Sari la conținut

Chopper Academy - Chapter Calarasi Party


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

Chopper Academy Chapter Calarasi va invita sambata 12 septembrie ora 14:00 la o haiduceala in toata regula!

 

Se lasa cu tuica, vin, bere, carnati, pastrama, mititei, concurs de tras cu harbaleta, intrecere pe apa cu hidrobiciclete si multe altele

 

Zona de campare, plaja amenajata in stil vama veche (vama din Lehliu)...

 

lehliu.jpg

 

ps: am sa revin si cu o harta a locatiei

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu Simi, la acest party nu se consuma spirtoase.

Se joaca sah, se recita poezi, punem in scena o piesa de teatru si tinem cursuri de legislatie rutiera. Dupa ce facem toate astea ne putem saluta frateste cu farul sau ridicand mana stanga si scotand castile tacticos ne putem aseza la un ceai.

Aia care vor sa bea, sa se bata si sa f..a probabil ca vor simti penibilul situatiei si se vor retrage singuri...

 

PS: Eu vreau sa dau si la peste deci imi doresc liniste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se joaca sah, se recita poezi, punem in scena o piesa de teatru si tinem cursuri de legislatie rutiera. Dupa ce facem toate astea ne putem saluta frateste cu farul sau ridicand mana stanga si scotand castile tacticos ne putem aseza la un ceai.

 

Daca nu organizati un teatru de papusi si sa aveti invitatii copii din judet, tot degeaba!

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intri in apa rece sigur nu o sa te mai ajute rama :lol:

 

Daca o reincalzesti, ajuta :)

 

PS. Stii tu ce stii :agree:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu Simi, la acest party nu se consuma spirtoase.

Se joaca sah, se recita poezi, punem in scena o piesa de teatru si tinem cursuri de legislatie rutiera. Dupa ce facem toate astea ne putem saluta frateste cu farul sau ridicand mana stanga si scotand castile tacticos ne putem aseza la un ceai.

Aia care vor sa bea, sa se bata si sa f..a probabil ca vor simti penibilul situatiei si se vor retrage singuri...

 

PS: Eu vreau sa dau si la peste deci imi doresc liniste...

 

gramatica directoreeeeeee :agree: ... cand o sa te vad eu pe tine jucand sah o sa ma retrag si eu din gasca celor care vor sa bea si sa futa si o sa imi mut batranetzile langa cratitza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa te vad eu pe tine jucand sah o sa ma retrag si eu din gasca celor care vor sa bea si sa futa si o sa imi mut batranetzile langa cratitza :)

da de ce zici asa? :agree:

ca poti juca sah in timp ce faci sex, fumezi o tigara si cu mana cealalta amesteci si intr-o oala.

 

Mesaj completat

hahahahah hai ca-i funny topicul asta ...

in loc sa stabiliti un loc de intalnire ... o ora de plecare ...

sau fiecare pe drumul lui

Loc de intalnire : benzinaria MOL dinainte de A2.

ora? 10

 

P.S. trebuie sa fim funny ca si asa ne fute viata asta pe toti rau, macar asa ii tinem piept (cine are...cine n-are sa isi puna silicoane) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh my GOD! Iar ne pocnim creierii? Fratie abia astept sa va vad.Am murit de oftica pt ca nu am ajuns la Paulesti , dar nah! am fost prinsa la bar!Maine de dim o luam si noi din loc , asa ca Slipule!!!! Frate pune si mie o sticla de Absolut la rece!DE LITRU!!!

:agree: :)

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gramatica directoreeeeeee :agree: ... cand o sa te vad eu pe tine jucand sah o sa ma retrag si eu din gasca celor care vor sa bea si sa futa si o sa imi mut batranetzile langa cratitza :)

 

Ce urat vorbesti... Scuzati i-ul dar scriu de pe mobil ca institutia la care lucrez nu are inca fonduri sa-mi achizitioneze un PC.

Oricum ar fi ii multumesc fratelui dac si ii promit multa distractie la concursul cu harbaleta.

La sah nu ma bate nimeni (nu-i jocul ala cu zaruri si nume de orase "la Braila" ? )

 

 

PS: Sa-ti iei adidasi cu crampoane pentru ca o sa trebuiasca sa alergi in zig-zag... sa fie mai palpitant concursul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ar fi ii multumesc fratelui dac si ii promit multa distractie la concursul cu harbaleta.

testam legea gravitatiei si iscusinta noastra de Robin Hoozi punandu-i un mar pe cap?

promit sa incerc sa trag in mar si nu in oo :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...