Sari la conținut

Accident BACAU Ducati


EvO!
 Share

Postări Recomandate

Si chiar te rog sa nu ma ierti. Ia sa te vad cum faci cind esti "rau".

nu pot sa nu te iert :D :D :blink: nervii mei sunt prea valorosi ca sa-i risipesc pe motociclism.ro

 

"rau" sunt in fiecare zi in viata reala acolo unde tu nu ma vei vedea niciodata pentru ca faci parte dintr-o clasa sociala inferioara judecand dupa ce scrii

 

merci pentru atentie si scuza-ma ca te-am bagat in seama nu se va repeta :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uau. "Raule" in viata "reala". :-ss

Ce te face sa crezi ca as vrea sa te vad in viata ta "reala"? Inca nu m-am vaccinat ca sa pot intra in siguranta in zona in care stai impreuna cu clasa sociala "superioara" de care apartii. :D

tb_150_0804_113132_pic.jpg

 

Te scuz ca te-ai bagat in seama ca vata-n (cuvant urat). Nu-i problema, eu sint tolerant cu "minoritatile" conlocuitoare. :D

 

nu exista vaccin pentru boala ta... o sa dispareti singuri ca dinozaurii peste cateva generatii (cuvant urat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca vad ca nu pricepi asa ca o sa vorbesc pe intelesu tau.

 

Daca eu sunt o baba ciunga si imi depun CV-ul la nasa, asta nu ma face astronaut.

 

Deci intai iei permisul si pe urma vorbim de skill ok?

 

 

 

In rest te sfatuiesc sa nu te mai pierzi in detalii. Daca scrii ca te doare in (cuvant urat) trebuie sa si fie asa nu sa umpli forumu de texte fade.

 

Hai ca de data asta te iert poate te faci mare ca promiti.

bai nenea dani....da de unde ai mai aparut si tu? cine te crezi de ierti baietii? tu stii macar pe cine trebuie sa ierti? macar ''iarta.i'' fata.n fata....nu pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca in clasa ta sociala de "rai" in viata voastra "reala", nu prea aveti demnitate sa va tineti promisiunile? :D

Ai uitat ce ai scris mai sus? Se pare ca da. Asta e dovada nivelului intelectual al clasei voastre sociale "superioare". :D

Uite, ma vad nevoit tot eu sa-ti aduc aminte:

o clipa te bagasem in seama, acu ce crezi ca daca am vorbit ne-am imprietenit? hai jet ca pe urma te crezi bagat in seama

 

 

bai nenea dani....da de unde ai mai aparut si tu? cine te crezi de ierti baietii? tu stii macar pe cine trebuie sa ierti? macar ''iarta.i'' fata.n fata....nu pe forum.

da tu de unde ai aparut ca nu-mi amintesc de tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o clipa te bagasem in seama, acu ce crezi ca daca am vorbit ne-am imprietenit? hai jet ca pe urma te crezi bagat in seama

 

 

 

da tu de unde ai aparut ca nu-mi amintesc de tine

nu ai cum sa.ti amintesti, da iti promit ca o sa ma tii minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imposibil, uit lucruri mult mai importante decât un post inutil pe un forum inutil

Destul de nasol daca uiti de la varsta asta....

Oricum pierzi destul de mult timp pe acest forum inutil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imposibil, uit lucruri mult mai importante decât un post inutil pe un forum inutil

mda...esti un adevarat chisalau....in lumea virtuala:) in lumea reala....fac pariu ca te (cuvant urat) pe tine :D hai, acum de ciuda, bea o bere....ca.ti trec nervii! vad ca te agiti mai tare ca un pepsi....si noi ne distram pe tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...esti un adevarat chisalau....in lumea virtuala:) in lumea reala....fac pariu ca te (cuvant urat) pe tine :D hai, acum de ciuda, bea o bere....ca.ti trec nervii! vad ca te agiti mai tare ca un pepsi....si noi ne distram pe tine...

nu pot sa-ti raspund pentru ca nu inteleg ce scrii, intoarce-te dupa ce termini clasa a 4-a

 

 

Iar faci confuzie cu cei din "clasa ta sociala" "superioara". Te-a rugat cineva sa ma bagi in seama sau asa faci de obicei, te bagi ca vata-n (cuvant urat)?

Doar atit poti? LOL

Ma gindeam ca esti mai "rau" in viata asta virtuala, ca in aia a ta "reala" nici nu mai vorbim. Dar deja observ ca in locul ideilor iti vin flegme si iar ma vad nevoit sa pun asta pe seama potentialului tau intelectual antrenat de "clasa ta sociala" "superioara". :blink:

Acu' nu tre' sa te superi, ca in viata asta "virtuala" a noastra, este nevoie si de mascarici ca tine, altfel ne-am plictisi. :D

mi se face sila numai cand citesc ce scrii, Doamneeee mi-ai mudarit monitorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati innebunit toti, iar va cereti sa inchid topicul desi in principiu nu prea e voie...

