Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@Aron - Mie chiar imi place logoul ala.....e dragutz.....eventual sa-i schimbi culoare pe fundal...din verde in portocaliu B)

 

@smakalan - Numa bine pica daca vii cu masina....ca trebuie sa-mi recuperez un bagaj si un CD de la Mihai :hug:

 

P.S. Eu pariez 5 lei, ca Cuki iara se rupe. :friends:

 

Cine tine casa? :friends:

 

Lasa ca o sa pun varianta alb cu rosu ca aia merge cel mai bine.

Sa avem numa vreme faina(fara apa si alea)

Mesaj completat

maine ma duc la Vecernie sa platesc rapid o slujba sa pierzi banii

 

sau macar sa cumperi 2 beri de ei

 

nu cobesc da vine iarasi fratemio :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Aron - Mie chiar imi place logoul ala.....e dragutz.....eventual sa-i schimbi culoare pe fundal...din verde in portocaliu biggrinbandit.gif

 

@kirk: Dak schimb fundalul pe portocaliu, ar trebuii sa schimb si culoarea gazonului de pe teren tot in portocaliu... :friends: Uite poate iti place mai mult asa...post-22049-1257408958_thumb.jpg

 

 

ps: azi vei avea o surpriza la teren..., am facut parcare pt KTM-uri B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kirk: Dak schimb fundalul pe portocaliu, ar trebuii sa schimb si culoarea gazonului de pe teren tot in portocaliu... :hug: Uite poate iti place mai mult asa...post-22049-1257408958_thumb.jpg

 

 

ps: azi vei avea o surpriza la teren..., am facut parcare pt KTM-uri :friends:

 

 

Pacat ca azi vin cu masina :friends:

 

Dar noah....intentia conteaza! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kirk: Dak schimb fundalul pe portocaliu, ar trebuii sa schimb si culoarea gazonului de pe teren tot in portocaliu... :friends: Uite poate iti place mai mult asa...post-22049-1257408958_thumb.jpg

 

 

ps: azi vei avea o surpriza la teren..., am facut parcare pt KTM-uri :friends:

 

da pt transalp nu faci B) ca suntem mai multi si fara discriminare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ca la stirile comuniste: Pentru diseara se anunta o noapte senina, cu un cer plin de stele si temperaturi record pentru o seara de toamna. Tovarasii sunt asteptati la teren unde temperatura va fi undeva intre 20 si 25 de grade B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba! Sincer! Incepe sa imi para rau ca jucam doar o data pe saptamana.

 

Oricat de tare ma obosesc si ma intind in diverse locuri....tot nu ma satur B)

 

 

Hai noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba! Sincer! Incepe sa imi para rau ca jucam doar o data pe saptamana.

 

Oricat de tare ma obosesc si ma intind in diverse locuri....tot nu ma satur :friends:

 

 

Hai noroc!

 

io sustin ideea si de 2 ori dac am avea cu cine B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi se poate juca fotbal si la - 10 grade. Imbraci 2 haine si pantaloni lungi si gata.

Atata timp cat esti in actiune ..... nu simti frigul. Asa a fost si aseara. Mi-a fost cald tot meciul. In momentul in care ne-am oprit, in 5 minute, o inceput sa-mi fie frig. Dupa meci te stergi, te schimbi si gata....esti ca nou.

 

Asa ca se poate juca si la temperaturi negative. Chef sa fie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu prea le am cu fotbalu', da' tocmai s-o gatat un meci cu ceva conationali de ai nostrii si niste turci parca. Rezultat previzibil ar spune unii. Totusi ma mananca sa intreb: in general is echipele noastre pregatite execrabil si adversarii mediocrii ne fac felul? sau noi suntem foarte bine pregatiti, fizic, tactic, psihic, numa ca avem vesnic ghinionul sa jucam numa cu profesori doctori docenti in fotbal? sau oare e o conspiratie mondiala la adresa fotbalului romanesc?

 

Ei si uite ca s-a gatat si al doilea meci si dilema a ramas aceeasi, iar ca sa fie tacamul complet, cel de al treilea meci al serii nu pare sa fie exceptia de la dilema existentiala de mai sus. Numa ca la al treilea meci, inca mai trag speranta (ca parca romanii din teren is si ceva concitadini de-ai nostrii- cel putin o parte dintre ei) .

Vezi, k esti cam off-topic domnu' Silviu... :hug: Aici se discuta lucruri serioase, nu evolutzia fotbalului romanesc, sau sansele natzionalei la calificare... :friends: Ex: cata bere sa pregatim pt repriza a 3-a?, cata scortzisoara sa punem in vin?(tot repriza a 3-a), unde sa amplasam bara?(asta doar pt cunoscatori), etc, etc... :friends:

 

 

ps: on-topic, si eu sunt pt 2 jocuri pe sapt... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ii pt luni 20.30 pana la 22.00.

 

din pacate asta ii singura fereastra libera la o ora convenabila...dar din fericire pica ca o manusa avand in vedere ca mai avem o fereastra joi.

 

singura problema ii ca tre sa ne mobilizam rapid sa vedem cati is pro si sa facem rezervarea sa nu ne-o ieie altii inainte.

 

care ii pentru, inafar de mine bineinteles :friends:

 

io is pro B) pt luni asa ca daca ne adumam destui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am vorbit cu aron, am rezervat si ziua de luni orele 20.30, deci 20.10 la teren.

 

 

Pe cat timp e rezervarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah OK! Eu ma refeream la durata de joc. de la 20:30 la 22:00? sau de la 20:30 la 21:30.....ca nici Joi nu stiu cat timp avem.

 

De o echipa suntem......ne mai trebe 5-6 oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah OK! Eu ma refeream la durata de joc. de la 20:30 la 22:00? sau de la 20:30 la 21:30.....ca nici Joi nu stiu cat timp avem.

 

De o echipa suntem......ne mai trebe 5-6 oameni.

Joi avetzi o ora rezervata (20,00-21,00), iar luni vetzi avea o ora jumate (20,30-22,00)

 

ps: pretul pt luni, va fi tot pt o ora(120 ron), jumatea de ora in plus este BONUS din partea casei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...