Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@arycy:keep the secret bro :)

@ravenitza:doar copii cuminti primesc "show"-uri si cadouri :laugh:

Cu cat ma lasati mai mult sa astept cu atat imi pierd mai tare interesul :lol: Bineee...

 

Care mai vine la mare acum in weekend, poate ne vedem in 2 mai la o bere..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

:) ....asta este cel care are un ochi si doua degete..adica c`est moi :lol:

Mesaj completat

Cu cat ma lasati mai mult sa astept cu atat imi pierd mai tare interesul ;) Bineee...

 

Care mai vine la mare acum in weekend, poate ne vedem in 2 mai la o bere..

 

`tuva mama voastra ce ciuda mi-e pe voi......ca de curgeau ceva bani la robinet asa stateam pe capul vostru pana pe la mare..la soare....fetitzele sunt goale..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ....asta este cel care are un ochi si doua degete..adica c`est moi ;)

Mesaj completat

 

 

`tuva mama voastra ce ciuda mi-e pe voi......ca de curgeau ceva bani la robinet asa stateam pe capul vostru pana pe la mare..la soare....fetitzele sunt goale..... :D

Nus goale mai, nu imi completa statusul ca nu e asa cald sa fie goale...cel putin nu pe plaja :laugh:

George, ti-am zis ca ma duc la mare?! Maine plec...sa te sun de acolo sa iti zic cum e? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, ti-am zis ca ma duc la mare?! Maine plec...sa te sun de acolo sa iti zic cum e? :)

 

hmmmm...ai omis sa imi spui treaba asta....daca ma suni de acolo,promit solemn ca desi sunt pe antibiotice o sa desfac o bere rece si cu spume la gura....ca soacra :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu si eu ! rece si cu spume ca soacra :laugh:

ups ! :D am apucat sa desfac deja 1 ..2,3, ca nu mai aveam rabdare ;) :lol:

Mesaj completat

e cam liniste pe aici ,ati plecat toti la mare ?!? :)

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu si eu ! rece si cu spume ca soacra :laugh:

ups ! :lol: am apucat sa desfac deja 1 ..2,3, ca nu mai aveam rabdare :)

Mesaj completat

e cam liniste pe aici ,ati plecat toti la mare ?!?

 

liniste liniste.....ori se motoreste la greu ori lumea s-a saturat de forum dupa 6 luni de forumizari intense si motorit zero ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liniste liniste.....ori se motoreste la greu ori lumea s-a saturat de forum dupa 6 luni de forumizari intense si motorit zero :lol:

eh s-au saturat pe dracu ! sunt toti la mare in vama :) numa noi suntem cu 'dificultati' tu cu distanta , eu cu ...kinder surprise :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh s-au saturat pe dracu ! sunt toti la mare in vama :huh: numa noi suntem cu 'dificultati' tu cu distanta , eu cu ...kinder surprise :cheers:

 

 

...cum adica... a fost o surpriza sau esti inca surprins? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm back!!! George nu te-am sunat ca mi-era ca o sa mananci telefonul :D Super tare, soare, cald, nisip, mare, distractie... Fuck vreau inapoi!!!!!!!!!!! :moto:

 

da da daaaa........siguuur ..scuze scuze scuze :P ...si eu m-am distrat in stil morosenesc,dar parca ma tyragea de mana marea voastra :cheers: ..vrei FUCK inapoi? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da daaaa........siguuur ..scuze scuze scuze ...si eu m-am distrat in stil morosenesc,dar parca ma tyragea de mana marea voastra :cheers: ..vrei FUCK inapoi?

:huh: Diliule! S-ar putea sa mai trag o fuga, te sun si o sa iti para rau cand o sa auzi marea si o sa iti povestesc ce fac :D (nu fuck inapoi! :P )

post-7727-1272927852_thumb.jpg

post-7727-1272927862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh s-au saturat pe dracu ! sunt toti la mare in vama :huh: numa noi suntem cu 'dificultati' tu cu distanta , eu cu ...kinder surprise :cheers:

Sic!!!! :D

 

I'm back!!! George nu te-am sunat ca mi-era ca o sa mananci telefonul :P Super tare, soare, cald, nisip, mare, distractie... Fuck vreau inapoi!!!!!!!!!!! :moto:

Dap....inapoooi!!!...Dar parca fara atata multime de oameni in Vama....Slava Domnului ca de acum lucrurile vor fi mai aerisite acolo fiindca de ast' 1 Mai a fost teroare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Diliule! S-ar putea sa mai trag o fuga, te sun si o sa iti para rau cand o sa auzi marea si o sa iti povestesc ce fac :P (nu fuck inapoi! :moto: )

:huh: ce is mai atatea haine pe tine ? unde is bikinii ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-o fi George?... :huh: :

 

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

2 Members: sorin128, arycy

 

tanaaaaaaa...uiteeee-l....dommule sorin,imi scuzati nesimtirea de a fi intarazaiat,dar am mai gasit niste oi care au trebuit numarate,nu a suportat amanare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: ce is mai atatea haine pe tine ? unde is bikinii ? :cheers:

Sunt si poze mai "goale" dar nu le pot urca aici :D Bikini nu am avut ca nu mi-a trecut prin cap sa imi iau...dar next time nu mai scap ocazia. Oricum m-am bronzat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...