 

Mai exista si alte lucruri interesante de facut in viata in afara de injuratul pe forum si ati uitat lucrul esential, de preferinta motociclistii ar trebui sa se dea mai mult pe motocicleta decat din tastatura.

 

Va rog sa va mutati pe privat cu certurile ca altfel ma vad nevoit sa ofer iar premii...

Editat de pmoldovan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare in (cuvant urat).

 

Ca sa iti iei permisul trebuie sa fii verificat printr-un examen pe care el nu l-a dat. Daca ai depus dosarul nu inseamna ca ai skill-ul aferent.

 

1. Vezi punctul de mai sus si 2. Daca avea permis mergea macar fara a fi stresul CĂ COmite o infractiune.

 

1. care taximetrist ca nu am fost atent si 2. ce e ala martalog???

 

Eu zic sa te limitezi la cuvintele carora le cunosti intelesul.

 

hai sa fim seriosi.

Daca ai luat examenul de A stii ce inseamna? ca ai avut la un mom dat suficient "skill" sa ridici de pe cric o comunista de 200 cmc, ca ai reusit sa faci 3 8-uri si ca ai mers fara mana 10 metri. Atat! examenul de legislatie era acelasi ca si la alte categorii (cel putin cand am dat eu) parca asa era pana acu 1 si ceva.

 

Nu e ok deloc sa mergi fara carnet, rezultatele acestei chestiuni se vad cu sutele in sectiunea asta a forumului, dar in cazul de fata nu e vorba de asta, accidentul de acum nu s-a produs din vina motociclistului ci a taximetristului. Taximetristul e SINGURUL vinovat aici. Vina pe care o are motociclistul se incadreaza la categoria "what if", pentru ca intr-adevar peste 5 min putea sa omoare un om ca rezultat al faptului ca nu cunoaste legile rutiere, si atunci discutia era cu totul si cu totul alta.

 

Concluzia mea : norocul dobitocului de taximetrist si pentru motociclist, exact ce a zis si el "nerabdarea se plateste"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati innebunit toti, iar va cereti sa inchid topicul desi in principiu nu prea e voie...

 

Mai exista si alte lucruri interesante de facut in viata in afara de injuratul pe forum si ati uitat lucrul esential, de preferinta motociclistii ar trebui sa se dea mai mult pe motocicleta decat din tastatura.

 

Va rog sa va mutati pe privat cu certurile ca altfel ma vad nevoit sa ofer iar premii...

 

Da chair te rog sa ii oferi un premiu prietenului tau SSSS sau el nu are voie ca sunteti amandoi din bucuresti ? El se crede destept pe toate sectiunile de pe forumul asta... pai da normal ca nu`i zice nimeni nimic. M`am asturat de atata ipocrizie. Stii ce trebuie facut aici ? Lasat doar sectiunea cu gruparile regionale si sa nu mai aiba voie sa scrie nimeni din alta parte. Poi cum frate OMUL CU ACCIDENTUL E DIN BACAU eu din BACAU cutare cutare cutare din Bacau se baga asta ca un SSSSarpe e el destept da sfaturi. Nici nu`l stie pe om... eu am fost acolo la accident stiu intersectia il stiu pe motociclist stiu ce s-a intamplat! A si by the way SSSS vad ca mereu esti La O L..a! Nush, tu ai zis`o...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chair te rog sa ii oferi un premiu prietenului tau SSSS sau el nu are voie ca sunteti amandoi din bucuresti ? El se crede destept pe toate sectiunile de pe forumul asta... pai da normal ca nu`i zice nimeni nimic. M`am asturat de atata ipocrizie. Stii ce trebuie facut aici ? Lasat doar sectiunea cu gruparile regionale si sa nu mai aiba voie sa scrie nimeni din alta parte. Poi cum frate OMUL CU ACCIDENTUL E DIN BACAU eu din BACAU cutare cutare cutare din Bacau se baga asta ca un SSSSarpe e el destept da sfaturi. Nici nu`l stie pe om... eu am fost acolo la accident stiu intersectia il stiu pe motociclist stiu ce s-a intamplat! A si by the way SSSS vad ca mereu esti La O L..a! Nush, tu ai zis`o...

Imi pare rau ca iti spulber ideea dar SSSS nu e din Buc. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu e dar nici din bacau nu e asta era ideea ha ha ha veeeeerry funny! Si tu esti super membru sa inteleg...

