Sari la conținut

filmari enduro


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 726
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La prima vedere pare creasta Lhotse din Himalaya. Dar, uitandu-ma la cat de curbat este orizontul, imi dau seama ca obiectivul camerei de filmat distorsioneaza puternic, amplificand pantele. Sunt curios cum ar arata plimbarea respectivului filmata de un spectator de pe margine. Poteca de pe creasta pare de moto si sunt sigur ca s-a dat de 1000 de ori inainte pe ea. Cred ca e un desert undeva in Utah.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina trupa, va distrati de milioane :wave:

 

da unde-i cariera aia sa o incercam si noi din TM.

 

Cariera de la Maderat, la 2 minute de la cetatea din Siria. Spune-i la Vio sa ma sune cand veniti si va duc eu :cheers:

 

Ervin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine poate sa ajute un baiat amarat cu niste DVD-uri cu concursuri moto de la noi?

am deja de la piatra neamt 2011, si 2 de la buzau din 2008(zilele buzaului si inca unu din acelasi an)

am un copil destul de mic care le vede de 10 ori pe zi, cred ca le-am vazut de 100 de ori pe fiecare, mi-as dori si altele daca mai exista

stiu ca sunt pe youtube dar prefer DVD ca sunt mai lungi mai mai cursive

 

daca cineva poate sa imi mai dea cateva, de orice fel as fi foarte recunoscator

bineinteles ca toate cheltuielile vor fi suportate de mine (blancuri, curier etc). multzam anticipat

Editat de aurelro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine poate sa ajute un baiat amarat cu niste DVD-uri cu concursuri moto de la noi?

am deja de la piatra neamt 2011, si 2 de la buzau din 2008(zilele buzaului si inca unu din acelasi an)

am un copil destul de mic care le vede de 10 ori pe zi, cred ca le-am vazut de 100 de ori pe fiecare, mi-as dori si altele daca mai exista

stiu ca sunt pe youtube dar prefer DVD ca sunt mai lungi mai mai cursive

 

daca cineva poate sa imi mai dea cateva, de orice fel as fi foarte recunoscator

bineinteles ca toate cheltuielile vor fi suportate de mine (blancuri, curier etc). multzam anticipat

din pacate nu am timp sa stau sa le scriu,dar iti pot face un pachet cu cateva,le copiezi si mi le trimiti inapoi si berea o dai la vara,cred ca am vreo 10-15 dvd-uri,din nefericire doar cate o bucata,asa ca le vreau inapoi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu am timp sa stau sa le scriu,dar iti pot face un pachet cu cateva,le copiezi si mi le trimiti inapoi si berea o dai la vara,cred ca am vreo 10-15 dvd-uri,din nefericire doar cate o bucata,asa ca le vreau inapoi..

 

 

ar fi perfect, daca e ok asa iti dau pe PM toate datele mele, ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...