Sari la conținut

Hai La Buzau


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

http://www.topt.ro/index.php?_pi=17

 

Super concert!

 

4 zile.

 

Vineri si Sambata le stau pe acolo!

 

 

Joi 11 mai ora 19.00

DEVIANT

CRONOS

 

TIARRA

 

RISING SHADOW

 

AVSKILD

 

MAGICA

TROOPER

 

Vineri 12 mai ora 19.00

 

DODIEZ

 

TARGET

 

PHONOPIA

 

iCoRy

BIO

 

TRAVKA

LUNA AMARA

 

Simbata 13 mai ora 19.00

 

GODMODE

 

NEXUS

 

B-TON

 

MERCEDES BAND

CRIZE

 

TRANSEXPRES

COMPACT

 

 

 

Duminica 14 mai,ora 19.00

 

BUCIUM

 

HAZARD

 

BURICUL PAMINTULUI

ZDOB SI ZDUB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si o stire interesanta!

 

@Baiazid : ai mai fost la vre-un Top T ?

Ai mai fost cu motorul?

Unde aveti de gand sa parcati mobrele?

 

Cel mai vechi si mai interesant festival rock din tara (chiar daca distributia de anul acesta este ceva mai slaba fata de alti ani , chiar daca vecinii nostri bulgari au festivaluri ca cel ce va fi in august la Varna ,chiar daca dupa atatia ani nu avem inca macar o trupa straina de mana a 100-a ,sa zicem).

 

Merita vazut si urmarit !

 

(Cine dracu' s-o ocupa de promovarea festivalului astuia ,e in jur de a 20-a editie parca !)

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi n-am auzit de unele trupe (frate, ce nume gasesc si astia!), o sa trec pe acolo sambata si duminica, pentru traditie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi n-am auzit de unele trupe (frate, ce nume gasesc si astia!), o sa trec pe acolo sambata si duminica, pentru traditie.

 

stabileste cineva o ora si un punct de intalnire ? as veni si eu dar nu am chef sa merg de unul singur pana acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si o stire interesanta!

 

Unde aveti de gand sa parcati mobrele?

 

-lipit de locatia festivalului e un hotel

-la 50m de festival e Sala Sporturilor unde puteti parca deoarece sunt gardieni

-la 100m de festival e o benzinarie

Bucuresti-Buzau=110 km, si atentie la radare in Jud. Buzau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cata lume umbla beata acolo si cu chef de scandal ,de multe ori , poa' sa fie si mama gardienilor ca eu nu o las afara.

Am vazut ciori grupa mare .

 

Stiu insa ceva baieti pe acolo si poate gasesc o curte,ceva.

Ma gandesc la plecare vineri pe la 16,00-17,00.

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor !

Imi permit sa ii raspund lui Lotru :

 

 

Cel mai vechi si mai interesant festival rock din tara (chiar daca distributia de anul acesta este ceva mai slaba fata de alti ani , chiar daca vecinii nostri bulgari au festivaluri ca cel ce va fi in august la Varna ,chiar daca dupa atatia ani nu avem inca macar o trupa straina de mana a 100-a ,sa zicem).

Merita vazut si urmarit !

(Cine dracu' s-o ocupa de promovarea festivalului astuia ,e in jur de a 20-a editie parca !)

 

Ma bucur ca aud ca vor veni oameni la Top T. Anul acesta editia 22. Anul trecut au fost 2 trupe de afara : KOROZY (Bulgaria), POSSESSION (Austria) si anul asta trebuiau sa fie dar au picat (palmares top t http://www.topt.ro/index.php?_pi=4 )

 

Cateva informatii: cu parcarea se poate lasa chiar langa hotel,langa sala sporturilor ....sunt gardieni tot timpul si acum pentru ca e festivalul or sa fie si mai multi. Afisul festivalului : http://www.topt.ro/index.php?_pi=17 . Pretul biletelor cate 10 lei pentru fiecare din primele 3 seri si 20 lei in ultima seara. Primii 50 intrati platesc 50% din valoare biletului.

