Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai dar ce planuri faceti voi aici... :) Pe mine nu ma deranjeaza sa pun in spate bagajul, pe motor prins cu plasa.

da tie iti place sa te plimbi cu bagajele sau nu vrei sa dai bere :)

hai ca iti fac si tie un loc daca vrei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e clar la cati abonati sunt mai ramane varianta Fan Courier - George vezi ca primesti pachet inainte de intrunire - il iau contra bere de la tine... :lol:

 

il iei contra 'beeeeeeeeri multe" vroiai sa zici :) ..sa vezi cand imi vine amicul de la Fan Curier,si imi descarca toata duba in fata blocului ce o sa ma mai distrez :)

Mesaj completat

pe mine daca ma scapi de cort(are 50cm x 20 cm), dau 5 beri, daca ma mai scapi si de restul ("ghiozdanelul" cu sacul, izoprenul si cateva tzoale) dublez oferta!quote]

 

si uite cum din berile date de tine,Arycyu` isi face incalzirea la beroase :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tie iti place sa te plimbi cu bagajele sau nu vrei sa dai bere :)

hai ca iti fac si tie un loc daca vrei :)

Nu asta ii baiul, dar vad ca deja s-au ocupat locurile, cu rezervari de tichete din timp :)

 

Normal ca nu vrea sa dea, mai multa bere ramasa pt ea :lol:

Ete, vezi cine stie :) (tocmai eu care nu beau...decat rar de tot)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asta ii baiul, dar vad ca deja s-au ocupat locurile, cu rezervari de tichete din timp :)

 

 

Ete, vezi cine stie :lol: (tocmai eu care nu beau...decat rar de tot)

Pai tocmai asta e smecheria, ca bei rar, da si cand beeeeeeei... nu te incurci cu masuri mici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Bine gandit, din nou!

 

tanaaanaaaaa.....va vad eu la maramu`,aer curat,liniste.....motoare injur......lume buna......eu zic ca nu prea vor fi persoane care sa lucreze cu jumatati de masura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tanaaanaaaaa.....va vad eu la maramu`,aer curat,liniste.....motoare injur......lume buna......eu zic ca nu prea vor fi persoane care sa lucreze cu jumatati de masura :)

Totul sau nimic. :lol:

Dupa un asemenea drum pana la Baia Mare, e suficient un pahar de apa si ma imbat de la cat de obosita voi fi. :)

George, poate ne informezi si pe noi, ce putem vizita si noi prin zona...un itinerariu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul sau nimic.

Dupa un asemenea drum pana la Baia Mare, e suficient un pahar de apa si ma imbat de la cat de obosita voi fi. :)

George, poate ne informezi si pe noi, ce putem vizita si noi prin zona...un itinerariu :)

Asa cum am auzit vorbindu-se, si eu as fi incantat de un drum pana la intrunirea de la cluj, anu trecut a fost fain :) si parca as mai manca o portie de fasole la ceaun :lol: face bine dupa rachia de maramu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am auzit vorbindu-se, si eu as fi incantat de un drum pana la intrunirea de la cluj, anu trecut a fost fain :) si parca as mai manca o portie de fasole la ceaun :) face bine dupa rachia de maramu :)

Cati km is intre Cluj si Baia Mare? Pai daca ajungem si pe la Cluj, mai fac o intalnire moto, la cati motoristi cunosc pe acolo doar virtual :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul sau nimic. :)

Dupa un asemenea drum pana la Baia Mare, e suficient un pahar de apa si ma imbat de la cat de obosita voi fi. :)

George, poate ne informezi si pe noi, ce putem vizita si noi prin zona...un itinerariu :lol:

 

 

L a47 de Km. in Sighetul Marmatiei este celebra inchisoare... si merita vizitata - e cutremurator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

141 km, adica o ora doar :) :lol:

 

 

L a47 de Km. in Sighetul Marmatiei este celebra inchisoare... si merita vizitata - e cutremurator

Am inteles, pai o sa mai caut si eu, locuri frumoase sa vizitam...cine vrea, cine nu, ramane la cabana sa ne pregateasca ceva papica pt cand ne intoarcem noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, pai o sa mai caut si eu, locuri frumoase sa vizitam...cine vrea, cine nu, ramane la cabana sa ne pregateasca ceva papica pt cand ne intoarcem noi :)

Daaaa sigur o sa ramana cineva... vezi sa nu... si daca ramane, ramane sa ne goleasca proviziile de palinca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, pai o sa mai caut si eu, locuri frumoase sa vizitam...cine vrea, cine nu, ramane la cabana sa ne pregateasca ceva papica pt cand ne intoarcem noi :)

 

 

Locuri frumoase si lucruri interesante sunt prin zona, de vazut, dar cred ca cel mai bine e sa ne intalnim noi acolo, joi seara, si propunem si dezbatem si ne gandim si ne razgandim si dupa ce ne organizam, mergem grupat, fiecare unde vrea... :)

Editat de Orcul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locuri frumoase si lucruri interesante sunt prin zona, de vazut, dar cred ca cel mai bine e sa ne intalnim noi acolo, joi seara, si propunem si dezbatem si ne gandim si ne razgandim si dupa ce ne organizam, mergem grupat, fiecare unde vrea... :)

Fain ar fi sa mergem organizat toti undeva nu fiecare unde vrea, si sa vedem cat de multe chestii putem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa sigur o sa ramana cineva... vezi sa nu... si daca ramane, ramane sa ne goleasca proviziile de palinca :)

:lol: Inchidem proviziile cu cheie :)

