Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

howdy!

Deschid acest topic pentru chit chat intre hornetisti si nu numai.

Am zis sa nu mai umplem TOPICUL cu discutii private, sa ramana totusi un loc unde se pot discuta detalii tehnice, pareri ... despre honda hornet iar aici sa stabilim iesiri, sa stam dimineata la cafea la palavre....

 

bun. sa trecem la fapte. ce ziceti petru intalnirea de joi sa mergem la lasermaxx? am fost acum 2 saptamani si este suuper distractie, mai ales daca suntem vreo 10-15 :disappointed: (detalii: www.lasermaxx.ro) am plecat cu febra musculara

 

pt cine nu stie, este la sura mare (intersectie sos. giurgiului cu sos. oltenitei) langa city mall.

propun sa plecam pe la 9 de la pta constitutiei intr-acolo.

 

 

 

 

 

 

 

bine ati venit pe covorul rosu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iete aici http://www.cinemagia.ro/filme/amintiri-din...-e-viata-31345/

hmmmmm....suna interesant....laser zici ai??? :disappointed:

si in alta ordine de idei?....stie(mergem,mergem????) cineva pe unde ruleaza "Amintiri din Epoca de Aur - Tovarasi, frumoasa e viata!" ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu prezent daca nu ploua, dar incingem gumele. La suc dupa, in noapte(la nonstop) - sau ne luam la plastic si bem in vreo parcare, in timp ce ne odihnim gumele.Propun sa iesim dupa ora 10, sa se linisteasca traficul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai ies azi ...ma plouat bucuresti -targoviste - cimpulung si intors de ma gasit batu , cat sa imi ajunga pt tot sezonu :disappointed:

poate maine

Mesaj completat

p.s. simt nevoia sa laud 'artistul' din mine :cheers: cu o poza care mie mi se pare ca este foarte reusita

Mesaj completat

poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai ies azi ...ma plouat bucuresti -targoviste - cimpulung si intors de ma gasit batu , cat sa imi ajunga pt tot sezonu :hug:

poate maine

Mesaj completat

p.s. simt nevoia sa laud 'artistul' din mine :cheers: cu o poza care mie mi se pare ca este foarte reusita

Mesaj completat

poza

Proportiile nu sunt reusite. Ca poza sa fie interesanta, trebuia sa apara intreg motorul, fara a fi taiat, iar picatura sa fie centrata, cu mai putin din imaginea fructului. In plus trebuia sa setezi putin luminozitatea/contrastul. :cheers:

Mesaj completat

Cat priveste ziua de Joi, pai vedem...poate vin si eu la lasermaxx. Sorry ca ieri n-am iesit cu voi dar eram plecata fara motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fratilor viespari care m-au scos la plimbari,sucuri si m-au ajutat in zilele petrecute la bucuresti.....maine seara voi pleca,si nu stiu cand ma mai intorc.......prietenii stiu de ce,din pacate:)...VA ASTEPT LA BAIA MARE oricand pe oricare!iar la anu,repet data pe 28-30 mai la deschiderea oficiala de sezon a hornetistilor.sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sa trec de la serviciu pe la constitutiei si scap pe la ora 20 sper sa mai prind ceva. :cheers:

Aseara am plecat de la munca la o plimbare pana la Piata Victoriei :blink: si pe la romana avut placerea sa intalnesc un CB de 1000 alb din 2009 :cheers: , superb exemplar :hug: , tipul era din timisoara si il avea de cateva luni, nu am apucat sa vb prea multe cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intalnit si eu de curand un exemplar(CB1000R) verzuliu d'ala metalic, sau cum i-o fi culoarea, prin Baneasa. Statea in spatele meu, ca eram printre masini, numai cu ochii in oglinzi la el eram. Cand am ajuns la DN am scos untu' din viespea mea de adrenalina, numai ca baiatul a cotit-o spre Feeria si am ramas cu mana in "gaz" :cheers:

 

Apar si eu diseara, sper sa facem cam ultima mare intalnire de joi, ca frigul ne cam trimite la caldurica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...