Daca mai exista nelamuriri postati aici sau pe http://forum.topt.ro/viewtopic.php?t=103 si va vom raspund

 

Imi cer scuze daca se considera publicitate mascata, dar nu e.... vreau doar sa aduc cateva lamuriri pentru ca vad ca sunt oameni interesati.

Sa ne vedem sanatosi la top t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu stau la curte. Puteti lasa la mine mobrele, am unde sa pun cateva motoare fara probleme. Voi fi si eu la top, in fiecare seara cred/sper. Daca vreti sa va anuntati. si un nr de tel 0744646450.

P.S. : Baiazide acum mi s-a rupt cablul la kilometraj, il reparam si p-asta ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu stau la curte. Puteti lasa la mine mobrele, am unde sa pun cateva motoare fara probleme. Voi fi si eu la top, in fiecare seara cred/sper. Daca vreti sa va anuntati. si un nr de tel 0744646450.

P.S. : Baiazide acum mi s-a rupt cablul la kilometraj, il reparam si p-asta ? :ok:

 

Daca nu ploua venim cu bere :moto:

 

La cablu de km nu ai ce sa ii faci. Nu e ca cel de acceleratie sau ambreiaj. Il schimbi. Asa am facut si eu. Am luat de pe louis altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ploua venim cu bere :moto:

 

La cablu de km nu ai ce sa ii faci. Nu e ca cel de acceleratie sau ambreiaj. Il schimbi. Asa am facut si eu. Am luat de pe louis altul.

 

E... stiu, glumeam. O sa cumpar altu de la motorrock, sper sa gasesc. Mi-e lene sa dau comanda, mere si fara. :)

Daca vreti sa va lasati motocicletele la mine, v-am spus, nu e nici o prob. Ne vedem la top. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am notat coane , ori venim vineri ori sambata .

Fara deranj,lasam motoretele si gata,le luam cand plecam.

 

Am auzit ca nu mai exista Paradisul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am notat coane , ori venim vineri ori sambata .

Fara deranj,lasam motoretele si gata,le luam cand plecam.

 

Am auzit ca nu mai exista Paradisul ?

 

Da... s-a facut net-cafe acolo. Oricum ai unde bea o bere si asculta muzica buna daca vrei. ("la felinare" pe bulevard sau mai nou in subtill)

Veniti cand vreti si cand puteti,

Asfalt uscat! :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la vreo 150 de metri de top este firma tatalui meu unde puteti baga motocicletele , e curte f.mare , paza , tot ce ii trebuie si nici nu deranjati pe nimeni.

0746000830 _ da-ti un telefon daca pot sa va ajut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

wow ce-as veni si eu! dar nu mai stau in Buzau ci foarte foarte departe

 

La topT am fost de cateva ori .... foarte faina atmosfera! cam multa bautura la unii dar in rest ...ok! cantari dansuri ...super!

 

Ultima oara i-am vazut pe Celelate cuvinte dar au dat-o pe un rock trash de-ti venea sa plangi!

 

ah ce va invidiez!

 

pe organizatori intr-o vreme ii stiam bine acum nu mai stiu cine-o fi ... in orice caz erau cei de la fundatia pt tineret ...ce mai vremuri!

Editat de primavara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot fundatia ptr tineret .

 

Cuvintele nu m-au dezamagit niciodata , chiar daca au avut albume/piese mai slabute , live s-au intors si la cele vechi intotdeauna.

Iar la astea nu ai ce comenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar la astea nu ai ce comenta!

 

Agree!

 

Suflet nefericit,

Visul tau nu s-a implinit.

Suflet nefericit,

Cat ai plans, cat ai suferit.

.

.

.

Uita tot ce-ai pierdut,

Tot ce-ai vrut, tot ce n-ai avut.

Uita timpul ce-a trecut,

Un sfarsit e un inceput.

 

 

Mai zic? B)

 

distractie placuta oameni buni! wow ce va invidiez!

Editat de primavara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...