 

Locuri frumoase si lucruri interesante sunt prin zona, de vazut, dar cred ca cel mai bine e sa ne intalnim noi acolo, joi seara, si propunem si dezbatem si ne gandim si ne razgandim si dupa ce ne organizam, mergem grupat, fiecare unde vrea... :)

Da normal, zic si eu....simt nevoia sa mai dezbat despre calatoriile moto de anul asta, altfel simt ca ma sui pe pereti de nerabdare avand in vedere vremea asta de cacao de afara.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

141 km, adica o ora doar :) :)

:) ..ai vrea tu....faci nimic 2 ore ca e druml prost pana la dej :)

Mesaj completat

L a47 de Km. in Sighetul Marmatiei este celebra inchisoare... si merita vizitata - e cutremurator

 

nu chiar 47,is 60 fix...e de-a dreptul socanta inchisoarea,merita vazuta.....plus de asta ca sa ajungi in sighet treci peste Gutin...curbe,serpentine la greeeeeeeeu(vreo 400curbe in 15km),doar ca sper sa il repare "locul meu de joaca"

Mesaj completat

Da normal, zic si eu....simt nevoia sa mai dezbat despre calatoriile moto de anul asta, altfel simt ca ma sui pe pereti de nerabdare avand in vedere vremea asta de cacao de afara..

 

locuri frumoase sunt,nu neaparat obiective turistice.....sunt si de alea,dar sunt cateva locuri tare frumoase aici in zona.daca o sa fie de mers la cluj la intrunire se va pierde o zi intreaga,iar pt cei veniti de vineri va fi un pic cam greu.....ca sambata sa se mearga la cluj,seara party de ziua mea si duminica iar motoreala..si luni inapoi spre casa va fi cam incarcat programul.eu ma gandesc ca trebuie musai sa va trec peste Gutin(cativa dintre viespari stiu de ce) si de acolo spre sighet la inchisoare.dar normal ca vom sta atunci si vom discuta care cum pe unde si de ce.....ideea ar fi,parerea mea,sa fim la motoreala toti..asa ar fi tare frumos

Mesaj completat

le inchideti la mine in masina si tin eu cheia promit sa nu beau pana nu va intoarceti (apa)

daaaaaaaaaaaaaa...siguuuuuuuuur.......cum sa nu?sa punen lupul paznic la oi,ah? :lol:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ..ai vrea tu....faci nimic 2 ore ca e druml prost pana la dej :)

Mesaj completat

 

 

nu chiar 47,is 60 fix...e de-a dreptul socanta inchisoarea,merita vazuta.....plus de asta ca sa ajungi in sighet treci peste Gutin...curbe,serpentine la greeeeeeeeu(vreo 400curbe in 15km),doar ca sper sa il repare "locul meu de joaca"

Mesaj completat

 

 

locuri frumoase sunt,nu neaparat obiective turistice.....sunt si de alea,dar sunt cateva locuri tare frumoase aici in zona.daca o sa fie de mers la cluj la intrunire se va pierde o zi intreaga,iar pt cei veniti de vineri va fi un pic cam greu.....ca sambata sa se mearga la cluj,seara party de ziua mea si duminica iar motoreala..si luni inapoi spre casa va fi cam incarcat programul.eu ma gandesc ca trebuie musai sa va trec peste Gutin(cativa dintre viespari stiu de ce) si de acolo spre sighet la inchisoare.dar normal ca vom sta atunci si vom discuta care cum pe unde si de ce.....ideea ar fi,parerea mea,sa fim la motoreala toti..asa ar fi tare frumos

Mesaj completat

 

daaaaaaaaaaaaaa...siguuuuuuuuur.......cum sa nu?sa punen lupul paznic la oi,ah? :lol:

Mah te-ai lovit la cap?....Ce-i cu tine treaz la ora asta?.... :)

 

On topic: Gutin Ring : DAAAAA!!!!!! Inchisoarea de la Sighet : DA. Musai inca o data la Mara sa vada si copii cum e cu pestele ala.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchisoarea de la Sighet : DA. Musai inca o data la Mara sa vada si copii cum e cu pestele ala.... :)

 

Cam asa arata pe acolo.......pentru cei slabi de inger nu recomand..1 ora nu am mai putut sta pe picioare dupa ce am vizitat. Mirosul de vechi si lipsa normalitatiilor dintr-o incapere iti provoaca teama .

 

 

Plimbareaugust1saptamana2009072.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009078.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009079.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009080.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009081.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009082.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009083.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009084.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009089.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009086.jpg

Plimbareaugust1saptamana2009088.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah te-ai lovit la cap?....Ce-i cu tine treaz la ora asta?.... :)

 

On topic: Gutin Ring : DAAAAA!!!!!! Inchisoarea de la Sighet : DA. Musai inca o data la Mara sa vada si copii cum e cu pestele ala....

 

incerc sa ma obisnuiesc cu trezitul la 8,ca de cand da caldura sunt pe Gutin la ora 9 in fiecare dimineatza...in loc de sala de forta :)

 

iar cat despre Mara si pestele miraculos,sa vezi tu cum nu o sa mai fie nimeni in stare de nimic dupa ce il papa :lol:

Mesaj completat

Fain ar fi sa mergem organizat toti undeva nu fiecare unde vrea, si sa vedem cat de multe chestii putem :)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se anunta vremuri grele la tine acolo man, trebuie sa fim pregatiti de motreala si proviziile le lasam in baza lui arycy poate bautura nu o vinde dar restu sigur se face bani sa scoata drumu :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...