Sari la conținut

filmari enduro


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 726
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hell's gate

 

 

La ce traseu a fost -mai ales pe paraie -nici nu e de mirare ca trialisti ca Dougie Lampkin si Graham Jarvis (pe care i-am vazut si la Bucuresti la Trialul Indoor din Sala Polivalenta din 1998 si 1999) au castigat. Parca e altceva fata de ce am vazut inainte...din pacate conditia fizica nu ne mai ajuta, asta e, ca sa fie fun si pt. noi ar trebui sa avem trasee adecvate, nu sa ne chinuim pe cele dificile, care trebuie lasate meseriasilor...din pacate pe la curse interne mai nou vad numai prologuri de trial si alte nebunii pentru care trebuie sa te antrenezi calumea...cine are timp si nu mai e pamant de flori ca unii dintre noi. Degeaba mai stii sa mergi ca inainte daca fizicul nu mai ajuta...dupa cateva caderi d-alea esti terminat :o .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant si amuzant. am vazut acelasi clip (pe wimp.com) si direct la voi m-am gandit. stupoare cand am venit sa postez link-ul :crack:

 

ma rog, foarte tare, dar nu as face asa ceva personal (am si eu o mica inclinatie enduro - nu destul incat sa imi iau motocicleta enduro, dar aproape). nu neaparat de frica pentru viata mea, dar pentru motocicleta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca este vorba de big balls.

Cred si sper ca au facut traseul ala de 10 ori la picior inainte, altfel este inconstienta sau putea fi un episod de Discovery chanel.

NA I MINTE SA TE DAI PE ACOLO.BRRRRRRRR!NEVER!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Psihologic e greu, ca poteca nu e asa de ingusta. Zic ca daca ai delimita un traseu ca si ala, da fara hau ala in jos, multi s'ar descurca.

 

Dar cu hau ala, nu e de facut. Cred ca avea in loc de camelbak parasuta :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) unde in padina? m-am dat asta vara pe acolo si nu am vazut sper ca am ratat eu traseul :)

Traseul incepe chiar din spatele cabanei Padina,poti merge pana in Saua Strunga cu aproape orice motocicleta enduro sau turing pe urma este dificil oarecum asemanator cu drumul din filmuletul de mai sus singura diferenta ca daca este sa cazi poti sa mai scapi cu putin noroc :lol: pe urma urmezi drumul spre Simon prin padure super traseu

/index.php?showtopic=61163

Daca cei din poze ar fi avut motociclete de enduro ar fi putut continua traseul pana la capat

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=oK-M3boGcyo

Mesaj completat

in alta ordine de idei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul incepe chiar din spatele cabanei Padina,poti merge pana in Saua Strunga cu aproape orice motocicleta enduro sau turing pe urma este dificil oarecum asemanator cu drumul din filmuletul de mai sus singura diferenta ca daca este sa cazi poti sa mai scapi cu putin noroc :lol: pe urma urmezi drumul spre Simon prin padure super traseu

/index.php?showtopic=61163

Daca cei din poze ar fi avut motociclete de enduro ar fi putut continua traseul pana la capat

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=oK-M3boGcyo

Mesaj completat

in alta ordine de idei

multumesc mult! :) cand se face cald am sa dau o fuga in zona :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si jandarmii montani o sa dea o fuga dupa tine :wacko:

pai atunci nu ma duc...am fost anul trecut de la bolboci la piatra arsa dar de acolo am vazut ca nu aveam voie asa ca nu ma bag pe unde nu am voie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il am eu, daca vrei ti-l trimit prin messenger(serslabescu) sau il pot pune in share pe odc

Mesaj completat

o mica corectie cu scuzele de rigoare, am doar Dirt Wise, nu Advanced...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...