Sari la conținut

accident scuter mihai bravu


du.du
 Share

Postări Recomandate

Am trecut prin zona la ora 14.30 si era un scuterist intins pe linia de tramvai ce primea ingrijiri de la echipajul smurdului.

Nefiind alte masini oprite decat smurdul si politia, inclin sa cred ca a alunecat pe linia de tramvai, mai ales ca ploua si era ud pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...

Conservarul si scureristul se deplasau..paralel... in aceasi directie...spre Piata Iancului...conservarul a schimbat banda de mers si a lovit..normal... scuterul...simplu

Domnul cu scuterul..la vreo 45 ani...echipat complet...a scapat doar cu cateva contuzii..

Scuterul...praf...

 

Mesaj completat

Deci...

Conservarul si scureristul se deplasau..paralel... in aceasi directie...spre Piata Iancului...conservarul a schimbat banda de mers si a lovit..normal... scuterul...simplu

Domnul cu scuterul..la vreo 45 ani...echipat complet...a scapat doar cu cateva contuzii..

Scuterul...praf...

 

 

 

Si am uitat sa mentionez...ala... conservarul ala.... avea permisul suspendat.. :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...

Conservarul si scureristul se deplasau..paralel... in aceasi directie...spre Piata Iancului...conservarul a schimbat banda de mers si a lovit..normal... scuterul...simplu

Domnul cu scuterul..la vreo 45 ani...echipat complet...a scapat doar cu cateva contuzii..

Scuterul...praf...

 

Mesaj completat

 

 

 

 

Si am uitat sa mentionez...ala... conservarul ala.... avea permisul suspendat.. :laugh: :laugh: :laugh:

Poti sa ne spui de unde stii?

Editat de pmoldovan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colegu pmoldovan, daca zic oamenii prostii sterge posturile si da-le un warn. nu le edita tu ca incepe sa miroasa. mai bine asa decat sa vad la 2 din 3 posturi "This post has been edited by pmoldovan". asta daca vrei sa moderezi cu adevarat, daca nu, preda frate stafeta urmatorului ca iti faci nervi de pomana si oricum nu castigi nimic.

 

sanatate scuteristului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colegu pmoldovan, daca zic oamenii prostii sterge posturile si da-le un warn. nu le edita tu ca incepe sa miroasa. mai bine asa decat sa vad la 2 din 3 posturi "This post has been edited by pmoldovan". asta daca vrei sa moderezi cu adevarat, daca nu, preda frate stafeta urmatorului ca iti faci nervi de pomana si oricum nu castigi nimic.

 

sanatate scuteristului.

Nu am schimbat in viata mea o replica pe forumul asta (dar am mai sters parte din ele), pur si simplu din cauza faptului ca cel care a postat accidentul a gresit si l-a postat in Noiembrie a iesit un off-topic asa ca am modificat data din titlu, am sters mishto-urile relativ la previziuni de gen Hancu si probabil am sters in ceva replica raspunsuri la tampeniile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...