Cred ca e chiar din Bacau si student in Bucuresti, si nu-l cunosc decat de pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca m`ai facut idiot pentru cunostintele tale te informez ca am terminat si eu facultatea anul asta.Ai o problema personala cu mine ? Te invit la Bacau sa bem frumos o bere si sa vorbim. Nu o sa`ti raspund injuriilor care mi le`ai adresat cu alte injurii pentru ca asa nu ajungem nicaieri si facem forumul asta de rusine, sincer, cu astfel de comportament! Daca noi motociclistii ne comportam astfel nu stiu ce pretentii am putea avea de la altii sa ne respecte cand noi ne dam la gioale in mod lamentabil. Eu nu am zis ca sunt experimentat... chiar nu sunt recunosc! Dar ceea ce vroiam eu sa zic e ca ala cu ducati a comis`o bineinteles din vina lui dar ca noi sa`l blamam acum nu are nici un sens. Cred ca stie si el prea bine ce a facut si de ce. Faza cu topicul "super campanie moto..." l`am pus din GRESEALA fara sa observ ca au postat si altii aceasi chestie. Nu vad ce e rau in asta chiar m`as bucura sa mai posteze inca 10 oameni... era ceva interesant. Eu am scris pur si simplu o parere... ca ar tb sa facem o campanie bla bla moment in care ai aparut tu cu geniala interventie. Am observat si eu dupa aia ca erau si alte topicuri la fel inainte sa postezi tu. Nu am fost curios sa ma uit dar probabil alora care au postat inaintea mea dar dupa primul nu le`ai scris ce mi`ai scris mie! Sper ca am incheiat acest conflict...si rog adminii sa stearga topicul "super campanie moto" daca ei cred ca e inutil. Respect!

Editat de ClipShot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da de unde stii tu ce IQ am ? Eu am vb frumos si nu te`am jignit cu nimic! Am terminat inginerie la stat nu la spiru. Vad ca tu esti cel care te crezi destept si ar trebui sa incetezi dar cred ca faci intentionat chestia asta. Eu nu ti`am zis ca esti un idiot si te`am trimis sa termini scoala profesionala. Cu dani31 ala ai inceput ca si cu mine. Nu stiu ce fac adminii de pe forumul asta, dorm bine. Dar nu mai are rost sa mai zic nimic din moment ce toata lumea face ce vrea, scrie ce vrea si daca sunt prieten cu X pot sa injur pe toata lumea!

Editat de ClipShot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdea... nu mai zic nimic esti plin de arfe. Am zis ca ai dat`o nasol pt ca ai inceput sa te certi cu dani31 ala tot fara rost si nu avea legatura cu topicul. Cine a fost primul care a inceput? TU pe topicul cu super campanie moto. Care era problema daca am mai scris o data ce au scris si altii ? wow... Trebuie sa recunosc ca cel mai tare m`a impresionat ca stai la chiaroscuro pe terasa!

Mesaj completat

Ati innebunit toti, iar va cereti sa inchid topicul desi in principiu nu prea e voie...

 

Mai exista si alte lucruri interesante de facut in viata in afara de injuratul pe forum si ati uitat lucrul esential, de preferinta motociclistii ar trebui sa se dea mai mult pe motocicleta decat din tastatura.

 

Va rog sa va mutati pe privat cu certurile ca altfel ma vad nevoit sa ofer iar premii...

 

Ar trebui sa inchizi topicul. Faza oricum de domeniul trecutului, baiatul si`a revenit e ok deci nu mai are nici un rost, ocupa spatiu degeaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca m`ai facut idiot pentru cunostintele tale te informez ca am terminat si eu facultatea anul asta.Ai o problema personala cu mine ? Te invit la Bacau sa bem frumos o bere si sa vorbim. Nu o sa`ti raspund injuriilor care mi le`ai adresat cu alte injurii pentru ca asa nu ajungem nicaieri si facem forumul asta de rusine, sincer, cu astfel de comportament! Daca noi motociclistii ne comportam astfel nu stiu ce pretentii am putea avea de la altii sa ne respecte cand noi ne dam la gioale in mod lamentabil. Eu nu am zis ca sunt experimentat... chiar nu sunt recunosc! Dar ceea ce vroiam eu sa zic e ca ala cu ducati a comis`o bineinteles din vina lui dar ca noi sa`l blamam acum nu are nici un sens. Cred ca stie si el prea bine ce a facut si de ce. Faza cu topicul "super campanie moto..." l`am pus din GRESEALA fara sa observ ca au postat si altii aceasi chestie. Nu vad ce e rau in asta chiar m`as bucura sa mai posteze inca 10 oameni... era ceva interesant. Eu am scris pur si simplu o parere... ca ar tb sa facem o campanie bla bla moment in care ai aparut tu cu geniala interventie. Am observat si eu dupa aia ca erau si alte topicuri la fel inainte sa postezi tu. Nu am fost curios sa ma uit dar probabil alora care au postat inaintea mea dar dupa primul nu le`ai scris ce mi`ai scris mie! Sper ca am incheiat acest conflict...si rog adminii sa stearga topicul "super campanie moto" daca ei cred ca e inutil. Respect!

te mananca rau pasarica pe tine....chiar rau tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...