Sari la conținut

Yamaha Fj1200


zahei
 Share

Postări Recomandate

Va spuneam mai demult ca-mi doresc un sport-touring. Gata, e oficial, sunt noul posesor al acestei frumuseti. Cat de curand voi reveni cu poze calare pe ea si impresii de calatorie :P .

 

1200cc, 130 CP, vmax: 260 km/h, 260 kg cu rezervorul gol, racire cu aer. :D

post-49-1076607662_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nici nu sti ce scula de motor ai sub tine....sau poate ca sti. Bravo! So stapanesti sanatos.Ne vedem pe drum. :D

stiu, stiu.. :P dar abia acum voi verifica eu insumi toate informatiile pe care le-am acumulat in legatura cu tancheta mea. daca sunt adevarate numai jumatate din afirmatii, tot este o mobra exceptionala :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh , nu-i cine stie ce scula. Personal nu prea imi place

In locul tau asa duce-o la un cimitir de motoare.

Daca te hotarasti sa faci ce ti-am zis , iti dau adresa mea. Instantaneu imi deschid unul.

S-o stapanesti sanator. Ai toata invidia din partea mea :lol: :P :D

Racheta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol: daca ma plictisesc de ea promit sa apelez la parcul tau moto :P

 

 

doamne nu mai am stare, astept clipa asta de 8 luni, iar acum ca a venit, afara ninge :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai incercat sa faci un burn out mic in sufragerie ca sa treaca iarna mai repede?

 

Presupun ca e o scula care nu-ti va da probleme de cap, cuplu mare la turatii mici, comoda, demaraj suparat, alea alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai incercat sa faci un burn out mic in sufragerie ca sa treaca iarna mai repede?

 

Presupun ca e o scula care nu-ti va da probleme de cap, cuplu mare la turatii mici, comoda, demaraj suparat, alea alea...

lasa-ma ma omule nu ma mai excita si tu ca si asa sunt intr-o erectie continua :D :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo mah, felicitari

poate il tragi si pe pixda aia de sigquit dupa tine, sa mai salvezi un suflet pierdut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo mah, felicitari

poate il tragi si pe pixda aia de sigquit dupa tine, sa mai salvezi un suflet pierdut :D

felicitari si tzie jupane, am auzit ca ti-ai luat un purcelush mai mic. cat despre sigquit, la el ploua, daca intelegi ce vreau sa spun. daca nu, nu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa o ud... cand o sa pot :P

 

deocamdata abia daca mai am bani de schimb de ulei si o baterie noua, ca am cheltuit tot din casa cand am cumparat-o. TOT. :D

 

am 34.000 km pe bord, sa-mi de dumnezeu sanatate sa merg cu ea restul pana la 110.000 fara sa umblu la ea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai se spune despre ea ca are un motor foarte fiabil - sare de 100.000 de kilometri fara reparatii, in general se spune ca e o motocicleta care in loc sa faca un singur lucru exceptional le face pe toate bine. e foarte confortabila, trage in ture mici ca apucata, in orice viteza, nu simte denivelarile din sosea, este extrem de stabila la viteze mari, nu simti curent deloc pe ea (sau aproape deloc), astea din ce-mi vin in minte acum.

 

dar cui ii pasa? am motor si oricum ar fi e cel mai frumos, clar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai se spune despre ea ca are un motor foarte fiabil - sare de 100.000 de kilometri fara reparatii, in general se spune ca e o motocicleta care in loc sa faca un singur lucru exceptional le face pe toate bine. e foarte confortabila, trage in ture mici ca apucata, in orice viteza, nu simte denivelarile din sosea, este extrem de stabila la viteze mari, nu simti curent deloc pe ea (sau aproape deloc), astea din ce-mi vin in minte acum.

 

dar cui ii pasa? am motor si oricum ar fi e cel mai frumos, clar  :P

wow...fain tare..

E bine ca esti vesel;see you on the open highway(si te rog nu ma invarti prea tare ca (o sa) am motor mic, de 200 :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...