altii, insa depinde de pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: care e pretul / ora ? (pentru tot terenul)

Sa vedem daca ne permite bugetul.

 

Eu joc joia in cotton de la 7 la 8, insa daca pretul e rezonabil fug si dupa la o continuare,

eventual vin si altii, insa depinde de pret.

 

@khrysed: 100 ron/ 1 ora (fara nocturna)

120 ron/ 1 ora (cu nocturna)

 

PROMOTZIE: INCHIRIEZI TERENUL 1 ORA JUMATE, SI PLATESTI DOAR 1 ORA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma jucam iarasi nemteasca? :D

 

avem 2 echipe cu tine la socoteala :) cu greu da avem ,,asa ca la 19-40 la teren echipat si antrenat sa fiii.........terenul ii cum se intra in floresti pe partea stanga dupa unitatea militara se traece de oncos si la 100 m cred ii o rulota parcat pe stanga imediat dupa ea se intra pe langa un restaurant ...atentie ca ii chiar in deal si ii linie continua :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veni, vidi, vici :D ...plus berea de dupa :D

Eu zic, k a fost frumos..., joia viitoare o comitem din nou, dak mai sunt doritori..., ii asteptam la "preselectzie" :blink:

 

post-22049-1254042960_thumb.jpgpost-22049-1254042988_thumb.jpgpost-22049-1254043027_thumb.jpg

post-22049-1254043057_thumb.jpgpost-22049-1254043175_thumb.jpgpost-22049-1254043219_thumb.jpg

post-22049-1254043254_thumb.jpgpost-22049-1254043292_thumb.jpgpost-22049-1254043310_thumb.jpg

post-22049-1254043353_thumb.jpgpost-22049-1254043377_thumb.jpgpost-22049-1254043404_thumb.jpg

post-22049-1254043475_thumb.jpgpost-22049-1254043492_thumb.jpgpost-22049-1254043521_thumb.jpg

post-22049-1254043575_thumb.jpgpost-22049-1254043598_thumb.jpgpost-22049-1254043706_thumb.jpg

post-22049-1254043727_thumb.jpgpost-22049-1254043787_thumb.jpgpost-22049-1254043855_thumb.jpg

post-22049-1254043877_thumb.jpgpost-22049-1254043900_thumb.jpgpost-22049-1254043943_thumb.jpg

Mesaj completat

PS: Scuze pt calitatea pozelor..., nu am avut nimic mai bun la indemana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Scuze pt calitatea pozelor..., nu am avut nimic mai bun la indemana...

 

 

Cand am citit prima data am crezut ca dai vina pe mine.... pt. calitatea pozelor :D

 

Asteptam cu nerabdare .... JOIA. Sper sa fiu apt saptamana asta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...