Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

salutare hornetisti!

 

am si eu o intrebare, nu tocmai tehnica: cine are un hornet auriu, model dupa 2007, cu multe accesorii, cu B90LAH?

 

l-am vazut putin in trafic, in zona baneasa, in mers, si mi-a placut ff mult cum avea prins numarul.

 

deci, ofer recompensa cui stie ceva despre proprietar, sa aflu si eu cum sa-mi pun numarul la fel. :-)

Tu nu ai voie sa pui numarul asa :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu nu ar tb sa ai voie sa chiulesti atat :blbl:

Vrei sa vin fara "lectia" invatata? Nu pot sa vin fara "lectie" invatata, ce "elev" mai sunt eu!?!...

 

 

DEX: Lectie = e f. Vehicul constând din două roți montate pe un cadru, care este pus în mișcare de un motor cu ardere internă.

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Sa inteleg ca gata, a murit topicul asta???

Eu vreau sa va mai aud baieti si fete... chiar imi placeau discutiile noastre.

Aaaa... si militez in continuare pentru un pahar de vorba in "sanul" grupului, reluarea intalnirilor de la constitutiei... si altele (eu sunt mai ales pentru "altele" :friends:

 

Asfalt uscat hornetisti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca gata, a murit topicul asta???

Eu vreau sa va mai aud baieti si fete... chiar imi placeau discutiile noastre.

Aaaa... si militez in continuare pentru un pahar de vorba in "sanul" grupului, reluarea intalnirilor de la constitutiei... si altele (eu sunt mai ales pentru "altele" :friends:

 

Asfalt uscat hornetisti...

In cazul asta mai raspunde si tu la telefon.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de exemplu nu am fost in constitutiei de la inceputul anului pentru ca joi aveam laboratoare pana tarziu, dar pe urma am inteles ca nici nu se prea aduna lumea.

 

Eu as fi dispus sa vin, mai stai la o vorba, mai vezi cine si ce si-a mai schimbat la motor, etc

Bagam o intalnire in Constitutiei la 20:00 in joia asta?

Incepem o lista de prezenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta mai raspunde si tu la telefon.... ;)

 

mii de scuze man... eram la sala si telefonul in vestiar pe silent si am uitat de el cand am plecat, si am vazut apelul de la tine seara foarte tarziu....

cat despre constitutiei, la 8 seara este ok. mai vin si cbr-isti, una, alta.... dar cel mai bine ar fi sa anuntam si pe celalalt topic, sa vina ..... lumeaaaa, zic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut eu am tot avut probleme cu motorul si n-am mai iesit aproape deloc nici 1000 de km n-am facut anu asta.

Cum a fost la Bacau pe Selena?

 

n-a fost:P

 

Sa inteleg ca gata, a murit topicul asta???

Eu vreau sa va mai aud baieti si fete... chiar imi placeau discutiile noastre.

Aaaa... si militez in continuare pentru un pahar de vorba in "sanul" grupului, reluarea intalnirilor de la constitutiei... si altele (eu sunt mai ales pentru "altele" :friends:

 

Asfalt uscat hornetisti...

 

aproape mort..de plictiseala....topicul :crack:

tu ce intelegi oare prin "altele"?ca mine sa gandesti,zici? :banana: :bounce:

 

mort si ingropat topicul....scurta viata a avut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Acesta este defapt topicul de discutii/intalniri al posesorilor de hornet.

Celalalt topic ar trebui lasat doar pentru chestii tehnice, modificari, probleme legate de motocicleta.

Editat de TM96UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a fost dezgropat mi-ar face placere sa vad ca actuala generatie de hornetisti mai organizeaza intalniri pentru pasionatii acestui model. In afara intalnirilor saptamanale de la Constitutiei , noi -"veteranii hornetisti" ne-am organizat in vreo 7 randuri parca in intalniri"nationale". As fifoarte fericit sa mai vad asemenea entuziasm ....

 

Asfalt uscat tuturor si bazaiala placuta in 2014 ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca tot a fost dezgropat mi-ar face placere sa vad ca actuala generatie de hornetisti mai organizeaza intalniri pentru pasionatii acestui model. In afara intalnirilor saptamanale de la Constitutiei , noi -"veteranii hornetisti" ne-am organizat in vreo 7 randuri parca in intalniri"nationale". As fifoarte fericit sa mai vad asemenea entuziasm ....

 

Asfalt uscat tuturor si bazaiala placuta in 2014 ! :)

Haha,ce dor mi-a fost de acest topic.dupa ani uite ca reapare,personal sper sa se "ridice la nivelul asteptarilor",si sa nu fie doar la nivel de adunari micute si indepartate ci sa se refaca un mare stup national:) un sezon cat mai activ si lipsit de incidente va doresc:)

 

Gata..."mult" a tinut:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a fost dezgropat mi-ar face placere sa vad ca actuala generatie de hornetisti mai organizeaza intalniri pentru pasionatii acestui model. In afara intalnirilor saptamanale de la Constitutiei , noi -"veteranii hornetisti" ne-am organizat in vreo 7 randuri parca in intalniri"nationale". As fifoarte fericit sa mai vad asemenea entuziasm ....

 

Asfalt uscat tuturor si bazaiala placuta in 2014 ! :)

Mai exista acea intalnire saptamanala a hornetistilor din piata Constitutiei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Haha...ce mult a durat pana a uitat lumea din nou de acest topic.si ce hotarati erau unii sa puna tara la cale de o intrunire serioasa.pacat ca e doar gura de lume...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...