Sari la conținut

Nici La Rally, Nici La Mare


Postări Recomandate

Daca s-a intamplat sa pice in acelasi we si Raliul Bucurestiului si plecarea de 1 mai la mare, m-am decis sa merg la munte :) .

Asadar o tura la Bran si imprejurimi.

Ghid a fost Soso,multumesc, si pt. ajutorul dat pe traseu :baldy:

In mare traseul a fost Bran, iesire la Paraul Rece, intrat iar in padure si iesit la Trei Brazi, Poiana Secuilor si de-acolo un traseu minunat in coborare spre Rasnov...si iar Bran.Cu f. mici portiuni de asfalt pt. legatura.

Pozelepost-143-1146577592_thumb.jpgpost-143-1146577654_thumb.jpgpost-143-1146577721_thumb.jpg

un ultim popas pe partia de la Branpost-143-1146577759_thumb.jpgpost-143-1146577819_thumb.jpg

Pt. ca de la Bran trebuia sa ajung la Azuga, m-am decis sa o iau pe aratura,ca asfaltul nu face bine la crampoane. :) post-143-1146577957_thumb.jpgpost-143-1146578019_thumb.jpg

La Paraul rece am zis sa o iau pe scurtatura...pana la cabana Diham, iar de-acolo pe traseu pana la Gura Diham.Am mers pt. prima oara pe aici, f. misto...singurele neajunsuri fiind morcovul(ca eram singur), si sunetul tare nashpa al rezervorului aproape gol :baldy: .post-143-1146578250_thumb.jpgpost-143-1146578311_thumb.jpg

Si pt. am ajuns cu bine in Azuga, iar benzina se incapatzana sa curga din rezervor, am mai tras si o tura pana in varful partiei :baldy: post-143-1146578445_thumb.jpgpost-143-1146578496_thumb.jpgpost-143-1146578513_thumb.jpg

In we, iar la munca :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce pot sa va zic este ca domnu cata a mers mai bine decat ma asteptam, iar pt ca a zis ca "l am dus pe traseu de atv-uri", la urmatoarea tura vor disparea momentele de respiro, ajutoarele in situatii maro, eventualele sfaturi si pasajele "de odihna"

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... iar pt ca a zis ca "l am dus pe traseu de atv-uri", la urmatoarea tura vor disparea momentele de respiro, ajutoarele in situatii maro, eventualele sfaturi si pasajele "de odihna"

:moto:

hai bre, nu mai stii de gluma? :) .

au fost cateva pante pe traseu f. dificile(eu le-as fi incadrat la cat.B cel putin), unde dealtfel nu m-am descurcat si am trantit-o de fiecare data cu 2 metri inainte de varf, cum fac deobicei.in total fo 3 sau 4 cazaturi.

La una din ele am sperat ca macar motoreta sa urce, eu venind dupa aceea :ok: , dar n-a vrut nici macar singura a dracu ...si a luat-o pe margine in copaci.

N-am mai scos aparatul ca eram destul de ofticat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain....daca stiam dadeam si eu din coate sa vin cu voi, eram si eu prin zona... /Pana-Extrema-t43927.html

era un turbat plin de noroi cu un Suzuki Dr alb cu galben pe o albie de rau pe traseul Brusturet-zarnesti...tu erai? ma uitam la tine din padure si-mi venea sa ma dau cu capul de copaci ca n-aveam cu ce sa ma dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ionutz ....uite te la poza tzantzarule care esti :ok:

Ma gladiola explodata ! Pe langa faptul ca ai pus ceva tonaj pe dvs :) , vad ca ai inceput sa o arzi modeling pe enduro ! Tari pantalonasii , dar erau mai faini d-aia bagati in dos ! :moto:

 

Sa faci si tu un traseu pt we 12-15 , pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ionutz si raven, warn pt lipsa de respect :ok:

@raven...posibil sa imi iau concediu we ala, am ceva trebi prin zona, discutam

 

Traiti , Sefu , Traiti !

 

Eu nu prezint lipsa de lipsa de respect , doar fac constatari :) :moto:

Hai baga concediu sa ne dam , ca sunt fiert sa ma innoroiesc putin ... deh , porcul iese mereu la suprafata :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un turbat plin de noroi cu un Suzuki Dr alb cu galben pe o albie de rau pe traseul Brusturet-zarnesti...tu erai? ma uitam la tine din padure si-mi venea sa ma dau cu capul de copaci ca n-aveam cu ce sa ma dau

dap, eu eram....daca te intereseaza ceva, vorbim pe PM. Nu e topicul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce ai intrat si tu, avem si gay printre noi.

:ok:

aaa, uitasem, mai este un gay care nu a avut curaj sa recunoasca, dar il tradeaza numarul de la remorca :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...